مدیریت دارایی آگاه

فرصت سرمایه‌گذاری آگاهانه

مدیریت-دارایی-آگاه

چرا مدیریت دارایی آگاه؟

علاقه‌مندان بازار سرمایه از روش‌های متنوعی برای سرمایه‌گذاری در این بازار استفاده می‌کنند. برخی با تکیه بر دانش بالا و اختصاص زمان مناسب، به صورت مستقیم به خرید و فروش سهام می‌پردازند و برخی دیگر مدیریت دارایی‌شان را به افراد حرفه‌ای‌تر می‌سپارند.
اگر شما هم دانش یا زمان کافی برای حضور در بازار سرمایه را ندارید یا می‌خواهید سرمایه‌تان در دست افراد حرفه‌ای‌‌تر و با تجربه‌تر باشد، می‌توانید مدیریت دارایی‌تان را به سبدگردان آگاه بسپارید و یک سرمایه‌گذاری امن و آسوده‌خاطر را تجربه کنید.

حفظ ارزش دارایی

حفظ ارزش دارایی در برابر تورم

کسب سود_1

کسب سود و افزایش سرمایه

امنیت و آسایش مالی_1

امنیت و آسایش مالی در آینده

رسیدن به اهداف_1

رسیدن به اهداف و برنامه‌های مالی

مزایای مدیریت دارایی آگاه

مدیریت دارایی آگاه در یک نگاه

دارایی تحت مدیریت

دارایی تحت مدیریت

بیش از 110,000 میلیاردریال
تعداد سرمایه‌گذاران

تعداد سرمایه‌گذاران

بیش از ۴۳،000 نفر
تاسیس و مدیریت

تاسیس و مدیریت

۱۶ صندوق سرمایه‌گذاری

مدیریت پرتفوی ​

مدیریت پرتفوی ​

بیش از 300 سبد اختصاصی

فراتر از بازار سرمایه

بازار بورس در بلندمدت همیشه بازدهی بالاتری را نسبت به بازارهای موازی مانند طلا، ارز و مسکن برای سرمایه‌گذاران خود ایجاد کرده است. مدیریت دارایی آگاه در این زمینه از بورس نیز پیشی گرفته و یک قدم جلوتر از بازدهی بازار حرکت می‌کند.
شرکت سبدگردان آگاه در این سال‌ها تاسیس و مدیریت صندوق سرمایه‌گذاری متعددی را برعهده داشته است که از جمله آن‌ها می‌توان به پربازده‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری کشور، یعنی صندوق مشترک آگاه اشاره کرد.
دیگر فعالیت آگاه در حوزه مدیریت دارایی، سبدگردانی اختصاصی است که در این زمینه نیز مدیریت سبدهای اختصاصی بسیاری را برعهده داشته است و توانسته با استفاده از دانش و تجربه مدیران متخصص، حداکثر بازدهی را برای سرمایه‌گذاران خود ایجاد کند.

محصولات مدیریت دارایی آگاه

صندوق‌ سرمایه‌گذاری یکی از روش‌های غیرمستقیم مدیریت دارایی‌ها در بورس است. این صندوق‌ها با تجمیع وجوه سرمایه‌گذاران و با استفاده از دانش و تخصص تیمی حرفه‌ای خود، دارایی سرمایه‌گذاران را در سبدی متنوع از اوراق بهادار شامل سهام، اوراق مشارکت و ... سرمایه‌گذاری می‌کنند. شرکت سبدگردان آگاه تا به امروز تاسیس و مدیریت ۱۶ صندوق سرمایه‌گذاری اعم از صندوق‌های درآمد ثابت، سهامی، مختلط، نیکوکاری و طلا را بر عهده داشته است.

yaghoot

یاقوت آگاه

homa-fund-95x95

همای آگاه

سبدگردانی یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری غیرمستقیم است که در آن سبدگردان، مدیریت سرمایه فعالان بازار بورس را بر عهده می‌گیرد و بابت این خدمت طبق قرارداد، کارمزد دریافت می‌کند. شرکت سبدگردان آگاه نیز در این راستا پس از شناسایی اهداف و تعیین سطح ریسک‌پذیری سرمایه‌گذاران، بهترین و مناسب‌ترین پرتفوی مالی را برای آن‌ها تشکیل می‌دهد تا فعالان بازار سرمایه را به اهداف‌شان در این بازار نزدیک‌تر کند. در حال حاضر، حداقل سرمایه برای استفاده از خدمات سبدگردانی آگاه، ۵ میلیارد تومان است.

زنبیل خرید