تخفیف ۱۰۰ درصدی کارمزد صندوق‌های آگاه

مدت زمان مطالعه این مطلب: 4 دقیقه

به اشتراک‌گذاری پست

کارگزاری‌ها واسط سرمایه‌گذاران با بازار سرمایه محسوب می‌شوند و فرآیند خرید و فروش سهام را برای آن‌ها راحت‌تر می‌کنند. در ازای ارائه این خدمات، کارگزاری‌ها از مشتریان خود کارمزد می‌گیرند. کارگزاری آگاه در طرح جدید خود، کارمزد خرید صندوق های سرمایه گذاری آگاه از طریق پنل معاملاتی این کارگزاری را حذف کرده است و مشتریان آگاه دیگر می‌توانند صندوق‌های ETF همای، مثقال و آگاس را با تخفیف ۱۰۰ درصدی کارمزد خریداری کنند. در این مطلب با شما درباره این امکان جدید کارگزاری آگاه بیشتر صحبت می‌کنیم. با ما همراه شوید.


ویدئو تخفیف کارمزد ۱۰۰ درصد صندوق‌های آگاه


خرید صندوق های کارگزاری آگاه بدون کارمزد

اولین قدم برای ورود به بازار سرمایه و خرید و فروش سهام در این بازار، دریافت کد بورسی و کد معاملاتی است. کد معاملاتی را کارگزاری‌های دارای مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار برای فعالان بازار سرمایه صادر می‌کنند و کاربران در اولین مراحل ورود به این بازار باید کارگزارهای مشخصی را برای انجام معاملات خود در بورس در نظر بگیرند.

کارگزاری‌ها خدمات متعددی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. از جمله اینکه خرید و فروش سهام و انجام معاملات در بورس با واسطه این کارگزاری ‌ها انجام می‌شود. کارگزاران بورس در مقابل ارائه این خدمات از مشتریان خود کارمزد مشخصی دریافت می‌کنند.
در طرح جدید گروه آگاه، مشتریان این کارگزاری برای خرید صندوق‌های ETF آگاه از طریق سامانه معاملاتی آنلاین کارگزاری، دیگر نیازی به پرداخت کارمزد ندارند و سهم کارمزد آگاه به حساب کاربری بآشگاه مشتریان آن‌ها واریز می‌شود.
این طرح سه صندوق محبوب و پربازده آگاه یعنی صندوق درآمد ثابت همای آگاه با نماد همای، صندوق سهامی هستی بخش آگاه با نماد آگاس و صندوق زرین آگاه با نماد مثقال را شامل می‌شود. این تخفیف فقط به مشتریان کارگزاری آگاه و در بستر بآشگاه مشتریان به سرمایه‌گذاران تعلق می‌گیرد. فرایند اعمال تخفیف نیز به این صورت است که پس از هر معامله و کسر کارمزد، سهم کارمزد کارگزاری بلافاصله به حساب بآشگاه سرمایه‌گذاران واریز خواهد شد. سطوح باشگاه و امتیازهای مختلف آن در این طرح در نظر گرفته نشده است و همه مشتریان آگاه می‌توانند از تخفیف ۱۰۰ درصدی خرید صندوق بهره‌مند شوند.

تخفیف ۱۰۰ درصدی خرید صندوق های آگاه در بآشگاه مشتریان 

گفتیم تخفیف ۱۰۰ درصدی خرید صندوق‌های آگاه به مشتریان این کارگزاری و در بستر بآشگاه مشتریان تعلق می‌گیرد. بآشگاه مشتریان آگاه بستری است که این کارگزاری از طریق آن خدمات متعددی را به مشتریان خود و سایر فعالان بازار سرمایه ارائه می‌کند. از جمله این خدمات می‌توان به تخفیف نقدی کارمزد در معاملات روزانه سهام، بسته‌های اعتباری و وام قرض‌الحسنه، تخفیف در خرید بسته‌های مشاوره‌ای-تحلیلی، بسته‌های آموزشی و … اشاره کرد.
فعالان بآشگاه آگاه به دو گروه مشتریان این کارگزاری و کاربرانی که از آگاه کد معاملاتی ندارند، تقسیم می‌شوند. مشتریان کارگزاری که به راحتی و با خرید صندوق‌های etf آگاه از طریق سامانه معاملاتی آنلاین این کارگزاری می‌توانند از تخفیف خرید صندوق‌های آگاه استفاده کنند اما کاربران بآشگاه که هنوز کد معاملاتی ندارند هم با طی کردن چند مرحله ساده می‌توانند به مشتری آگاه تبدیل و از این تخفیف بهره‌مند شوند.
برای تبدیل شدن از کاربر به مشتری در بآشگاه مشتریان آگاه، ابتدا باید از طریق سامانه آگاه اکسپرس در این کارگزاری ثبت نام کنید و کد معاملاتی بگیرید. حال با اطلاعات حساب کاربری خود وارد سایت بآشگاه شوید. پس از ورود، در پنجره تبدیل حساب کاربری، گزینه «مشتری کارگزاری آگاه شده‌ام» را انتخاب کنید. کافی است نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات آنلاین خود را در بخش مربوطه وارد کنید. حالا شما نیز به عنوان مشتری کارگزاری آگاه می‌توانید صندوق‌های این کارگزاری را با کارمزد صفر از سامانه معاملاتی آنلاین آگاه خریداری کنید.

صندوق‌های قابل معامله گروه آگاه

گفتیم این تخفیف شامل سه صندوق قابل معامله یا etf گروه آگاه یعنی صندوق‌های همای، مثقال و آگاس می‌شود. اما صندوق‌های قابل معامله چه ویژگی دارند؟ همانگونه که از اسم‌شان نیز پیداست شما به راحتی و از طریق پنل معاملاتی آنلاین خود می‌توانید به خرید و فروش واحدهای این صندوق‌ها بپردازید.
شرکت سبدگردان آگاه در حال حاضر مدیریت ۷ صندوق سرمایه‌گذاری مختلف اعم از سهامی، درآمد ثابت، مختلط، نیکوکاری و طلا را برعهده دارد. سه صندوق قابل معامله همای، زرین و آگاس از جمله این صندوق‌ها هستند که در طرح جدید گروه آگاه می‌توانید بدون پرداخت کارمزد، واحدهای آن‌ها را خریداری کنید یا به فروش برسانید. در ادامه شما را با این صندوق ها بیشتر آشنا می‌کنیم. همچنان همراه ما باشید.

صندوق هستی‌بخش آگاه با نماد «آگاس»

یکی از پربازده‌ترین و پرطرفدارترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری بورس کشور، صندوق هستی بخش آگاه است که با نماد «آگاس» در این بازار معامله می‌شود. این صندوق از نوع صندوق‌های سهامی است یعنی اکثریت دارایی آن در سهام و حق تقدم سهام سرمایه‌گذاری می‌شود. همچنین آگاس از نوع صندوق‌های قابل معامله در بورس است و سرمایه‌گذاران به راحتی و با جست‌وجوی نماد آن در پنل معاملاتی خود می‌توانند واحدهای این صندوق را خریداری کرده یا به فروش برسانند.
صندوق هستی‌بخش آگاه بزرگ‌ترین صندوق سهامی قابل معامله در بورس و نقدشونده‌ترین صندوق سهامی در میان صندوق‌های قابل معامله در بورس کشور است. این صندوق از زمان تاسیس تاکنون (۶ سال گذشته) توانسته ارزش دارایی سرمایه‌گذاران خود را بیش از ۳۰ برابر کند.
در طرح جدید گروه آگاه مشتریان این کارگزاری می‌توانند واحدهای صندوق آگاس را در سامانه معاملاتی آگاه با کارمزد صفر خریداری کنند و مبلغ کارمزد کسر شده را در حساب کاربری باشگاه خود دریافت کند.

صندوق درآمد ثابت همای آگاه با نماد «همای»

یکی دیگر از صندوق‌هایی که در طرح تخفیف ۱۰۰ درصدی کارمزد صندوق‌های گروه آگاه می‌توان واحدهای آن را بدون پرداخت کارمزد خرید و فروش کرد، صندوق درآمد ثابت همای آگاه است. این صندوق نیز از نوع صندوق‌های قابل معامله به شمار می‌رود و به راحتی و با جست‌وجوی نماد «همای» می‌توان معاملات مربوط به آن را انجام داد.
همای پربازده‌ترین صندوق درآمد ثابت کشور از زمان تاسیس خود تاکنون است و در مدتی کوتاه توانسته نظر بسیاری از سرمایه‌گذاران بورس را به خود جلب کند. اطمینان در سرمایه‌گذاری، مدیریت حرفه‌ای و پرداخت سود نقدی ماهانه مهمترین مزایای سرمایه‌گذاری در همای محسوب می‌شوند. خرید بدون کارمزد این صندوق از سامانه معاملاتی آنلاین آگاه را نیز به این مزایا اضافه کنید.

صندوق طلای زرین اگاه با نماد «مثقال»

صندوق زرین جدیدترین محصول شرکت سبدگردان آگاه است که دارایی مشتریان خود را در گواهی سپرده کالایی سکه طلا و اوراق مشتقه مبتنی بر طلا سرمایه‌گذاری می‌کند. این صندوق نیز از نوع صندوق‌های قابل معامله در بورس است و واحدهای آن با نماد «مثقال» در بورس خرید و فروش می‌شوند.
از این پس معاملات این صندوق را نیز می‌توانید در پنل معاملاتی خود در سامانه آنلاین کارگزاری آگاه بدون پرداخت کارمزد کارگزاری انجام دهید و با کارمزد صفر به بازار جذاب سکه و طلا قدم بگذارید.

سخن آخر

گروه آگاه در خدمتی جدید از مشتریان خود برای خرید صندوق‌های آگاه از سامانه معاملاتی این کارگزاری کارمزد دریافت نمی‌کند. این تخفیف سه صندوق‌ etf آگاه یعنی صندوق‌های همای، مثقال و آگاس را شامل می‌شود. این تخفیف در بستر بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه اعمال می‌شود و پس از هر معامله و کسر کارمزد، سهم کارمزد کارگزاری بلافاصله به حساب بآشگاه فرد واریز خواهد شد.

مقالات مرتبط

0 Comment

نظری ثبت نشده است