logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳

معرفی صندوق سرمایه‌گذاری زمرد آگاه

شرکت سبدگردان آگاه > سبدگردانی  > معرفی صندوق سرمایه‌گذاری زمرد آگاه
معرفی و آغاز پذیره نویسی صندوق زمرد آگاه

معرفی صندوق سرمایه‌گذاری زمرد آگاه

صندوق های سرمایه گذاری از جمله ابزارهای سرمایه‌گذاری غیر مستقیم در بورس هستند. این صندوق‌ها برای افرادی که زمان و اطلاعات کافی را برای سرمایه‌گذاری مستقیم ندارند، گزینه‌ای عالی به شمار می‌روند. در این مقاله جدیدترین صندوق سرمایه‌گذاری آگاه، یعنی صندوق سرمایه‌گذاری زمرد را به شما معرفی می‌کنیم و نحوه سرمایه‌گذاری در آن را توضیح می‌دهیم.

معرفی صندوق زمرد آگاه

صندوق سرمایه‌گذاری زمرد آگاه از نوع صندوق‌ سهامی و مبتنی بر صدور و ابطال است. این صندوق توسط شرکت سبدگردان آگاه و شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه، تأسیس شد و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و بر  اساس مقررات، اساسنامه و امیدنامه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
این صندوق به سرمایه‌گذاران خود سود نقدی پرداخت می‌کند. در صندوق زمرد آگاه که از نوع صندوق‌های سهامی است، پرداخت سود به صورت سه ماهه صورت می گیرد.

مشخصات صندوق زمرد آگاه

در جدول زیر مشخصات صندوق زمرد آگاه را مشاهده می‌کنید:

 

نام صندوق صندوق سرمایه‌گذاری زمرد آگاه
نوع صندوق صندوق سرمایه‌گذاری در سهام – مبتنی بر صدور و ابطال
نحوه پرداخت سود هر سه ماه
موسسین صندوق شرکت سبدگردان آگاه و شرکت مشاور سرمایه گذاری آوای آگاه
مدیر صندوق شرکت سبدگردان آگاه
متولی موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت ایران مشهود
ارزش مبنای هر واحد سرمایه‌گذاری ۱۰،۰۰۰ ریال
نحوه سرمایه‌گذاری
 • از طریق شعب کارگزاری آگاه در سراسر کشور
 • اپلیکیشن آساتریدر
حداقل و حداکثر میزان سرمایه‌گذاری حداقل میزان سرمایه‌گذاری: قیمت صدور ۱  واحد از صندوق
حداکثر میزان سرمایه‌گذاری: ۵ درصد از کل واحدهای سرمایه‌گذاری
وبسایت صندوق www.zomorodfund.ir

ترکیب دارایی‌های صندوق زمرد آگاه

به طور معمول صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام، حداقل ۷۰% از دارایی‌های خود را به سهام و حق تقدم سهام و حداکثر ۳۰ % باقی‌مانده را به سپرده بانکی یا اوراق بهادار با درآمد ثابت و… اختصاص می‌دهند. این عملیات توسط مدیر سرمایه‌گذاری صندوق مدیریت می‌شود. حد نصاب ترکیب دارایی‌های صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام به شرح زیر است:

 

ردیف موضوع سرمایه‌گذاری توضیحات
۱ سهام پذیرفته شده در بورس تهران یا بازار اول و دوم فرابورس ایران، سهام قابل معامله در بازار پایه فرابورس ایران و حق تقدم سهام و قرارداد اختیار معامله سهام آنها و واحدهای سرمایه‌گذاری “صندوق‌های سرمایه‌گذاری غیر از اوراق بهادار”ثبت شده نزد سازمان حداقل ۷۰% از کل دارایی‌های صندوق
۱-۱ سهام و حق تقدم سهام قابل معامله در بازار پایه فرابورس ایران و قرارداد اختیار معامله سهام مربوطه حداقل ۱۰% از کل دارایی‌های صندوق
۱-۲ سهام و حق تقدم سهام منتشره از طرف یک ناشر و قرارداد اختیار معامله همان سهام حداکثر ۱۰% از کل دارایی‌های صندوق
۱-۳ سهام، حق تقدم سهام و قرارداد اختیار معامله سهام طبقه‌بندی شده در یک صنعت حداکثر ۳۰% از کل دارایی‌های صندوق
۱-۴ سهام و حق تقدم سهام منتشره از طرف یک ناشر حداکثر ۵% از اوراق منتشره ناشر
۱-۵ اخذ موقعیت خرید در قرارداد اختیار معامله سهام حداکثر ۵% از ارزش روز سهام و حق تقدم سهام صندوق
۱-۶ اخذ موقعیت فروش در قرارداد اختیار معامله خرید سهام حداکثر به تعداد سهام پایه موجود در پرتفوی مجاز سرمایه‌گذاری صندوق در سهام
۱-۷ واحدهای سرمایه­‌گذاری «صندوق‌های سرمایه‌گذاری غیر از اوراق بهادار» حداکثر ۵% از کل دارایی‌های صندوق و تا سقف ۳۰% از تعداد واحدهای صندوق سرمایه‌پذیر که نزد سرمایه‌گذاران می‌باشد
۲ گواهی سپرده کالایی پذیرفته شده نزد یکی از بورس‌ها   حداکثر ۵% از کل دارایی‌های صندوق
۳ گواهی سپرده بانکی و سپرده بانکی   حداکثر ۱۵% از کل دارایی‌های صندوق
۴ اوراق بهادار با درآمد ثابت بدون ضامن و با رتبه اعتباری قابل قبول حداکثر ۱۵% از ارزش کل دارایی‌های صندوق و مشروط بر اینکه حداکثر ۵ درصد از کل دارایی‌های صندوق در اوراق بهادار منتشره از طرف یک ناشر سرمایه‌گذاری گردد.

صندوق زمرد آگاه نیز یک صندوق سرمایه‌گذاری در سهام و با تقسیم سود است که طبق الزام سازمان بورس و بر اساس امیدنامه خود موظف است، اکثر دارایی‌های خود را به خرید سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و حق تقدم خرید سهام اختصاص دهد و مابقی را نیز به اختیار مدیر صندوق، در سهام، اوراق مشارکت، سپرده بانکی یا سایر اوراق بهادار با درآمد ثابت سرمایه‌گذاری کند. حد نصاب‌ ترکیب دارایی‌های زمرد آگاه در وب‌سایت صندوق، به‌روزرسانی خواهد ‌شد.

مزایای صندوق زمرد آگاه

سرمایه‌گذاری در صندوق زمرد آگاه مزایای بسیاری دارد که در ادامه به بعضی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

۱/ سود نقدی سه ماهه

همان‌طور که گفتیم از ویژگی‌های ممتاز صندوق زمرد آگاه، پرداخت سود سه ماهه است. پرداخت سود سه ماهه به شرح زیر است:
سود پرداخت‌شده هر ۳ ماه یک ‌بار تا سقف ۳% از متوسط ارزش خالص دارایی‌های صندوق (NAV) در ۹۰ روز گذشته به شرط آن که: ارزش خالص دارایی‌های هر واحد پس از تقسیم سود، از ارزش مبنای هر واحد سرمایه‌گذاری (مبلغ ۱۰٫۰۰۰ ریال) و ارزش خالص دارایی‌های هر واحد در اولین روز پس از پایان دوره قبلی تقسیم سود کمتر نشود.

۲/ امکان Reinvest یا سرمایه‌گذاری مجدد سود

مزیت دیگر صندوق سرمایه‌گذاری زمرد آگاه، امکان Reinvest است. یعنی سرمایه‌گذار هم می‌تواند سود به دست آمده را نقدا دریافت کند و هم طی فرم مشخصی قبل از پایان هر مقطع تقسیم سود، درخواست کند از محل مطالبات ناشی از سود قابل تقسیم، واحدهای سرمایه‌گذاری جدید طبق امیدنامه به نام او صادر شود.

۳/ حذف کارمزد صدور

مزیت دیگر زمرد این است که برای سرمایه‌گذاری در آن کارمزد صدور پرداخت نمی‌شود. برای ابطال واحدهای صندوق نیز کارمزد ثابت دریافت نخواهد شد و تنها برای بخش متغیر کارمزد ابطال، چنان چه زیر ۳ ماه باشد لازم است از ۱-۵% کارمزد پرداخت شود.

۴/ مدیریت حرفه‌ای

مدیریت صندوق زمرد آگاه توسط کارشناسان خبره آگاه انجام می‌شود که سابقه فعالیت این گروه و عملکردشان در طی سال‌ها فعالیت در بازار کاملا مشخص است. در واقع تمامی سرمایه‌گذاری‌‌ها بر اساس دانش، تجربه و استراتژی‌های از قبل امتحان شده‌ صورت می‌گیرند؛ در نتیجه سرمایه‌گذاران سوال یا نگرانی بابت تصمیم‌های نادرست نخواهند داشت.

نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق زمرد آگاه

صندوق زمرد آگاه مبتنی بر صدور و ابطال است. سرمایه‌گذاران برای خرید و فروش واحدهای این صندوق می‌توانند به دو روش مراجعه حضوری و یا آنلاین اقدام کنند:

الف) مراجعه حضوری

۱- یک بار مراجعه به یکی از شعب صندوق سرمایه‌گذاری زمرد همراه با مدارک شناسایی (اصل شناسنامه و اصل کارت ملی) و تکمیل فرم صدور واحد سرمایه‌گذاری برای احراز هویت
۲- ارائه مدارک هویتی / معرفی‌نامه یا وکالت‌نامه
۳- واریز به حساب بانکی صندوق و ارائه فیش واریز به نماینده مدیر در صندوق
۴- دریافت رسید واریز وجه از نماینده مدیر

ب) اپلیکیشن آساتریدر

متقاضیان سرمایه‌گذاری در این صندوق می‌توانند به صورت غیر حضوری و از طریق ثبت نام در کارگزاری آگاه و اپلیکیشن آساتریدر اقدام به خرید واحدهای این صندوق کنند. در صورت نداشتن کد بورسی از کارگزاری آگاه و تمایل به ثبت نام می‌توانید از این لینک اقدام نمایید.

تاریخچه واریز سود صندوق زمرد آگاه

ردیف بازه زمانی واریز سود مبلغ سود پرداختی(ریال)
۱  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۱۲۷
۲ ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ۳۲۴

 

کلام آخر

همان طور که گفتیم صندوق زمرد از نوع صندوق‌های در سهام و مبتنی بر صدور و ابطال است که توسط شرکت سبدگردان آگاه و شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه تأسیس شده است. این تیم با پشتوانه سال‌ها تجربه در مدیریت سرمایه، توانسته است دارایی سرمایه‌گذاران خود را در بورس اوراق بهادار به صورت تخصصی و حرفه‌ای مدیریت و تا به امروز بازده قابل توجهی را نصیب‌شان کند.
می‌توان گفت هدف از تشکیل صندوق زمرد آگاه، جمع‌آوری سرمایه سرمایه‌گذاران و تشکیل سبدی متنوع از دارایی‌ها است تا با مدیریت این سبد و با پذیرش ریسکی قابل قبول، در نهایت بیشترین بازدهی به مشتریان پرداخت شود. تفاوت عمده زمرد با دیگر صندوق‌های آگاه، پرداخت سود نقدی است. این صندوق یک گزینه عالی برای افرادی است که می‌خواهند ضمن سرمایه‌گذاری و تامین آینده، درآمد فعلی خود را افزایش دهند و بخشی از سود محقق‌شده را به صورت وجه نقد دریافت کنند.

77 دیدگاه
 • سيد حميد سهرابي
  پاسخ
  ارسال شده در08:56,1400/05/05

  سلام
  چرا پذیره نویسی صندوق زمرد به صورت غیر حضوری نیست اوضاع کرونایی است و اکثر مردم سجامی و کد بورسی دارند و احراز هویت به آسانی امکان پذیر است.

  با تشکر

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در14:42,1400/05/05

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، در صورت داشتن کد سجام می توانید از طریق سایت صندوق زمرد به نشانی http://www.zomorodfund.ir و از قسمت ورود سرمایه گذاران ثبت نام خود را انجام و واریز مبلغ خود را از طریق اینترنت بانک و یا موبایل بانک انجام داده و فیش واریزی خود را بارگزاری نمایید.
   در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

  • محمد امان اللهی
   پاسخ
   ارسال شده در20:02,1400/05/09

   چرا ثبت نام غیر حضوری نیست ؟

   • Agahinvest
    پاسخ
    ارسال شده در09:16,1400/05/10

    باسلام و احترام؛
    دوست عزیز، در صورتی که سجامی هستید می توانید از طریق سایت صندوق نسبت به ثبت نام و صدور واحدها اقدام کنید. برای واریز مبلغ هم می توانید از طریق موبایل بانک و یا اینترنت بانک اقدام کنید.
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس شرکت سبدگردان آگاه به شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

  • علی سیدی
   پاسخ
   ارسال شده در12:03,1401/02/31

   سلام خیلی سودتون بالا نیست!!!از سود بانکی کمتره که!!!و سود بانکی هر لحظه تسویه و دریافت اصل پول و سود پول!!!اگاه ورشکست نشه

   • Agahinvest
    پاسخ
    ارسال شده در11:52,1401/03/30

    باسلام و احترام؛
    دوست عزیز، این صندوق سهامی است و وابستگی زیادی به نوسانات بازار سهام دارد و به افراد ریسک پذیر پیشنهاد می شود. در صورتی که ریسک گریز هستید صندوق های درآمد ثابت مناسب شماست.

 • فرج الله میر شاملو
  پاسخ
  ارسال شده در17:49,1400/05/05

  سلام .برای ۵۰ میلیون تومان در ۳ ماه
  چقدر سود تعلق می گیرد.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در08:25,1400/05/06

   باسلام و احترام
   دوست عزیز، پرداخت سود صندوق زمرد آگاه به صورت دوره‌ای (سه ماه یکبار) است و تا سقف ۳٪ از متوسط ارزش خالص دارایی‌های صندوق (NAV) در ۹۰ روز گذشته پرداخت می‌شود.

 • ارش
  پاسخ
  ارسال شده در19:07,1400/05/05

  با سلام و وقت بخیر
  بنده از طریق صفحه صندوق ثبت نام کردم و نام کاربری و رمز عبور دریافت نمودم و دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارم؟ و اینکه امکان پرداخت بصورت اینترنتی مقدور می باشد؟ و هر زمان که بخواهیم همانند صندوقهای دیگر امکان ثبت و صدور واحدهای سرمایه گذاری مهیا می باشد و یا فقط در بازه زمانی پذیره نویسی امکان واریز وجه وجود دارد؟
  باتشکر

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در08:23,1400/05/06

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، در صورتی که سجامی هستید می‌توانید از طریق سایت صندوق و از قسمت ورود سرمایه‌گذاران مراحل را انجام دهید. امکان پرداخت نیز از طریق اینترنت بانک یا موبایل بانک وجود دارد.
   پس از اتمام مهلت پذیره‌نویسی و بررسی‌های لازم از سوی سازمان بورس و صدور مجوز، صندوق فعالیت خود را آغاز می‌کند و پس از آن امکان صدور و ابطال واحدهای صندوق مهیا می‌شود.

 • محمد
  پاسخ
  ارسال شده در11:00,1400/05/06

  با عرض سلام و احترام فقی میخواستم ببینم هر ۱۰۰ملیون تومن تو سه ماه چقد سود میده

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در16:51,1400/05/06

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، تا سقف ۳٪ از متوسط ارزش خالص دارایی‌های صندوق (NAV) در ۹۰ روز گذشته پرداخت سود دارد.

 • م.خ
  پاسخ
  ارسال شده در11:36,1400/05/06

  سلام آیا صندوق بلافاصله بعد از پذیره نویسی فعالیت خود را شروع می کند یا اینکه مدتی پولها بلوکه خواهد بود و فعالیت صندوق متوقف خواهد بود؟
  از چه تاریخی سه ماه فعایت صندوق برای محاسبه سود شروع خواهد شد؟
  آیا ابطال واحد زودتر از سه ماه جریمه خواهد داشت؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در14:20,1400/05/06

   باسلام و احترام
   دوست عزیز، پس از اتمام پذیره‌نویسی و ارسال مدارک به سازمان بورس جهت بررسی و صدور مجوز صندوق (که تقریباْ بین ۱ هفته تا ۱۰ روز کاری زمان می‌برد) صندوق فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
   از زمانی که صندوق بازگشایی می‌شود محاسبه سود صورت می‌گیرد.
   بله بین ۱-۵٪ کارمزد ابطال زیر ۳ ماه وجود دارد.

 • رضا
  پاسخ
  ارسال شده در18:18,1400/05/06

  سلام
  این صندوق چه فرقی با صندوق مشترک آگاه دارد؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:28,1400/05/10

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه هر سه ماه یکبار پرداخت سود نقدی دارد ولی در صندوق مشترک آگاه شما از افزایش قینت واحدهای صندوق منتفع خواهید شد.

 • غلامحسن نادری
  پاسخ
  ارسال شده در21:42,1400/05/06

  با سلام بعد از پایان پذیره نویسی وشروع صندوق آیا ارزش هر سهم افزایش پیدا میکندیا خیر ؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در10:26,1400/05/10

   باسلام و احترام
   دوست عزیز، لزوماً اینگونه نیست.

 • Milad
  پاسخ
  ارسال شده در22:32,1400/05/06

  سلام تفاوت صندوق زمرد با صندوق etf اگاس از لحاظ بازدهی در چیه چون هردو ۷۰ درصدشان متشکل از سهام است؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:30,1400/05/10

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه از نوع مبتنی بر صدور و ابطال است و چون هنوز صندوق فعالیت خود را آغاز نکرده است نمی توان بازدهی دقیقی برای آن اعلام کرد. از سویی دیگر صندوق زمرد آگاه پرداخت سود دوره ای (هر ۳ ماه یکبار) دارد.
   صندوق هستی بخش آگاه با نماد آگاس از نوع صندوق قابل معامله در بورس است و شما از افزایش قیمت واحدهای صندوق منتفع خواهید شد.

 • زهرا حاجي حسين خاني
  پاسخ
  ارسال شده در14:41,1400/05/08

  سلام، ببخشید می خواستم ببینم اصل پولمون تضمین شده هست؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:40,1400/05/10

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، از آنجایی که صندوق زمرد آگاه از نوع سهامی است و وابستگی زیادی به نوسانات بازار بورس دارد، تضمین اصل سرمایه وجود ندارد. یکی از پیش نیازهای سرمایه گذاری در بازار سرمایه دید بلندمدت (حداقل یک ساله) است.

 • مهدی
  پاسخ
  ارسال شده در12:18,1400/05/09

  من سایت صندوق ثبت نام کردم و سجامی هستم. ولی امکان واریز الکنرونیک در درون سایت نیست و میگه شماره حساب اشتباه است. آیا از طریق کارت بانک ملت و واریز به حساب ملت صندوق از طریق عابربانک میشه؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:27,1400/05/10

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، شما می توانید از طریق اینترنت بانک و یا موبایل بانک واریز را انجام داده و فیش واریزی را در سایت بارگزاری نمایید. از طریق عابر بانک نیز می توانید پرداخت را انجام و فیش را بارگزاری نمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس شرکت سبدگردان آگاه به شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 • مهدی
  پاسخ
  ارسال شده در17:50,1400/05/09

  سلام الان یک میلیون تومان دارم بعد پول دستم بیاد میتونم اضافه کنم. حتما باید ۳ماه بشه یا زودتر میشه اضافه کنم.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:18,1400/05/10

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، پس از صدور مجوز صندوق از سوی سازمان بورس و آغاز فعالیت صندوق می توانید مجدد نسبت به صدور و خرید واحدها اقدام کنید.

 • سعید
  پاسخ
  ارسال شده در23:04,1400/05/09

  سلام
  در صفحه نخست وب سایت http://www.zomorodfund.ir ، تاریخ آغاز فعالیت ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ معرفی شده است ، آیا این تاریخ اشتباه است ؟ اگر صحیح است منظور چه می باشد ؟
  در اطلاعات صندوق ، ضامن صندوق معرفی نشده است ، آیا این صندوق ضامن هم دارد ؟
  مرسی خیلی ممنون

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:11,1400/05/10

   باسلام و احترام
   دوست عزیز، پس از صدور مجوز صندوق این تاریخ اصلاح خواهد شد.
   صندوق زمرد آگاه ضامن نقدشوندگی ندارد.

 • مسعود مقسم حمیدی
  پاسخ
  ارسال شده در23:41,1400/05/09

  سلام آیا در پرتفو بورسی ما هم نماد زمرد همچون همای قرار میگیره یا خیر؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در08:48,1400/05/10

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، از آنجایی که صندوق زمرد آگاه از نوع مبتنی بر صدور و ابطال است، در پنل معاملاتی آنلاین قرار نمی‌گیرد.

 • محمد رضا حدادزاده
  پاسخ
  ارسال شده در15:28,1400/05/10

  سلام
  میشه با یک محاسبه ساده برای ( مثال ) یک واحد خریداری شده سود سه ماهه آن را حساب کرده و نحوه انجام آنرا همین جا بنویسید

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:17,1400/05/11

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، با مطالعه امیدنامه صندوق می توانید نحوه محاسبه را مشاهده فرمایید.

 • محمد سلیمی
  پاسخ
  ارسال شده در17:16,1400/05/10

  سلام خسته نباشید خواستم بپرسم من تعدادی از واحدهای صندوق زمرد رو پذیرنویسی کردم بعد از فعالیت صندوق چطوری میتونم از پیشرفت صندوق یا دارایی خودم توی صندوق بازدید کنم.ممنون میشم از پاسختون.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:15,1400/05/11

   باصسلام و احترام؛
   دوست عزیز، با مراجعه به سایت صندوق و از قسمت ورود سرمایه گذاران با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می توانید دارایی خود را مشاهده بفرمایید.

 • نوید کمالی
  پاسخ
  ارسال شده در11:20,1400/05/31

  سلام، لطفا” از وضعیت فرایند صدور مجوز صندوق خبری بدهید.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در11:38,1400/05/31

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، بدلیل شرایط خاص کرونایی کشور مراحل اخذ مجوز فعالیت و بازگشایی صندوق، بیش از حد انتظار طول کشیده و ما از این بابت متاسفیم.
   همکاران ما با تمام توان در حال پیگیری هستند. از اینکه صبوری می‌کنید سپاسگزاریم. به محض بازگشایی به شما سرمایه‌گذاران محترم اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 • حسن زارع
  پاسخ
  ارسال شده در11:20,1400/06/06

  صندوق کی شروع به کار میکنه ؟؟؟

  زمان پذیره نوسی به ما گفتن ۱ هفته تا ۱۰ روز

  آیا این فاصله زمانی تا راه اندازی صندوق سودی به پول ما تعلق میگیره یا نه ؟؟؟

 • INVESTOR
  پاسخ
  ارسال شده در16:26,1400/06/10

  حسن زارعپاسخ
  ارسال شده در۱۱:۲۰,۱۴۰۰/۰۶/۰۶
  صندوق کی شروع به کار میکنه ؟؟؟

  زمان پذیره نوسی به ما گفتن ۱ هفته تا ۱۰ روز

  آیا این فاصله زمانی تا راه اندازی صندوق سودی به پول ما تعلق میگیره یا نه ؟؟؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در15:49,1400/06/15

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه فعالیت خود را آغاز کرد و متقاضیان سرمایه گذاری در این صندوق می توانند نسبت به خرید و فروش واحدهای صندوق اقدام کنند.

 • reza pl
  پاسخ
  ارسال شده در07:05,1400/06/13

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا بفرمایید که اخذ مجوز در چه مرحله‌ای هست؟؟
  آیا منتظر شروع فعالیت صندوق در شهریور ماه باشیم یا اینکه بازهم بیشتر از اینا طول میکشه؟؟
  الان یک ماهه که سرملیه‌ی ما بلوکه هست و هیچ اطلاع دقیقی هم ازش نداریم

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در15:48,1400/06/15

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه فعالیت خود را آغاز کرد و متقاضیان سرمایه گذاری در این صندوق می توانند نسبت به خرید و فروش واحدهای صندوق اقدام کنند.

 • نوید کمالی
  پاسخ
  ارسال شده در16:46,1400/06/13

  با سلام، آیا می شود از امروز برای صدور واحدهای صندوق اقدام به واریز وجه کرد؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در15:47,1400/06/15

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه فعالیت خود را آغاز کرد و متقاضیان سرمایه گذاری در این صندوق می توانند نسبت به خرید و فروش واحدهای صندوق اقدام کنند.

 • علی رفیع زاده
  پاسخ
  ارسال شده در20:56,1400/06/14

  سلام وخدا قوت ، آیا این صندوق را مانند سایر سهام در بورس می توان خرید و فروش کرد یا خیر ، چنانچه بخواهیم تعداد بیشتری از سهام صندوق را خرید کنیم چگونه باید عمل کنیم ، متشکرم

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در15:44,1400/06/15

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه از نوع صندوق های مبتنی بر صدور و ابطال است و متقاضیان سرمایه‌گذاری در این صندوق می‌توانند با به همراه داشتن مدارک شناسایی خود (اصل شناسنامه و کارت ملی) به یکی از شعب کارگزاری آگاه در سراسر کشور مراجعه و نسبت به سرمایه‌گذاری در این صندوق اقدام کنند.

 • عابدین خاتم نیا
  پاسخ
  ارسال شده در00:08,1400/06/16

  سلام در صورت نیاز به پشتیبانی چکار باید کرد؟ الان در قسمت پنل کاربری نمیتوان تیک خرید اوراق از سود اختصاص داده شده را فعال کرد . پیام خطا صادر میشود. تلفنی تماس گرفتم همکارانتان گفتند هنوز صندوق فعال نشده در حالی که شما فرمایش کردید از ۸ شهریور فعال شده است. ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در08:21,1400/06/16

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه فعالیت خود را آغاز کرده است. لطفاً با مرکز تماس شرکت سبدگردان آگاه به شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 • هادی
  پاسخ
  ارسال شده در09:58,1400/06/16

  سلام وقت به خیر
  از چه طریق میتونیم قیمت واحدهای صندوق زمرد را ببینیم

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:27,1400/06/16

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صندوق زمرد آگاه به سایت صندوق به نشانی http://www.zomorodfund.ir/ مراجعه فرمایید.

 • نوید کمالی
  پاسخ
  ارسال شده در20:32,1400/06/23

  سلام، حدود نیم ساعت پیش برای یکی از فرزندانم در صندوق زمرد ثبت نام کرده و نام کاربری دریافت نمودیم. پس از ورود به صندوق و اقدام به واریز پیام می دهد که “حساب شما غیر فعال است پس از ثبت نام در سجام اقدام کنید” در حالی که ایشان هم کد بورسی دارد و هم سال گذشته در سجام احراز هویت شده است. لطفا” بفرمایید چگونه رفع مشکل کنیم.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:42,1400/06/24

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، لطفاً با همکاران ما با شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 • جوادی
  پاسخ
  ارسال شده در15:39,1400/07/12

  با سلامٰ لطفا به سوالات ذیل پاسخ دهید؟
  ۱- در خصوص پرداخت سود سه ماهه اعلام فرمایید آیا از زمان روز واریز پول و خرید واحدٰ سه ماه محاسبه می گردد ( یعنی اگر کسی در ۱۸ مهرماه صدور انجام داد ۱۸ مهر ماه سود واریز می شود؟) و یا اینکه صندوق دارای بازه پرداخت سود سه ماهه در زمانها یا ماههای خاص از پیش تعیین شده مانند آخر هر فصل دارد؟

  ۲- سوال دیگر اینکه در صندوق زمرد برخلاف صندوق مشترک آگاه سپرده گذار از افزایش/کاهش مبلغ صدور مرتفع نمی گردد و از تقسیم سود سه ماهه برخوردار است آیا ارزش اسمی سهم بعد از پرداخت سود سه ماهه به مبلغ اولیه ۱۰۰ هزار تومان بر می گردد؟
  ۳- لطفا به صورت ساده بفرمایید در صورتیکه صندوق در طول سه ماه بازدهی منفی داشته باشد آیا علاوه بر اینکه سودی پرداخت نخواهد کرد مبلغ سرمایه اولیه نیز کاهش خواهد یافت و تعداد واحدها کم خواهد شد و یا اینکه ارزش اسمی هر واحد کمتر از مبلغ اسمی ۱۰۰ هزار تومتن نخواهد شد؟
  ۴- شخصی مثلا در ۱۰ مهر ماه هر واحد را ۱۰۸ هزار تومان خریداری کرده است اگر بعد از تقسیم سود و بازگشت مبلغ واحد به ارزش اسمی اولیه ۱۰۰ هزار تومان؛ مبلغ ۸ هزار تومان به حساب ایشان واریز خواهد شد و یا به چه صورتی محاسبه می شود؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در11:06,1400/07/14

   باسلام و احترام؛
   ۱- این صندوق طبق امیدنامه خود هر سه ماه یکبار در روز پانزدهم ماه در صورت تحقق سود، سود را شناسایی و پرداخت می کند و تا دو روز کاری بعد به حساب سرمایه گذاران واریز می گردد.
   ۲- یکی از مزایای این صندوق امکان Reinvest (سرمایه گذاری مجدد) است؛ یعنی سرمایه گذار این امکان را دارد که اعلام کند سود صندوق را نقدی دریافت کند یا مجدد در صندوق سرمایه گذاری کند.
   ۳- چون این صندوق سهامی است در صورت عدم شناسایی سود امکان کاهش سرمایه وجود دارد.
   ۴- چون این صندوق سهامی است و وابستگی زیادی به نوسانات بازار دارد پس از شناسایی و واریز سود ممکن است مبلغ واحد بیشتر یا کمتر از ارزش اسمی اولیه باشد.

 • نوید کمالی
  پاسخ
  ارسال شده در18:17,1400/07/17

  سلام،
  امکان مربوط به صدور واحد از محل تقسیم سود (Reinvest) که پیش‌تر در قسمت پروفایل کاربر دیده می‌شد الآن دیده نمی‌شود. لطفا” بفرمایید به چه صورت سرمایه‌گذار مشخص کند که در دوره‌های سه ماهه خواهان دریافت سود نقدی یا سرمایه‌گذاری مجدد آن است؟ ممنون می‌شوم.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در10:34,1400/07/18

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، این موضوع مشکل نرم افزاری سایت است و همکاران ما در حال رفع این مشکل هستند.
   ضمن تشکر از صبر و شکیبایی شما، به زودی این مشکل مرتفع خواهد شد.

 • سعید
  پاسخ
  ارسال شده در13:01,1400/07/24

  برای خرید از طریق درگاه اینترنتی، آیا اشکالی ندارد که اقدام به خرید اینترنتی در روز پنچ شنبه و جمعه کنم
  و درخواست صدورم ثبت می شود

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در08:58,1400/07/26

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، اگر سرمایه گذار از طریق درگاه اینترنتی وجه واریز کند به NAV صدور ۲ روز کاری بعد واحدها برایش صادر میشود و سقف واریز اینترنتی ۵۰ میلیون تومان است. پیشنهاد میشود با توجه به روند صعودی بازارحداقل ۱۰ درصد نسبت به NAV صدور که در سایت مشاهده میکند بیش تر واریز انجام دهد. در نظر داشته باشید که NAV با یک روز تاخیر محاسبه می شود.

 • محمد دستمالچی
  پاسخ
  ارسال شده در20:21,1400/07/25

  سلام.
  سود صندوق ۳ درصد در سه ماه هست. میشه ماهی یک درصد. خب بانک که بیشتر از صندوق سود میده با ماهی یک درصد.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در08:55,1400/07/26

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، هر صندوق متناسب با امیدنامه خود نحوه پرداخت سود متفاوت دارد. شما می توانید براساس میزان ریسک پذیری و اهداف سرمایه گذاری خودتان صندوق مناسب خود را انتخاب کنید.
   همچنین در صورت صعودی بودن بازار علاوه بر پرداخت تاسقف ۳%، به ارزش واحدهای صندوق نیز اضافه خواهد شد.

 • وحیده
  پاسخ
  ارسال شده در11:34,1400/07/28

  سلام و وقت بخیر
  ایا سسرمایه فعلی شما که میاره و سود میاد روش .سود سهام هست میاد روش یا بعلت افزایش قیمت واحد هست؟
  و دقیقا سرمایه فعلی به چه معناست

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در15:00,1400/08/03

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، به سرمایه شما سود تعلق می گیرد که باعث افزایش قیمت واحدهای صندوق می شود و سرمایه فعلی شما را تشکیل می دهد.

 • بی نام
  پاسخ
  ارسال شده در12:22,1400/07/28

  سلام روز بخیر
  قیمت ابطال که برای هر واحد هست یعنی مثلا سرمایه موجود من ۳۰ میلیونه و حدود ۲۸۰واحد اگه مثلا بخوام کل پولمو بگیرم هزینه ابطال چگونه محاسبه خواهد شد

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در14:58,1400/08/03

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، هزینه ابطال اگر زیر ۳ ماه باشد ۱تا ۵ % است در غیر اینصورت شامل کارمزد ابطال نمی گردد.

 • حامد
  پاسخ
  ارسال شده در12:52,1400/08/22

  سلام
  چرا بازدهی گذشته صندوق بیان نشده؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در13:14,1400/08/22

   باسلام احترام؛
   دوست عزیز، صندوق زمرد آگاه صندوق تازه تاسیس شرکت سبدگردان آگاه است که فعالیت خود را از شهریور ماه ۱۴۰۰ آغاز کرده است. شما می توانید با مراجعه به سایت صندوق به نشانی https://zomorodfund.ir/ بازدهی صندوق را در بازه های زمانی مختلف از زمان شروع فعالیت صندوق مشاهده کنید.

 • علیرضا
  پاسخ
  ارسال شده در10:37,1400/09/01

  سلام
  وبسایت صندوق به درستی کار نمیکند و در طول هفته ۳ یا ۴ روز بالا نمیاد
  لطفا رسیدگی کنید

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در17:16,1400/09/01

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، باتشکر از صبر و شکیبایی شما، این مورد مربوط به تیم فنی و زیرساخت است. ما پیام شما را انتقال خواهیم داد.

 • ارسال شده در13:20,1400/09/05

  سلام
  الان که در آذرماه هستیم می توان در صندوق زمرد سرمایه گذاری کرد و برای هر واحدآن الان چقدر باید واریز کرد و ثانیا غیر حضوری می توان عضو شد

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:46,1400/09/13

   باسلام و احتام؛
   دوست عزیز در صورتی که سجامی هستید می توانید غیر حضوری خرید کنید. برای مشاهده قیمت صدور واحدهای صندوق زمرد آگاه به سایت صندوق به نشانی http://www.zomorodfund.ir مراجعه فرمایید.
   همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان سرمایه گذاری با شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 • وحیده
  پاسخ
  ارسال شده در13:48,1400/09/30

  سلام وقت بخیر
  عذر میخوام یه سوال داشتم خدمتتون
  من حدود ۳ ماه قبل تو صندوق عضو شدم .ولی چون پول لازم داشتم مجبور شدم ابطال بزنم چند روز قبل
  اگه دوباره بخوام سرمایه بذارم صندوق ایا دوباره باید ۵۵۰ هزارتومانی که اوایل عضویت صندوق پرداخت کردم پرداخت کنم؟
  ممنونم

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در15:13,1400/09/30

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت توضیح درخصوص موارد جزئی تر صندوق زمرد آگاه با همکاران ما با شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 • اسکندری
  پاسخ
  ارسال شده در10:43,1401/03/11

  سلام. اینکه تفاوت صندوق زمرد با دیگر صندوق ها را این ذکر کرده اید که صندوق زمرد هر سه ماه یکبار سود نقدی پرداخت می کند ولی سایر صندوق ها سرمایه گذار از افزایش قیمت واحدهای صندوق منتفع می‌شود به این معنا ست که در صندوق زمرد سرمایه گذار از افزایش قیمت واحدهای صندوق منتفع نمی شود و فقط سود سه ماه یکبار را دریافت می کند؟
  با تشکر

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:48,1401/03/22

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، یکی از ویژگی های صندوق زمرد آگاه امکان reinvest سود است یعنی سرمایه گذار انتخاب می کند که سود را به صورت نقدی دریافت کند یا مجدد سرمایه گذاری کند و از افزایش قیمت واحدها منتفع شود.

 • مریم
  پاسخ
  ارسال شده در12:55,1401/03/17

  سلام و احترام
  میشه بفرمایید امکان درخواست آنلاین Reinvest یا سرمایهگذاری سود هم هست یا خیر؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:46,1401/03/22

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، یکی از ویژگی های سرمیه گذاری در صندوق زمرد آگاه امکان reinvest یا سرمایه گذاری مجدد سود می باشد.

 • ایرج
  پاسخ
  ارسال شده در10:45,1401/03/31

  سلام چطوری میتوانیم از صندوق پول برداریم

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در14:04,1401/04/01

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، با ورود به سایت صندوق به نشانی https://zomorodfund.ir/ در قسمت ورود سرمایه گذاران و یا با مراجعه به اپلیکیشن آساتریدر می توانید نسبت به ابطال واحدهای خود اقدام کنید.

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ارتباط با ما

آدرس شرکت سبدگردان آگاه:

تهران- خیابان نلسون ماندلا-کوچه مدیر-خیابان شهید علی یزدان پناه- پلاک 91

کدپستی: 1968837141

تلفن: 91004001-021

نمابر: 82154250-021

پست الکترونیک: info@agahinvest.com

تماس با ما


نمادها