logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳

معرفی صندوق سرمایه‌گذاری زمرد آگاه

شرکت سبدگردان آگاه > سبدگردانی  > معرفی صندوق سرمایه‌گذاری زمرد آگاه
معرفی و آغاز پذیره نویسی صندوق زمرد آگاه

معرفی صندوق سرمایه‌گذاری زمرد آگاه

صندوق‌های سرمایه‌گذاری از جمله ابزارهای سرمایه‌گذاری غیر مستقیم در بورس هستند. این صندوق‌ها برای افرادی که زمان و اطلاعات کافی را برای سرمایه‌گذاری مستقیم ندارند، گزینه‌ای عالی به شمار می‌روند. در این مقاله جدیدترین صندوق سرمایه‌گذاری آگاه، یعنی صندوق سرمایه‌گذاری زمرد را به شما معرفی می‌کنیم و نحوه سرمایه‌گذاری در آن را توضیح می‌دهیم.

معرفی صندوق زمرد آگاه

صندوق سرمایه‌گذاری زمرد آگاه از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام و مبتنی بر صدور و ابطال است. این صندوق توسط شرکت سبدگردان آگاه و شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه، تأسیس شد و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و بر ¬اساس مقررات، اساسنامه و امیدنامه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
این صندوق به سرمایه‌گذاران خود سود نقدی پرداخت می‌کند. در صندوق زمرد آگاه که از نوع صندوق‌های سهامی است، پرداخت سود به صورت سه ماهه صورت می گیرد.

مشخصات صندوق زمرد آگاه

در جدول زیر مشخصات صندوق زمرد آگاه را مشاهده می‌کنید:

 

نام صندوق صندوق سرمایه‌گذاری زمرد آگاه
نوع صندوق صندوق سرمایه‌گذاری در سهام – مبتنی بر صدور و ابطال
نحوه پرداخت سود هر سه ماه
موسسین صندوق شرکت سبدگردان آگاه و شرکت مشاور سرمایه گذاری آوای آگاه
مدیر صندوق شرکت سبدگردان آگاه
متولی موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت ایران مشهود
ارزش مبنای هر واحد سرمایه‌گذاری ۱،۰۰۰،۰۰۰ ریال
نحوه سرمایه‌گذاری از طریق شعب کارگزاری آگاه در سراسر کشور
حداقل و حداکثر میزان سرمایه‌گذاری حداقل میزان سرمایه‌گذاری: قیمت صدور ۱  واحد از صندوق (۱ میلیون ریال)
حداکثر میزان سرمایه‌گذاری: ۵ درصد از کل واحدهای سرمایه‌گذاری (۱۰۰ میلیارد ریال)
وبسایت صندوق www.zomorodfund.ir

 

ترکیب دارایی‌های صندوق زمرد آگاه

به طور معمول صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام، حداقل ۷۰% از دارایی‌های خود را به سهام و حق تقدم سهام و حداکثر ۳۰ % باقی‌مانده را به سپرده بانکی یا اوراق بهادار با درآمد ثابت و… اختصاص می‌دهند. این عملیات توسط مدیر سرمایه‌گذاری صندوق مدیریت می‌شود. حد نصاب ترکیب دارایی‌های صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام به شرح زیر است:

 

ردیف موضوع سرمایه‌گذاری توضیحات
۱ سهام پذیرفته شده در بورس تهران یا بازار اول و دوم فرابورس ایران، سهام قابل معامله در بازار پایه فرابورس ایران و حق تقدم سهام و قرارداد اختیار معامله سهام آنها و واحدهای سرمایه‌گذاری “صندوق‌های سرمایه‌گذاری غیر از اوراق بهادار”ثبت شده نزد سازمان حداقل ۷۰% از کل دارایی‌های صندوق
۱-۱ سهام و حق تقدم سهام قابل معامله در بازار پایه فرابورس ایران و قرارداد اختیار معامله سهام مربوطه حداقل ۱۰% از کل دارایی‌های صندوق
۱-۲ سهام و حق تقدم سهام منتشره از طرف یک ناشر و قرارداد اختیار معامله همان سهام حداکثر ۱۰% از کل دارایی‌های صندوق
۱-۳ سهام، حق تقدم سهام و قرارداد اختیار معامله سهام طبقه‌بندی شده در یک صنعت حداکثر ۳۰% از کل دارایی‌های صندوق
۱-۴ سهام و حق تقدم سهام منتشره از طرف یک ناشر حداکثر ۵% از اوراق منتشره ناشر
۱-۵ اخذ موقعیت خرید در قرارداد اختیار معامله سهام حداکثر ۵% از ارزش روز سهام و حق تقدم سهام صندوق
۱-۶ اخذ موقعیت فروش در قرارداد اختیار معامله خرید سهام حداکثر به تعداد سهام پایه موجود در پرتفوی مجاز سرمایه‌گذاری صندوق در سهام
۱-۷ واحدهای سرمایه­‌گذاری «صندوق‌های سرمایه‌گذاری غیر از اوراق بهادار» حداکثر ۵% از کل دارایی‌های صندوق و تا سقف ۳۰% از تعداد واحدهای صندوق سرمایه‌پذیر که نزد سرمایه‌گذاران می‌باشد
۲ گواهی سپرده کالایی پذیرفته شده نزد یکی از بورس‌ها   حداکثر ۵% از کل دارایی‌های صندوق
۳ گواهی سپرده بانکی و سپرده بانکی   حداکثر ۱۵% از کل دارایی‌های صندوق
۴ اوراق بهادار با درآمد ثابت بدون ضامن و با رتبه اعتباری قابل قبول حداکثر ۱۵% از ارزش کل دارایی‌های صندوق و مشروط بر اینکه حداکثر ۵ درصد از کل دارایی‌های صندوق در اوراق بهادار منتشره از طرف یک ناشر سرمایه‌گذاری گردد.

 

صندوق زمرد آگاه نیز یک صندوق سرمایه‌گذاری در سهام و با تقسیم سود است که طبق الزام سازمان بورس و بر اساس امیدنامه خود موظف است، اکثر دارایی‌های خود را به خرید سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و حق تقدم خرید سهام اختصاص دهد و مابقی را نیز به اختیار مدیر صندوق، در سهام، اوراق مشارکت، سپرده بانکی یا سایر اوراق بهادار با درآمد ثابت سرمایه‌گذاری کند. حد نصاب‌ ترکیب دارایی‌های زمرد آگاه در وب‌سایت صندوق، به‌روزرسانی خواهد ‌شد.

مزایای صندوق زمرد آگاه

سرمایه‌گذاری در صندوق زمرد آگاه مزایای بسیاری دارد که در ادامه به بعضی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

سود نقدی سه ماهه

همان‌طور که گفتیم از ویژگی‌های ممتاز صندوق زمرد آگاه، پرداخت سود سه ماهه است. پرداخت سود سه ماهه به شرح زیر است:
سود پرداخت‌شده هر ۳ ماه یک ‌بار تا سقف ۳% از متوسط ارزش خالص دارایی‌های صندوق (NAV) در ۹۰ روز گذشته به شرط آن که: ارزش خالص دارایی‌های هر واحد پس از تقسیم سود، از ارزش مبنای هر واحد سرمایه‌گذاری (مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال) و ارزش خالص دارایی‌های هر واحد در اولین روز پس از پایان دوره قبلی تقسیم سود کمتر نشود.

امکان Reinvest یا سرمایه‌گذاری مجدد سود

مزیت دیگر صندوق سرمایه‌گذاری زمرد آگاه، امکان Reinvest است. یعنی سرمایه‌گذار هم می‌تواند سود به دست آمده را نقدا دریافت کند و هم طی فرم مشخصی قبل از پایان هر مقطع تقسیم سود، درخواست کند از محل مطالبات ناشی از سود قابل تقسیم، واحدهای سرمایه‌گذاری جدید طبق امیدنامه به نام او صادر شود.

حذف کارمزد صدور

مزیت دیگر زمرد این است که برای سرمایه‌گذاری در آن کارمزد صدور پرداخت نمی‌شود. برای ابطال واحدهای صندوق نیز کارمزد ثابت دریافت نخواهد شد و تنها برای بخش متغیر کارمزد ابطال، چنان چه زیر ۳ ماه باشد لازم است از ۱-۵% کارمزد پرداخت شود.

مدیریت حرفه‌ای

مدیریت صندوق زمرد آگاه توسط کارشناسان خبره آگاه انجام می‌شود که سابقه فعالیت این گروه و عملکردشان در طی سال‌ها فعالیت در بازار کاملا مشخص است. در واقع تمامی سرمایه‌گذاری‌‌ها بر اساس دانش، تجربه و استراتژی‌های از قبل امتحان شده‌ صورت می‌گیرند؛ در نتیجه سرمایه‌گذاران سوال یا نگرانی بابت تصمیم‌های نادرست نخواهند داشت.

نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق زمرد آگاه

صندوق زمرد آگاه مبتنی بر صدور و ابطال است. سرمایه‌گذاران برای خرید و فروش واحدهای این صندوق باید مراحل زیر را پشت سر بگذارند:
۱- یک بار مراجعه به یکی از شعب صندوق سرمایه‌گذاری زمرد همراه با مدارک شناسایی (اصل شناسنامه و اصل کارت ملی) و تکمیل فرم صدور واحد سرمایه‌گذاری برای احراز هویت
۲- ارائه مدارک هویتی / معرفی‌نامه یا وکالت‌نامه
۳- واریز به حساب بانکی صندوق و ارائه فیش واریز به نماینده مدیر در صندوق
۴- دریافت رسید واریز وجه از نماینده مدیر

کلام آخر

همان طور که گفتیم صندوق زمرد از نوع صندوق‌های در سهام و مبتنی بر صدور و ابطال است که توسط شرکت سبدگردان آگاه و شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه تأسیس شده است. این تیم با پشتوانه سال‌ها تجربه در مدیریت سرمایه، توانسته است دارایی سرمایه‌گذاران خود را در بورس اوراق بهادار به صورت تخصصی و حرفه‌ای مدیریت و تا به امروز بازده قابل توجهی را نصیب‌شان کند.
می‌توان گفت هدف از تشکیل صندوق زمرد آگاه، جمع‌آوری سرمایه سرمایه‌گذاران و تشکیل سبدی متنوع از دارایی‌ها است تا با مدیریت این سبد و با پذیرش ریسکی قابل قبول، در نهایت بیشترین بازدهی به مشتریان پرداخت شود. تفاوت عمده زمرد با دیگر صندوق‌های آگاه، پرداخت سود نقدی است. این صندوق یک گزینه عالی برای افرادی است که می‌خواهند ضمن سرمایه‌گذاری و تامین آینده، درآمد فعلی خود را افزایش دهند و بخشی از سود محقق‌شده را به صورت وجه نقد دریافت کنند.

49 دیدگاه
 • سيد حميد سهرابي
  پاسخ
  ارسال شده در۰۸:۵۶,۱۴۰۰/۰۵/۰۵

  سلام
  چرا پذیره نویسی صندوق زمرد به صورت غیر حضوری نیست اوضاع کرونایی است و اکثر مردم سجامی و کد بورسی دارند و احراز هویت به آسانی امکان پذیر است.

  با تشکر

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۱۴:۴۲,۱۴۰۰/۰۵/۰۵

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، در صورت داشتن کد سجام می توانید از طریق سایت صندوق زمرد به نشانی http://www.zomorodfund.ir و از قسمت ورود سرمایه گذاران ثبت نام خود را انجام و واریز مبلغ خود را از طریق اینترنت بانک و یا موبایل بانک انجام داده و فیش واریزی خود را بارگزاری نمایید.
   در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

  • محمد امان اللهی
   پاسخ
   ارسال شده در۲۰:۰۲,۱۴۰۰/۰۵/۰۹

   چرا ثبت نام غیر حضوری نیست ؟

   • Agahinvest
    پاسخ
    ارسال شده در۰۹:۱۶,۱۴۰۰/۰۵/۱۰

    باسلام و احترام؛
    دوست عزیز، در صورتی که سجامی هستید می توانید از طریق سایت صندوق نسبت به ثبت نام و صدور واحدها اقدام کنید. برای واریز مبلغ هم می توانید از طریق موبایل بانک و یا اینترنت بانک اقدام کنید.
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس شرکت سبدگردان آگاه به شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 • فرج الله میر شاملو
  پاسخ
  ارسال شده در۱۷:۴۹,۱۴۰۰/۰۵/۰۵

  سلام .برای ۵۰ میلیون تومان در ۳ ماه
  چقدر سود تعلق می گیرد.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۰۸:۲۵,۱۴۰۰/۰۵/۰۶

   باسلام و احترام
   دوست عزیز، پرداخت سود صندوق زمرد آگاه به صورت دوره‌ای (سه ماه یکبار) است و تا سقف ۳٪ از متوسط ارزش خالص دارایی‌های صندوق (NAV) در ۹۰ روز گذشته پرداخت می‌شود.

 • ارش
  پاسخ
  ارسال شده در۱۹:۰۷,۱۴۰۰/۰۵/۰۵

  با سلام و وقت بخیر
  بنده از طریق صفحه صندوق ثبت نام کردم و نام کاربری و رمز عبور دریافت نمودم و دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارم؟ و اینکه امکان پرداخت بصورت اینترنتی مقدور می باشد؟ و هر زمان که بخواهیم همانند صندوقهای دیگر امکان ثبت و صدور واحدهای سرمایه گذاری مهیا می باشد و یا فقط در بازه زمانی پذیره نویسی امکان واریز وجه وجود دارد؟
  باتشکر

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۰۸:۲۳,۱۴۰۰/۰۵/۰۶

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، در صورتی که سجامی هستید می‌توانید از طریق سایت صندوق و از قسمت ورود سرمایه‌گذاران مراحل را انجام دهید. امکان پرداخت نیز از طریق اینترنت بانک یا موبایل بانک وجود دارد.
   پس از اتمام مهلت پذیره‌نویسی و بررسی‌های لازم از سوی سازمان بورس و صدور مجوز، صندوق فعالیت خود را آغاز می‌کند و پس از آن امکان صدور و ابطال واحدهای صندوق مهیا می‌شود.

 • محمد
  پاسخ
  ارسال شده در۱۱:۰۰,۱۴۰۰/۰۵/۰۶

  با عرض سلام و احترام فقی میخواستم ببینم هر ۱۰۰ملیون تومن تو سه ماه چقد سود میده

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۱۶:۵۱,۱۴۰۰/۰۵/۰۶

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، تا سقف ۳٪ از متوسط ارزش خالص دارایی‌های صندوق (NAV) در ۹۰ روز گذشته پرداخت سود دارد.

 • م.خ
  پاسخ
  ارسال شده در۱۱:۳۶,۱۴۰۰/۰۵/۰۶

  سلام آیا صندوق بلافاصله بعد از پذیره نویسی فعالیت خود را شروع می کند یا اینکه مدتی پولها بلوکه خواهد بود و فعالیت صندوق متوقف خواهد بود؟
  از چه تاریخی سه ماه فعایت صندوق برای محاسبه سود شروع خواهد شد؟
  آیا ابطال واحد زودتر از سه ماه جریمه خواهد داشت؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۱۴:۲۰,۱۴۰۰/۰۵/۰۶

   باسلام و احترام
   دوست عزیز، پس از اتمام پذیره‌نویسی و ارسال مدارک به سازمان بورس جهت بررسی و صدور مجوز صندوق (که تقریباْ بین ۱ هفته تا ۱۰ روز کاری زمان می‌برد) صندوق فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
   از زمانی که صندوق بازگشایی می‌شود محاسبه سود صورت می‌گیرد.
   بله بین ۱-۵٪ کارمزد ابطال زیر ۳ ماه وجود دارد.

 • رضا
  پاسخ
  ارسال شده در۱۸:۱۸,۱۴۰۰/۰۵/۰۶

  سلام
  این صندوق چه فرقی با صندوق مشترک آگاه دارد؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۰۹:۲۸,۱۴۰۰/۰۵/۱۰

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه هر سه ماه یکبار پرداخت سود نقدی دارد ولی در صندوق مشترک آگاه شما از افزایش قینت واحدهای صندوق منتفع خواهید شد.

 • غلامحسن نادری
  پاسخ
  ارسال شده در۲۱:۴۲,۱۴۰۰/۰۵/۰۶

  با سلام بعد از پایان پذیره نویسی وشروع صندوق آیا ارزش هر سهم افزایش پیدا میکندیا خیر ؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۱۰:۲۶,۱۴۰۰/۰۵/۱۰

   باسلام و احترام
   دوست عزیز، لزوماً اینگونه نیست.

 • Milad
  پاسخ
  ارسال شده در۲۲:۳۲,۱۴۰۰/۰۵/۰۶

  سلام تفاوت صندوق زمرد با صندوق etf اگاس از لحاظ بازدهی در چیه چون هردو ۷۰ درصدشان متشکل از سهام است؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۰۹:۳۰,۱۴۰۰/۰۵/۱۰

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه از نوع مبتنی بر صدور و ابطال است و چون هنوز صندوق فعالیت خود را آغاز نکرده است نمی توان بازدهی دقیقی برای آن اعلام کرد. از سویی دیگر صندوق زمرد آگاه پرداخت سود دوره ای (هر ۳ ماه یکبار) دارد.
   صندوق هستی بخش آگاه با نماد آگاس از نوع قابل معامله در بورس است و شما از افزایش قیمت واحدهای صندوق منتفع خواهید شد.

 • زهرا حاجي حسين خاني
  پاسخ
  ارسال شده در۱۴:۴۱,۱۴۰۰/۰۵/۰۸

  سلام، ببخشید می خواستم ببینم اصل پولمون تضمین شده هست؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۰۹:۴۰,۱۴۰۰/۰۵/۱۰

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، از آنجایی که صندوق زمرد آگاه از نوع سهامی است و وابستگی زیادی به نوسانات بازار بورس دارد، تضمین اصل سرمایه وجود ندارد. یکی از پیش نیازهای سرمایه گذاری در بازار سرمایه دید بلندمدت (حداقل یک ساله) است.

 • مهدی
  پاسخ
  ارسال شده در۱۲:۱۸,۱۴۰۰/۰۵/۰۹

  من سایت صندوق ثبت نام کردم و سجامی هستم. ولی امکان واریز الکنرونیک در درون سایت نیست و میگه شماره حساب اشتباه است. آیا از طریق کارت بانک ملت و واریز به حساب ملت صندوق از طریق عابربانک میشه؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۰۹:۲۷,۱۴۰۰/۰۵/۱۰

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، شما می توانید از طریق اینترنت بانک و یا موبایل بانک واریز را انجام داده و فیش واریزی را در سایت بارگزاری نمایید. از طریق عابر بانک نیز می توانید پرداخت را انجام و فیش را بارگزاری نمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس شرکت سبدگردان آگاه به شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 • مهدی
  پاسخ
  ارسال شده در۱۷:۵۰,۱۴۰۰/۰۵/۰۹

  سلام الان یک میلیون تومان دارم بعد پول دستم بیاد میتونم اضافه کنم. حتما باید ۳ماه بشه یا زودتر میشه اضافه کنم.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۰۹:۱۸,۱۴۰۰/۰۵/۱۰

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، پس از صدور مجوز صندوق از سوی سازمان بورس و آغاز فعالیت صندوق می توانید مجدد نسبت به صدور و خرید واحدها اقدام کنید.

 • سعید
  پاسخ
  ارسال شده در۲۳:۰۴,۱۴۰۰/۰۵/۰۹

  سلام
  در صفحه نخست وب سایت http://www.zomorodfund.ir ، تاریخ آغاز فعالیت ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ معرفی شده است ، آیا این تاریخ اشتباه است ؟ اگر صحیح است منظور چه می باشد ؟
  در اطلاعات صندوق ، ضامن صندوق معرفی نشده است ، آیا این صندوق ضامن هم دارد ؟
  مرسی خیلی ممنون

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۰۹:۱۱,۱۴۰۰/۰۵/۱۰

   باسلام و احترام
   دوست عزیز، پس از صدور مجوز صندوق این تاریخ اصلاح خواهد شد.
   صندوق زمرد آگاه ضامن نقدشوندگی ندارد.

 • مسعود مقسم حمیدی
  پاسخ
  ارسال شده در۲۳:۴۱,۱۴۰۰/۰۵/۰۹

  سلام آیا در پرتفو بورسی ما هم نماد زمرد همچون همای قرار میگیره یا خیر؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۰۸:۴۸,۱۴۰۰/۰۵/۱۰

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، از آنجایی که صندوق زمرد آگاه از نوع مبتنی بر صدور و ابطال است، در پنل معاملاتی آنلاین قرار نمی‌گیرد.

 • محمد رضا حدادزاده
  پاسخ
  ارسال شده در۱۵:۲۸,۱۴۰۰/۰۵/۱۰

  سلام
  میشه با یک محاسبه ساده برای ( مثال ) یک واحد خریداری شده سود سه ماهه آن را حساب کرده و نحوه انجام آنرا همین جا بنویسید

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۱۲:۱۷,۱۴۰۰/۰۵/۱۱

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، با مطالعه امیدنامه صندوق می توانید نحوه محاسبه را مشاهده فرمایید.

 • محمد سلیمی
  پاسخ
  ارسال شده در۱۷:۱۶,۱۴۰۰/۰۵/۱۰

  سلام خسته نباشید خواستم بپرسم من تعدادی از واحدهای صندوق زمرد رو پذیرنویسی کردم بعد از فعالیت صندوق چطوری میتونم از پیشرفت صندوق یا دارایی خودم توی صندوق بازدید کنم.ممنون میشم از پاسختون.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۱۲:۱۵,۱۴۰۰/۰۵/۱۱

   باصسلام و احترام؛
   دوست عزیز، با مراجعه به سایت صندوق و از قسمت ورود سرمایه گذاران با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می توانید دارایی خود را مشاهده بفرمایید.

 • نوید کمالی
  پاسخ
  ارسال شده در۱۱:۲۰,۱۴۰۰/۰۵/۳۱

  سلام، لطفا” از وضعیت فرایند صدور مجوز صندوق خبری بدهید.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۱۱:۳۸,۱۴۰۰/۰۵/۳۱

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، بدلیل شرایط خاص کرونایی کشور مراحل اخذ مجوز فعالیت و بازگشایی صندوق، بیش از حد انتظار طول کشیده و ما از این بابت متاسفیم.
   همکاران ما با تمام توان در حال پیگیری هستند. از اینکه صبوری می‌کنید سپاسگزاریم. به محض بازگشایی به شما سرمایه‌گذاران محترم اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 • حسن زارع
  پاسخ
  ارسال شده در۱۱:۲۰,۱۴۰۰/۰۶/۰۶

  صندوق کی شروع به کار میکنه ؟؟؟

  زمان پذیره نوسی به ما گفتن ۱ هفته تا ۱۰ روز

  آیا این فاصله زمانی تا راه اندازی صندوق سودی به پول ما تعلق میگیره یا نه ؟؟؟

 • INVESTOR
  پاسخ
  ارسال شده در۱۶:۲۶,۱۴۰۰/۰۶/۱۰

  حسن زارعپاسخ
  ارسال شده در۱۱:۲۰,۱۴۰۰/۰۶/۰۶
  صندوق کی شروع به کار میکنه ؟؟؟

  زمان پذیره نوسی به ما گفتن ۱ هفته تا ۱۰ روز

  آیا این فاصله زمانی تا راه اندازی صندوق سودی به پول ما تعلق میگیره یا نه ؟؟؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۱۵:۴۹,۱۴۰۰/۰۶/۱۵

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه فعالیت خود را آغاز کرد و متقاضیان سرمایه گذاری در این صندوق می توانند نسبت به خرید و فروش واحدهای صندوق اقدام کنند.

 • reza pl
  پاسخ
  ارسال شده در۰۷:۰۵,۱۴۰۰/۰۶/۱۳

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا بفرمایید که اخذ مجوز در چه مرحله‌ای هست؟؟
  آیا منتظر شروع فعالیت صندوق در شهریور ماه باشیم یا اینکه بازهم بیشتر از اینا طول میکشه؟؟
  الان یک ماهه که سرملیه‌ی ما بلوکه هست و هیچ اطلاع دقیقی هم ازش نداریم

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۱۵:۴۸,۱۴۰۰/۰۶/۱۵

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه فعالیت خود را آغاز کرد و متقاضیان سرمایه گذاری در این صندوق می توانند نسبت به خرید و فروش واحدهای صندوق اقدام کنند.

 • نوید کمالی
  پاسخ
  ارسال شده در۱۶:۴۶,۱۴۰۰/۰۶/۱۳

  با سلام، آیا می شود از امروز برای صدور واحدهای صندوق اقدام به واریز وجه کرد؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۱۵:۴۷,۱۴۰۰/۰۶/۱۵

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه فعالیت خود را آغاز کرد و متقاضیان سرمایه گذاری در این صندوق می توانند نسبت به خرید و فروش واحدهای صندوق اقدام کنند.

 • علی رفیع زاده
  پاسخ
  ارسال شده در۲۰:۵۶,۱۴۰۰/۰۶/۱۴

  سلام وخدا قوت ، آیا این صندوق را مانند سایر سهام در بورس می توان خرید و فروش کرد یا خیر ، چنانچه بخواهیم تعداد بیشتری از سهام صندوق را خرید کنیم چگونه باید عمل کنیم ، متشکرم

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۱۵:۴۴,۱۴۰۰/۰۶/۱۵

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه از نوع صندوق های مبتنی بر صدور و ابطال است و متقاضیان سرمایه‌گذاری در این صندوق می‌توانند با به همراه داشتن مدارک شناسایی خود (اصل شناسنامه و کارت ملی) به یکی از شعب کارگزاری آگاه در سراسر کشور مراجعه و نسبت به سرمایه‌گذاری در این صندوق اقدام کنند.

 • عابدین خاتم نیا
  پاسخ
  ارسال شده در۰۰:۰۸,۱۴۰۰/۰۶/۱۶

  سلام در صورت نیاز به پشتیبانی چکار باید کرد؟ الان در قسمت پنل کاربری نمیتوان تیک خرید اوراق از سود اختصاص داده شده را فعال کرد . پیام خطا صادر میشود. تلفنی تماس گرفتم همکارانتان گفتند هنوز صندوق فعال نشده در حالی که شما فرمایش کردید از ۸ شهریور فعال شده است. ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۰۸:۲۱,۱۴۰۰/۰۶/۱۶

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه فعالیت خود را آغاز کرده است. لطفاً با مرکز تماس شرکت سبدگردان آگاه به شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 • هادی
  پاسخ
  ارسال شده در۰۹:۵۸,۱۴۰۰/۰۶/۱۶

  سلام وقت به خیر
  از چه طریق میتونیم قیمت واحدهای صندوق زمرد را ببینیم

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۱۲:۲۷,۱۴۰۰/۰۶/۱۶

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صندوق زمرد آگاه به سایت صندوق به نشانی http://www.zomorodfund.ir/ مراجعه فرمایید.

 • نوید کمالی
  پاسخ
  ارسال شده در۲۰:۳۲,۱۴۰۰/۰۶/۲۳

  سلام، حدود نیم ساعت پیش برای یکی از فرزندانم در صندوق زمرد ثبت نام کرده و نام کاربری دریافت نمودیم. پس از ورود به صندوق و اقدام به واریز پیام می دهد که “حساب شما غیر فعال است پس از ثبت نام در سجام اقدام کنید” در حالی که ایشان هم کد بورسی دارد و هم سال گذشته در سجام احراز هویت شده است. لطفا” بفرمایید چگونه رفع مشکل کنیم.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در۰۹:۴۲,۱۴۰۰/۰۶/۲۴

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، لطفاً با همکاران ما با شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ارتباط با ما

آدرس شعب شرکت سبدگردان آگاه:

1- تهران، بلوار اندرزگو، بعد از سلیمی جنوبی، پلاک 52، ساختمان سام اندرزگو، طبقه دوم

2- تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان دستگردی (ظفر)، نبش کوچه ناصری، پلاک 2551، برج کیان، طبقه هفدهم

3- تهران، سعادت‌آباد، بلوار دریا، روبه‌روی پارک دلاوران، پلاک70، طبقه فوقانی جین وست

کدپستی: 75113-19176

تلفن: 91004001-021

نمابر: 82154250-021

پست الکترونیک: info@agahinvest.com

تماس با ما