صندوق یکم نیکوکاری آگاه

اولین صندوق نیکوکاری کشور

سود ماهیانه شما ------ تومان

صندوق یکم نیکوکاری آگاه در یک نگاه

صندوق یکم نیکوکاری مناسب برای چه سرمایه‌گذارانی است؟

صندوق یکم نیکوکاری آگاه از نوع صندوق‌های مختلط و مبتنی بر صدور و ابطال بازار سرمایه است. این صندوق بیشتر مناسب افرادی است که تمایل به شرکت در امور انسان‌دوستانه دارند. این دسته از سرمایه‌گذاران با استفاده از صندوق یکم نیکوکاری می‌توانند همه یا بخشی از سود سرمایه خود را به امور خیریه اختصاص داده و به این هدف دست پیدا کنند. این صندوق، اولین صندوق سرمایه‌گذاری کشور محسوب می‌شود که با هدف شرکت در امور خیرخواهانه تاسیس شده است.

نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق یکم نیکوکاری

عملکرد و بازدهی صندوق یکم نیکوکاری

صندوق یکم نیکوکاری از آغاز فعالیت خود تاکنون توانسته بازدهی بیش از %۳۵۰۰ برای سرمایه‌گذاران خود ایجاد کند. نحوه اختصاص سود به امور خیریه در این صندوق، بر اساس تمایل سرمایه‌گذار به ۳ صورت انجام می‌شود:

۱- اختصاص اصل سرمایه و سود آن

۲- اختصاص کل سود سرمایه‌گذاری

۳- اختصاص بخشی از سود سرمایه‌گذاری.

ترکیب دارایی صندوق یکم نیکوکاری

صندوق یکم نیکوکاری آگاه از نوع صندوق‌های مختلط است. طبق اساسنامه و امیدنامه، به نسبت ۴۰ تا ۶۰ درصد دارایی این صندوق در بازار سهام و مابقی آن در دارایی‌های با ریسک کم مانند سپرده بانکی، اوراق مشارکت و … سرمایه‌گذاری می‌شود. در نتیجه صندوق یکم نیکوکاری از نظر ترکیب دارایی، بازده و ریسک حد وسط صندوق‌های سهامی و درآمد ثابت قرار دارد.

سؤالات متداول

حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در صندوق یکم نیکوکاری آگاه چقدر است؟

حداقل سرمایه لازم برای صندوق‌های مبتنی بر صدور و ابطال صندوق یکم نیکوکاری آگاه به اندازه قیمت صدور یک واحد از آن‌ است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت صدور هر واحد یکم نیکوکاری آگاه به وبسایت صندوق به نشانی www.1nikokarifund.com مراجعه کنید.

آیا با سرمایه‌گذاری در یکم نیکوکاری، اصل سرمایه نیز به امور خیریه تعلق می‌گیرد؟

اختصاص سود به امور خیریه در صندوق یکم نیکوکاری آگاه، براساس تمایل سرمایه‌گذار انجام می‌شود. اگر کسی بخواهد می‌تواند اصل سرمایه و سود آن را برای امور خیریه بگذارد، در غیر این صورت می‌تواند انتخاب کند همه سود یا بخشی از آن را به امور خیریه اختصاص دهد.

سود صندوق یکم نیکوکاری چقدر است ؟

برای اطلاع دقیق در خصوص سود یکم نیکوکاری آگاه می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی این صندوق به نشانی  ۱nikokarifund.com سودهای تقسیمی آن را در دوره‌های مختلف مشاهده کنید.

زنبیل خرید