logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳
 

بلاگ

خرید صندوق های آگاه بدون کارمزد

تخفیف کارمزد ۱۰۰ درصد صندوق های کارگزاری آگاه

کارگزاری‌ها واسط سرمایه‌گذاران با بازار سرمایه محسوب می‌شوند و فرآیند خرید و فروش سهام را برای آن‌ها راحت‌تر می‌کنند. در ازای ارائه این خدمات، کارگزاری‌ها از مشتریان خود کارمزد می‌گیرند. کارگزاری آگاه در طرح جدید خود، کارمزد خرید صندوق‌های آگاه از طریق پنل معاملاتی این کارگزاری را حذف کرده است و مشتریان آگاه دیگر می‌توانند صندوق‌های ETF همای، زرین و آگاس را با تخفیف ۱۰۰ درصدی کارمزد خریداری کنند. در این مطلب با شما درباره این امکان جدید کارگزاری آگاه بیشتر صحبت می‌کنیم. با ما همراه شوید.

 

چشم انداز مدیریت دارایی آگاه خرداد ۱۴۰۱

حوزه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری از جمله بازار سرمایه، مسکن، ارز، طلا، بازار بدهی و رمز ارزها در حیطه اقتصاد داخلی وجود دارد، تیم تحلیل‌گر شرکت سبدگردان آگاه، جهت آگاهی و آشنایی بیشتر فعالان بازار سرمایه گزارش «چشم‌انداز بازارها» را تنظیم و منتشر نموده است.

در این گزارش تحلیل‌گران در بخش‌های مختلف به تحلیل و بررسی خلاصه بازدهی بازارهای موازی مالی در یکسال گذشته پرداخته که شامل وضعیت اقتصاد در بازار سرمایه و بازار بدهی است. همچنین صنایع منتخب از منظر مدیریت دارایی آگاه مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است.

تاثیر نرخ رشد اقتصادی بر بازار سرمایه

تاثیر نرخ رشد اقتصادی بر بازار سرمایه

یکی از مهمترین ارکان کشور در بخش اقتصادی بازار سرمایه است که عوامل متعددی مانند رشد اقتصادی، اتفاقات سیاسی و سایر موارد روی آن تاثیر می‌گذارند. اهمیت بازار سرمایه آنجایی به چشم می‌آید که قوت و ضعف آن، نشان دهنده وضعیت اقتصاد کشور است. بنابراین افزایش و ارتقا کیفیت بازار سرمایه می‌تواند نقش مهمی در رشد رفاه ملی و درآمد کشور داشته باشد. در ادامه به بررسی رشد اقتصادی می‌پردازیم و تاثیر آن را بر بازار سرمایه از جوانب مختلف بررسی می‌کنیم. لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

دارایی تحت مدیریت چیست

دارایی تحت مدیریت (AUM) چیست؟

سپردن سرمایه به یک نهاد سرمایه‌گذاری معتبر، اهمیت زیادی در امر سرمایه‌گذاری دارد. گاهی تنها برخورداری از حمایت قانون برای سرمایه‌گذاران کافی نیست و تمایل دارند از جزئیات سرمایه‌گذاری نهاد مطلع باشند. صندوق های سرمایه گذاری از جمله نهادهای معتبر و شفاف برای انجام سرمایه‌گذاری محسوب می‌شوند که از عملکرد خود به صورت دوره‌ای گزارش‌هایی ارائه می‌دهند. این نهادهای مالی می‌توانند حجم وسیعی از دارایی افراد را در شاخه‌های مختلف سرمایه‌گذاری کنند. در این مقاله قصد داریم مفهوم دارایی تحت مدیریت یا AUM صندوق های سرمایه‌گذاری را بررسی کنیم.

صندوق های صدور و ابطالی در آساتریدر آگاه

صندوق های صدور و ابطالی در آساتریدر آگاه

صندوق های سرمایه گذاری یکی از ابزارهای سرمایه‌گذاری غیرمستقیم در بازار بورس به شمار می‌روند. این صندوق‌ها بیشتر مناسب افرادی هستند که زمان یا دانش کافی برای سرمایه‌گذاری مستقیم در بازار بورس را ندارند. سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها در اصل زیرمجموعه‌ای از خدمات مدیریت دارایی در بازار سرمایه است. صندوق‌های سرمایه‌گذاری بنا به نوع ترکیب دارایی که دارند، به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. بعضی از این صندوق‌ها مناسب افراد ریسک‌گریز و بعضی دیگر برای افراد ریسک‌پذیر مناسب هستند. نحوه خرید و فروش این صندوق‌ها به دو روش «ETF یا قابل معامله در بورس» و «صدور و ابطالی» تقسیم می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم راجع به امکان جدید نرم افزار آساتریدر صحبت کنیم؛ ویژگی جدیدی که باعث می‌شود بتوانید خرید و فروش صندوق‌های صدور و ابطالی آگاه را نیز از طریق سامانه معاملاتی انجام دهید.

سرمایه گذاری صبورانه چیست

سرمایه‌ گذاری صبورانه چیست؟

 

بردباری خصلتی است که با داشتن آن می‌توان تصمیم‌های عاقلانه گرفت و گره از مشکلات خود باز کرد. وارن بافت، سرمایه گذار افسانه‌ای وال استریت معتقد است بازارهای مالی و به ویژه بازار سهام ابزاری برای انتقال پول از جیب افراد عجول به جیب افراد صبور است.

در این مقاله می‌خواهیم در رابطه با صبر، سرمایه ‌گذاری صبورانه و تاثیر رفتار و طرز فکر صبورانه در سرمایه‌گذاری موفق صحبت کنیم.

چشم انداز مدیریت دارایی آگاه اردیبهشت ۱۴۰۱

حوزه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری از جمله بازار سرمایه، مسکن، ارز، طلا، بازار بدهی و رمز ارزها در حیطه اقتصاد داخلی وجود دارد، تیم تحلیل‌گر شرکت سبدگردان آگاه، جهت آگاهی و آشنایی بیشتر فعالان بازار سرمایه گزارش «چشم‌انداز بازارها» را تنظیم و منتشر نموده است.

در این گزارش تحلیل‌گران در بخش‌های مختلف به تحلیل و بررسی خلاصه بازدهی بازارهای موازی مالی در یکسال گذشته پرداخته که شامل وضعیت اقتصاد در بازار سرمایه و بازار بدهی است. همچنین صنایع منتخب از منظر مدیریت دارایی آگاه مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است.

سرمایه گذاری در بازار پر ریسک

راه حل‌های کاربردی برای سرمایه ‌گذاری در بازار پر ریسک

سرمایه گذاری موضوعی است که همواره مورد توجه اکثر افراد قرار دارد. مردم به طور پیوسته و دائمی در تلاش هستند تا به اهداف خود برسند و در راه رسیدن و دستیابی به توسعه و رفاه، سرمایه گذاری می‌کنند. این موضوع در ابعاد مختلف می‌تواند تحقق یابد. خرید خانه یا ماشین، فراهم نمودن آینده تحصیلی برای فرزندان و … از جمله موارد سرمایه گذاری است. در ادامه به راه حل های کاربردی برای سرمایه گذاری در بازار پر ریسک اشاره خواهیم کرد. لازم است قبل از ورود به موضوع اصلی، تعریفی صحیح از سرمایه گذاری داشته باشیم.

صندوق سرمایه گذاری نوع دوم

صندوق سرمایه‌ گذاری نوع دوم چیست؟

صندوق‌های سرمایه‌ گذاری نوع دوم نوعی از صندوق‌ های درآمد ثابت هستند که جزو صندوق‌های کم ریسک یا به نوعی بدون ریسک محسوب می‌شوند. دلیل ریسک پایین صندوق‌های سرمایه‌ گذاری نوع دوم این است که این صندوق‌ها حداکثر ۵ درصد از دارایی خود را در سهام سرمایه‌گذاری می‌کنند.
صندوق سرمایه‌ گذاری نوع دوم یکی از روش‌های غیرمستقیم سرمایه‌گذاری در بورس به حساب می‌آید. شاید برای شما سوال باشد که کار این صندوق‌ها چیست و اصلا چرا تشکیل شدند؟ برای رسیدن به جواب این سوال اول بهتر است با مفهوم سرمایه‌گذاری در بورس کمی بیشتر آشنا شویم.

بهترین زمان ابطال صندوق های سرمایه گذاری

بهترین زمان ابطال صندوق های سرمایه گذاری

در روزهای پرنوسان بازار بورس و اوراق بهادار، کاهش ریسک سرمایه‌گذاری اولویت سهامداران است اما این رویکرد مستلزم اقداماتی است که چندان هم ساده نیستند. اگر سهامدار مدیریت پورتفوی خود را بر عهده داشته باشد، باید بر اساس پیش‌بینی آینده بازار و شناخت انواع ریسک‌های سرمایه‌گذاری و همچنین توانایی تحلیل شرکت‌های بورسی، بهترین تصمیم را بگیرد. راه دیگری نیز برای کاهش ریسک‌های بازار وجود دارد: خرید واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری. صندوق‌های سرمایه‌گذاری به دلیل مدیریت و راهبری توسط کارشناسان بورسی و مطلعین بازار، در روزهای پرنوسان بورس انتخاب مطمئنی برای سهامداران هستند. اما بهترین زمان ابطال صندوق های سرمایه گذاری چه زمانی است؟
در این مقاله علاوه بر مرور ارکان صندوق های سرمایه گذاری، به سوالاتی در مورد زمان مناسب برای خرید و فروش صندوق‌ها نیز پاسخ می‌دهیم.

1 2 26

ارتباط با ما

آدرس شرکت سبدگردان آگاه:

تهران- خیابان نلسون ماندلا-کوچه مدیر-خیابان شهید علی یزدان پناه- پلاک 91

کدپستی: 1968837141

تلفن: 91004001-021

نمابر: 82154250-021

پست الکترونیک: info@agahinvest.com

تماس با ما


نمادها