صندوق مشترک آگاه

قدیمی‌ترین و پربازده‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری کشور

سود ماهیانه شما ------ تومان

صندوق مشترک آگاه در یک نگاه

صندوق مشترک آگاه مناسب چه سرمایه‌گذارانی است؟

قدیمی‌ترین و پربازده‌ترین صندوق‌ بازار سرمایه، صندوق سهامی مشترک آگاه است که با تکیه بر تیم مجرب و متخصص مدیران خود در چهارچوبی شفاف و قابل اعتماد در طول ۱۴سال فعالیت، بیش از ۶۴،۰۰۰ درصد بازدهی داشته است.
صندوق مشترک آگاه از نوع صندوق‌های سهامی مبتنی بر صدور و ابطال است که با توجه به نوع صندوق، بازدهی آن متناسب با شرایط بازار سرمایه خواهد بود. با سرمایه‎‌گذاری در این صندوق می‌توان انتظار بازدهی و کسب سود بالایی داشت. صندوق مشترک برای افراد با سطح ریسک‌پذیری بالا، گزینه مناسبی محسوب می‌شود. همچنین کسانی که تمایل به سرمایه‌گذاری در این صندوق دارند، باید نگاه بلندمدت داشته باشند و حداقل یک سال بتوانند به سرمایه‌گذاری خود زمان دهند.

نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق مشترک آگاه

عملکرد و بازدهی صندوق مشترک آگاه

عملکرد و بازدهی‌، از مهمترین معیارهای انتخاب صندوق سرمایه گذاری مناسب به شمار می‌رود. صندوق مشترک آگاه، همواره در رتبه برتر بازدهی در بازار سرمایه قرار داشته است.

این صندوق از زمان تاسیس خود تاکنون توانسته است بازدهی بیش از ۶۴،۰۰۰ درصدی برای مشتریان خود داشته باشد. هر واحد صندوق مشترک که در زمان تاسیس، ۱۰۰ هزار تومان قیمت داشت، به بیش از ۶۴ میلیون تومان رسیده که ۶۴۰ برابر شدن دارایی سرمایه‌گذاران این صندوق را نشان می‌دهد. صندوق مشترک آگاه در ۱۵ سال گذشته، پربازده‌ترین بستر سرمایه‌گذاری در مقایسه با سایر حوزه‌ها از جمله مسکن، سکه، دلار و … نیز بوده است.

ترکیب دارایی صندوق مشترک آگاه

صندوق مشترک آگاه ‌از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام است که طبق اساسنامه و امیدنامه صندوق، بخش عمده دارایی‌های آن به خرید سهام شرکت‌های بورسی اختصاص داده می‌شود. مابقی دارایی این صندوق نیز در اوراق بهادار با درآمد ثابت مثل گواهی‌های سپرده بانکی و اوراق مشارکت سرمایه‌گذاری خواهد شد.

سؤالات متداول

نحوه دریافت سود در این صندوق به چه صورت است ؟

صندوق مشترک آگاه پرداخت سود ماهانه ندارد و شما از افزایش قیمت واحد‌های این صندوق سود کسب میکنید. در صندوق‌های بدون پرداخت سود سرمایه گذار این شانس را دارد که با مرکب شدن سود خود مجدد سرمایه گذاری را انجام دهد . این موضوع  دغدغه سرمایه گذاری مجدد  سود سرمایه گذاران را برطرف می کند چراکه این سود به دست آمده دوباره در این صندوق سرمایه گذاری می شود.

حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ چقدر است؟

حداقل سرمایه لازم برای صندوق‌های مبتنی بر صدور و ابطال مانند صندوق مشترک آگاه عمدتاً به اندازه قیمت صدور یک واحد از آن‌ است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت صدور هر واحد صندوق مشترک آگاه به وبسایت صندوق به نشانی www.agahfund.ir مراجعه کنید.

چه مدّت پس از ثبت درخواست ابطال می‌توان وجه خود را دریافت کرد؟

این فرآیند عمدتاً بین ۲ تا ۷ روز کاری زمان نیاز دارد.

زنبیل خرید