logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳

پرطرفدارترین صندوق‌های آگاه

بازدیدها: 554

چرا به صندوق های سرمایه گذاری آگاه اعتماد کنیم؟

هدف از تشکیل صندوق سرمایه گذاری، جمع آوری سرمایه از سرمایه گذاران و تشکیل سبدی از دارایی ها و مدیریت این سبد با هدف کسب بالاترین بازدهی برای سرمایه گذاران می‌باشد.

سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری، مزیت‌های مختلفی نسبت به سرمایه‌گذاری فردی دارد؛ استفاده از نیروی متخصص و باتجربه و همچنین سرمایه گذاری بر روی دارایی های مناسب و متنوع سبب کاهش ریسک سرمایه گذاری می‌شود، همچنین با توجه به آنکه هزینه های مختلف از جمله هزینه بکارگیری نیروی متخصص، گردآوری و تحلیل اطلاعات و گزینش سبد بهینه اوراق بهادار بین تمام سرمایه گذاران تقسیم میشود، سرانه هزینه هر سرمایه گذار کاهش می‌یابد؛ علاوه بر موارد فوق صندوق کلیه حقوق اجرایی از قبیل دریافت سود و کوپن اوراق بهادار را انجام می‌دهد و نیازی به اقدام سرمایه گذار نمی‌باشد.

مدیریت دارایی آگاه با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه سرمایه گذاری اوراق بهادار و مدیریت دارایی، مدیریت چند صندوق سرمایه گذاری مختلف را برعهده دارد، که سرمایه گذاران ارجمند می‌توانند با توجه به نیازهای خود و ویژگی‌های هر یک از صندوق‌ها در آن سرمایه گذاری نمایند.

صندوق سرمایه گذاری مشترک آگاه

صندوق سرمایه گذاری مشترک آگاه از اولین صندوق های سرمایه گذاری تاسیس شده در بورس است، که از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز کرده است.

اطلاعات مرتبط با صندوق های سرمایه گذاری دارای مجوز فعالیت در بورس، اعم از بازدهی دوره های مختلف, عمر صندوق، دارایی‌ها و … را می‌توان در سایت مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران به آدرس www.fipiran.com  مشاهده نمود.

صندوق سرمایه گذاری مشترک آگاه (تا تاریخ ۹۸/۰۲/۲۲) با بیش از ۵۳۰۰ درصد بازدهی از ابتدای تاسیس، به عنوان پربازده ترین صندوق سرمایه گذاری مشترک در بورس تهران شناخته می‌شود؛ هم اکنون این صندوق بالغ بر ۴۴۰ میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت دارد که زیر نظر کارگزاری آگاه مدیریت می‌شود، از دیگر ارکان صندوق میتوان به متولی آن به نام شرکت ارزش پرداز آریان اشاره نمود که وظیفه نظارت بر صندوق را بر عهده دارد.

جهت اطلاع از نحوه صدور و ابطال واحدهای صندوق سرمایه گذاری مشترک آگاه و همچنین قیمت روز هر واحد صندوق می‌توانید به آدرس اینترنتی این صندوق به نشانی www.agah-fund.ir  مراجعه فرمایید.

صندوق هستی بخش آگاه (آگاس)

صندوق‌های سرمایه گذاری از منظر نحوه معامله به دو دسته تقسیم بندی می‌شوند: نوع اول برمبنای صدور و ابطال می‌باشد، که می‌توان به صندوق سرمایه گذاری مشترک آگاه اشاره نمود، و نوع دوم صندوق های قابل معامله است، این نوع صندوق‌ها همانند سهام قابل خرید و فروش در بورس اوراق بهادار می‌باشد؛ برای معامله این نوع صندوق ها نیاز به داشتن کد بورسی می‌باشد، جهت دریافت کد بورسی به ساده‌ترین روش می‌توانید به سامانه آگاه اکسپرس به نشانی www.ex.agah.com  مراجعه فرمایید.

صندوق قابل معامله (ETF) آگاس با اخذ مجوز از سازمان بورس اوراق بهادار از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز نمود؛ هم اکنون (تا تاریخ ۹۸/۰۲/۲۲) خالص ارزش دارایی های این صندوق که تحت مدیریت شرکت کارگزاری آگاه به فعالیت می‌پردازد بالغ بر  ۲۱۲ میلیارد ریال می‌باشد.

صندوق سرمایه گذاری بانک گردشگری

از انواع دیگر صندوق ها که دارای ریسک کمی می‌باشند، می‌توان به صندوق های با درآمد ثابت اشاره نمود، این صندوق ها با سرمایه گذاری در دارایی هایی که دارای ریسک کم و بازدهی ثابتی می‌باشند اعم از اوراق مشارکت، گواهی سپرده بانکی و اسناد خزانه، سعی در ایجاد یک بازدهی ثابت و مطمئن را دارند.

صندوق سرمایه گذاری بانک گردشگری فعایت خود را از سال ۱۳۹۰ با مدیریت کارگزاری آگاه و با ضمانت نقدشوندگی بانک گردشگری آغاز نمود؛ این صندوق هم اکنون (تا تاریخ ۹۸/۰۲/۲۲) بالغ بر ۱۱ میلیون واحد در دست سرمایه گذاران دارد که مجموع ارزش ریالی آن‌ها بیش از ۱۱هزار میلیارد ریال می‌باشد؛ جهت آگاهی از دیگر ارکان این صندوق و اطلاع از نحوه خرید و فروش آن می‌توانید به سایت این صندوق به نشانی www.gbfund.ir  مراجعه فرمایید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت