صندوق مروارید آگاه

بازدهی پایدار و مطمئن

سود ماهیانه شما ------ تومان

صندوق مروارید آگاه در یک نگاه

صندوق مروارید آگاه

صندوق مروارید مناسب چه سرمایه‌گذارانی است؟

اگر یک سرمایه‌گذاری امن با سود بیشتر از بانک می‌خواهید، مروارید آگاه می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. مروارید از نوع صندوق‌های درآمد ثابت است و بیشترین درصد دارایی‌های آن به اوراق درآمد ثابت مانند گواهی سپرده بانکی اختصاص دارد. این صندوق با داشتن پرتفوی کم‌ریسک، توانسته است بازدهی پایدار، مطمئن و بیشتر از سپرده‌های بانکی برای سرمایه‌گذاران ایجاد کند.

کسانی که افق سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت را در نظر گرفته‌اند و سود معقول بیشتر از بانک می‌خواهند، می‌توانند سرمایه خود را با خاطری آسوده به مروارید آگاه بسپارند. این صندوق پرداخت سود ماهانه ندارد و سرمایه‌گذاران از افزایش قیمت واحدهای آن سود می‌برند.

نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق مروارید

نحوه سرمایه گذاری در صندوق مروارید آگاه

عملکرد و بازدهی صندوق مروارید

مروارید آگاه فعالیت خود را از آذر سال ۱۴۰۱ در بازار سرمایه کشور آغاز کرده و در مدتی کوتاه توانسته است با ایجاد بازدهی معادل %۲۷٫۸ موثر سالیانه در میان صندوق‌های درآمد ثابت مبتنی بر صدور ابطال پربازده بازار قرار گیرد. این صندوق با ایجاد سود مطمئن، گزینه‌ای بدون ریسک و بهترین جایگزین برای سپرده‌های بانکی است.

ترکیب دارایی صندوق مروارید

مروارید آگاه یک صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت است. عمده دارایی این صندوق طبق امیدنامه و اساسنامه، در اوراق درآمد ثابت و کم‌ریسک مانند گواهی سپرده بانکی، اوراق مشارکت و … سرمایه گذاری می‌شود و حداکثر ۲۵ درصد نیز به سهام شرکت‌های بورسی و … اختصاص داده خواهد شد.

سؤالات متداول

مزیت صندوق مروارید آگاه نسبت به سپرده بانکی چیست؟

سرمایه‌گذاری در مروارید، همانند سپرده‌های بانکی با ریسک کمی همراه است اما به دلیل این که بخشی از دارایی این صندوق در سهام شرکت‌های بورسی سرمایه‌گذاری می‌شود، می‌تواند به مشتریان خود سودی بیشتری از سپرده‌های بانکی پرداخت کند.

حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌ مروارید چقدر است؟

حداقل سرمایه لازم برای صندوق‌ مبتنی بر صدور و ابطال مروارید آگاه، به اندازه قیمت صدور یک واحد از آن‌ است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت صدور هر واحد، به وبسایت صندوق به نشانی www.morvaridagahfund.com مراجعه کنید.

دریافت سود صندوق مروارید به چه صورت است؟

صندوق مروارید پرداخت سود ماهانه ندارد و سرمایه‌گذاران این صندوق از افزایش قیمت واحدهای آن سود می‌کنند. سود صندوق مروارید بعد از فروش واحدها به سرمایه‌گذاران تعلق می‌گیرد.

چه مدت پس از ثبت درخواست ابطال در صندوق‌های صدور و ابطالی، می‌توان وجه خود را دریافت کرد؟

فرآیند دریافت وجه پس از ثبت درخواست ابطال واحدهای صندوق، معمولا ۲ تا ۷ روز کاری زمان نیاز دارد.

زنبیل خرید