معرفی صندوق زرین آگاه

مدت زمان مطالعه این مطلب: 5 دقیقه
معرفی صندوق زرین

به اشتراک‌گذاری پست

به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی skype

بازار طلا یکی از محبوب‌ترین بازارهای مالی ایرانیان است و معمولا افراد با هدف سرمایه‌گذاری، حفظ ارزش پول و پس انداز طلا می‌خرند. یعنی با خرید طلا علاوه بر حفظ ارزش پول در مقابل تورم، هر زمان که به آن سرمایه نیاز پیدا کنند، به راحتی می‌توانند آن را بفروشند. اما آیا به غیر از خرید فیزیکی سکه و طلا راه دیگری برای سرمایه‌گذاری در این بازار وجود دارد؟

باید گفت بله. روش نسبتا نوین سرمایه‌گذاری در طلا، صندوق‌های طلای موجود در بازار سرمایه هستند که این امکان را به سرمایه‌‌گذار می‌دهند تا بدون خرید فیزیکی سکه طلا در این فلز ارزشمند سرمایه‌گذاری کنند و از منافع آن بهره‌مند شوند. در این مقاله علاوه بر معرفی صندوق‌های طلا به بررسی ششمین صندوق طلای بازار سرمایه یعنی صندوق زرین آگاه می‌پردازیم و ویژگی‌ها و مزایای سرمایه‌گذاری در این صندوق را شرح خواهیم داد.

صندوق سرمایه‌گذاری طلا چیست؟

صندوق‌های طلا ابزاری در بازار سهام هستند که می‌توانند سرمایه‌های خرد افراد را جذب کنند و سرمایه‌گذاران به جای خرید فیزیکی طلا، از این صندوق‌ها برای سرمایه‌گذاری استفاده کنند. شاید عمده هدف راه اندازی صندوق‌های طلا این باشد که افراد با دارایی و پس‌انداز اندک هم بتوانند از منافع سرمایه‌گذاری در طلا بهره‌مند شوند. چرا که در این صندوق‌ها می‌توان با مبالغ بسیار کمتر از خرید یک سکه بهار آزادی سرمایه‌گذاری کرد.

هر واحد این صندوق‌ها در زمان پذیره‌نویسی 1000 تومان است؛ یعنی با سرمایه‌های اندک هم می‌توانید طلا بخرید، بازده متناسب با قیمت طلای فیزیکی داشته باشید و هیچ گونه نگرانی بابت امنیت نگهداری طلای‌ خود نداشته باشید.

نکته دیگر این که صندوق‌های سرمایه‌گذاری با پشتوانه طلا دارای بازار ثانویه جذاب با دامنه نوسان بالا هستند. حداقل ۷۰ درصد دارایی این صندوق‌ها در گواهی سپرده کالایی سکه طلا و مابقی در اوراق مشتقه مبتنی بر طلا سرمایه‌گذاری می‌شوند؛ بنابراین بازدهی صندوق‌های با پشتوانه طلا، مشابه بازدهی سکه طلا است.

حتی سرمایه‌گذارانی که هدف‌شان نگهداری طلا در بلندمدت باشد نیز می‌توانند در این صندوق‌ها وارد شوند و از منافع نوسانات بازار طلا در بلند مدت بهره‌مند شوند. گفتنی است که صندوق طلا با حضور بازارگردان فعالیت می‌کند بنابراین از نقدشوندگی بالایی برخوردار است.

معرفی و نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق زرین آگاه

صندوق طلای زرین آگاه با هدف «سرمایه‌گذاری در کالایی ارزشمند، با هر میزان سرمایه» و با شعار «هر ریالِ شما طلاست» در آذر 1400 پذیره‌نویسی می‌شود تا دغدغه افرادی را برطرف کند که نمی‌دانند پس‌انداز خود را که هر روز بر اثر تورم کوچکتر می‌شود در چه بازاری سرمایه‌گذاری کرده و سود کسب کنند.

گفتنی است که هدف دیگر از تاسیس این صندوق، پوشش دادن به ریسک‌های خرید طلای فیزیکی است. همان‌طور که می‌دانید خرید طلا به روش کلاسیک و سنتی معایبی دارد که مهمترین این معایب‌ ریسک حمل، نگهداری و تقلب است. این در حالی است که مبادله واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری زرین آگاه بدون تحمیل ریسک‌های نامبرده، در بستر امن بازار سرمایه و به صورت آنلاین انجام می‌شود.

صندوق طلای زرین آگاه با نماد «مثقال» از نوع صندوق‌های (ETF) یا صندوق‌های قابل معامله در بورس است. بنابراین برای خرید و فروش این صندوق داشتن کد بورسی الزامی است. در ساعات معامله بورس کالا، یعنی از ساعات 12:00 الی 15:00 با حضور در سامانه معاملاتی خود به صورت آنلاین و به سادگی می‌توانید هر تعداد واحد از صندوق مثقال را خریداری کنید یا بفروشید.

پذیره‌نویسی صندوق زرین آگاه از تاریخ 27 آذرماه شروع و به مدت 5 روز کاری ادامه خواهد داشت. شما می‌توانید با شرکت در این پذیره‌نویسی شانس برنده شدن در قرعه کشی 70 سکه طلا را نیز داشته باشید. در طول پذیره‌نویسی به صورت روزانه میان شرکت‌کنندگان در پذیره‌نویسی صندوق زرین آگاه قرعه‌کشی انجام می‌شود. این قرعه‌کشی به صورت زنده در شبکه‌های اجتماعی شرکت سبدگردان آگاه و باشگاه مشتریان آگاه به نمایش در خواهد آمد. شما می‌توانید با هر 100 هزار تومان خرید، یک امتیاز برای شرکت در  قرعه‌کشی کسب کنید.

[qodef_button size=”medium” type=”solid” hover_animation=”” target=”_blank” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”fa-instagram” font_weight=”” text=”اینستاگرام آگاه اینوست” link=”https://www.instagram.com/agahinvest/” background_color=”#181f72″ custom_class=”insta-btn”]

نام صندوق

صندوق سرمایه‌گذاری طلای زرین آگاه با نماد “مثقال”
نماد صندوق مثقال
نوع صندوق در اوراق بهادار مبتنی بر طلا
نحوه پرداخت سود افزایش قیمت واحد‌های صندوق
بازارگردان صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی آگاه
مدیر صندوق شرکت سبدگردان آگاه
متولی موسسه حسابرسی و خدمات مالی و مدیریت ایران مشهود
ارزش مبنای هر واحد سرمایه‌گذاری 10.000 ریال
عامل پذیره نویسی شرکت سبدگردان آگاه
نحوه پذیره نویسی از طریق شبکه کارگزاری بورس اوراق بهادار با استفاده از کد معاملاتی
زمان پذیره نویسی 27 آذر لغایت 1 دی ماه 1400
حداقل میزان سرمایه‌گذاری از طریق سامانه معاملاتی کارگزاری آگاه: حداقل یک واحد معادل 1000 تومان
از طریق سامانه معاملاتی سایر کارگزای‌ها: 500 هزار تومان
کارمزد کارمزد پرداختی در معاملات ثانویه واحدهای صندوق سرمایه گذاری در اوراق بهادار مبتنی بر کالا
خرید : 0/00115
فروش : 0/00115
جمع کل : 0/0023
وبسایت صندوق www.zarinagahfund.com

در ادامه به دیگر مزایای صندوق طلای زرین آگاه اشاره خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: بازدهی صندوق های سرمایه گذاری

مزایای صندوق طلای زرین آگاه نسبت به خرید فیزیکی طلا

حفظ ارزش پول در مقابل تورم، شفافیت اطلاعاتی، سرمایه‌گذاری امن ، وجود بازارگردان و نقدشوندگی بالا، بازدهی بالا و متناسب با رشد طلا و برخورداری از معافیت مالیاتی از جمله مزایای صندوق زرین آگاه است اما مزایای دیگر این صندوق عبارتند از :

1- رفع مشکل نگهداری فیزیکی طلا و سکه

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم با خرید صندوق طلا دیگر با مشکلاتی چون حمل، نگهداری و احتمال کلاهبرداری، سرقت و تقلب رو به رو نخواهید شد.

2- کارمزد معاملاتی اندک

کارمزد معاملات طلای فیزیکی معمولا حدود 1 تا 2 درصد است و این رقم در صندوق‌های طلا 0.0023 درصد است.

3- فروش راحت

در خرید فیزیکی طلا، اگر زمانی به مبلغی کمتر از مبلغ یک سکه احتیاج داشته باشید به ناچار باید سکه خود را بفروشید اما در صندوق‌های طلا هر زمان احتیاج به پول نقد داشته باشید می‌توانید به اندازه نیاز خود واحدهای صندوق خود را بفروشید و قیمت هر واحد بسیار کمتر از قیمت یک سکه طلاست و در واقع مبلغی کمتر از ارزش یک سکه را نقد می‌کنید. علاوه بر این دردسرهای فروش حضوری طلا و کم شدن کارمزد ساخت و… را نیز ندارید. 

4- امکان سرمایه‌گذاری با مبالغ اندک

با خرید واحدهای صندوق طلای زرین آگاه شما می‌توانید حتی با سرمایه کمتری از مبلغ مورد نیاز برای یک سکه طلا، در این بازار سرمایه‌گذاری کنید. قانونی در بازار بورس وجود دارد که بر اساس آن حداقل میزان سرمایه‌گذاری در بورس 500 هزار تومان است اما در صورت داشتن کد معاملاتی از کارگزاری آگاه می‌توانید با مبالغی کمتر از این میزان نیز در پذیره‌نویسی این صندوق شرکت کنید.

5- نقدشوندگی بالا

وجود بازارگردان نیز از دیگر مزیت‌های صندوق زرین آگاه است. رکن بازارگردان برای نقدشوندگی بسیار موثر است زیرا هنگامی که بازار به سمت خرید یا فروش یک‌طرفه می‌رود، بازارگردان می‌تواند با عرضه و تقاضای خود بازار را کنترل کند.

6- مدیریت حرفه‌ای دارایی‌ها

صندوق‌ طلا نیز مانند دیگر صندوق‌های موجود در بازار سرمایه به دست تیمی حرفه‌ای اداره می‌شود. در صندوق زرین آگاه، شرکت سبدگردان آگاه عهده‌دار این مسئولیت است. این تیم تاکنون با ارائه صندوق‌های متنوع توانسته بازده عالی و خدمات متنوعی را ارائه دهد.

«صندوق مشترک آگاه» پربازده‌ترین و یکی از قدیمی‌ترین صندوق‌های تاریخ بورس ایران که تحت مدیریت شرکت سبدگردان آگاه است. قدمت و بازدهی بیش از 38000 درصدی، این صندوق را به گران‌ترین صندوق در بازار سرمایه کشور تبدیل کرده است. این نشان از تسلط، دانش و تجربه در مدیریت حرفه‌ای دارایی‌ها دارد.

شما در صندوق طلای زرین آگاه، سرمایه خود را به دست متخصصان حرفه‌ای  بازار می‌سپارید. افرادی که می‌دانند در زمان رونق یا رکود بازار چگونه سرمایه‌تان را مدیریت کنند تا بالاترین سود نصیب شما شود.

7- بازدهی بالا و متناسب با رشد طلا

قیمت‌گذاری سکه طلا به دو پارامتر نرخ دلار و قیمت انس طلای جهانی وابسته است، در نتیجه با سرمایه گذاری در این صندوق‌ها به صورت غیرمستقیم روی نرخ ارز و طلای جهانی سرمایه گذاری کرده‌اید و علاوه‌بر حفظ ارزش سرمایه خود را در مقابل نوسانات بازار و تورم؛ از سود سرمایه‌گذاری در یک بازار جذاب نیز بهره‌مند شده‌اید.

جمع‌‌بندی

در این مقاله از صندوق‌های طلا گفتیم و آن‌ها را جایگزین بسیار مناسبی برای خرید و فروش فیزیکی طلا عنوان کردیم. در این نوع سرمایه‌گذاری، ریسک سرقت و نگهداری و حمل طلا وجود ندارند. ضمن این که می‌‌توان با مبالغ کم نیز در این صندوق‌ها سرمایه‌گذاری کرد. صندوق جدید شرکت سبدگردان آگاه با نام زرین آگاه و نماد «مثقال»، ششمین صندوق طلای بازار سرمایه است که با هدف جذب سرمایه‌های خرد و کلان و تبدیل‌شان به طلا راه اندازی شده است.

شما می‌توانید از 27 آذر الی 1 دی ماه 1400 در صورت داشتن کد معاملاتی از طریق سامانه معاملاتی کارگزاری خود در پذیره‌نویسی این صندوق شرکت و برای یک سرمایه‌گذاری سودمند اقدام کنید.

مقالات مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

48 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فاطمی

باسلام
بعد از پذیره نویسی چه مدت زمان میبره تا قابل معامله شود .مثل صندوق همای نباشه که قرار بود ظرف یک ماه باز بشه شد 3ماه.
ممنون

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، صندوق پس از طی مراحل قانونی از سمت سازمان بورس مجوز بازگشایی خود را دریافت می کند. اقدامات لازم از طرف شرکت سبدگردان آگاه برای طی کردن فرایندهای قانونی شروع شده است اما در کل بازگشایی صندوق به فرایندهای اداری سازمان بورس بستگی دارد.

علیرضا

پس از باز شدن مثقال با کد بورسی معمولی میشه خرید و فروش کرد یا نیاز به کد کالا دارد چون نوشته بودید در ساعات بورس کالا قابل خرید و فروش است

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، خرید واحدهای صندوق ETF مانند صندوق زرین آگاه نیازمند دارا بودن کد معاملاتی (کد بورسی معمولی) در سیستم شرکت سپرده‌گذاری مرکزی است و از آنجایی که صندوق های طلا در دسته بندی بورس کالا قرار میگیرند باید در ساعات معاملات بازار بورس کالا نسبت به خرید و فروش واحدها اقدام کنید.

امین

با سلام و خسته نباشید،باز یه راه جدید برای خوردن پول مردم شروع کردید.خیلی لطف فرمودین بلهههه

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، طلا یکی از گزینه های سرمایه گذاری با ریسک متوسط به حساب می آید که همزمان بازدهی انس جهانی و دلار را پوشش می دهد. صندوق طلای زرین آگاه بهترین راه برای سرمایه گذاری در طلا است زیرا به راحتی در پنل آنلاین کارگزای خود و با حداقل مبلغ 500 هزار تومان می توانید در طلا سرمایه گذاری کنید و ریسک نگهداری طلای فیزیکی را هم ندارد.

علی اکبر

سلام. آیا بجز بهره مندی از منافع نوسانات بازار طلا، صندوق زرین آگاه سود ماهانه و یا سالانه هم پرداخت می کند؟ و اگر جواب مثبت است این سود چه اندازه و چگونه محاسبه می شود؟

Agahinvest

با سلام و احترام؛
دوست عزیز صندوق زرین آگاه بدون پرداخت سود ماهانه است و شما از افزایش قیمت واحدهای آن سود کسب می کنید.

امید

با سلام، ترکیب دارایی های صندوق مشخص شده؟ یا اینکه بعد از پذیره نویسی مشخص میشه؟ قاعدتا باید روی سایت صندوق ترکیب دارایی و میزان سرمایه گذاری واحدهای صندوق یا حداقل درصد سرمایه گذاری قبل از پذیره نویسی رو اعلام بفرمایید تا میزان ریسک و بازده رو سرمایه گذار بتونه تعیین کنه .اینکه بعد از پذیره نویسی اعلام بشه زیاد جالب نیست . با سپاس

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، حداقل ۷۰ درصد دارایی این صندوق‌ها در گواهی سپرده کالایی سکه طلا و مابقی در اوراق مشتقه مبتنی بر سکه طلا سرمایه‌گذاری می‌شوند.

aida

فرق این صندوق با صندوق طلاهای دیگه چیه؟

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، سابقه طولانی و موفق گروه مالی آگاه در حوزه سرمایه گذاری غیرمستقیم و آمار در دسترس ، تیم حرفه ای تحلیل و مدیران دارایی با تخصص های متنوع به منظور کسب بهترین بازده ممکن و امکان خرید توسط سرمایه گذاران به میزان دلخواه در پذیره نویسی و معادل ارزش nav از مزایای صندوق زرین آگاه نسبت به دیگر صندوق هاست. همچنین با شرکت در پذیره نویسی این صندوق می توانید شانس برنده شدن در قرعه کشی روزانه 70 سکه طلا را نیز داشته باشید.

امید

سلام اگر ربع سکه برنده شدیم چگونه خبردارشویم؟

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، همکاران ما با برندگان تماس خواهند گرفت.

مهدی

باسلام
برای تاریخی که ذکر کردید،آیا این صندوق رو در تاریخ 1 دی هم میتوان خرید؟

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، پذیره نویسی صندوق زرین آگاه از تاریخ 27 آذر آغاز می شود و تا 1 دی ماه نیز ادامه خواهد داشت.

محمد علیزاده

سلام اگر توافق صورت بگید وتحریم ها رفع شود افراد ضرر هنگفتی خواهند کرد . من خودم بابت همین شرایط دودلم .آیا نمیشدزمان دیگری این پذیره نویسی انجام میشد

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، بازدهی بازار بورس همواره در بلند مدت و میان مدت از بقیه بازارهای مالی بالاتر بوده است و شرط کسب بازدهی مناسب داشتن دید بلندمدت برای سرمایه گذاری است.
جهت دریافت مشاوره رایگان سرمایه گذاری از مشاوران آگاه با شماره 91004001-021 تماس حاصل فرمایید.

محسن

پس در صورت افت قیمت طلا و ارز ضرر هم خواهیم داشت
درسته؟

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، بازدهی صندوق تابع این دو شاخص است اما باتوجه به مدیریت حرفه ای صندوق زرین آگاه قطعا ریسک و نوسانات قیمت در صندوق به مراتب کمتر از هرکدام از شاخص های دلار و طلا است. مدیران سرمایه گذاری صندوق زرین آگاه با شناخت عمیق نسبت به تحولات پیرامون عوامل تاثیرگذار بر قیمت، به طور پیوسته تلاش میکنند تا همزمان با حفظ طلا به میزان کافی در صندوق، از نوسانات قیمت به منظور بازدهی بالاتر نسبت به گواهی بهره ببرند.

سجاد

سلام روز بازگشایی صندوق با چه قیمتی باز میشه؟اگه طلا تا اون روز افت کرده باشه ممکنه زیر هزار تومانی که میخریم بازگشایی بشه؟

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، از زمان پذیره نویسی تا بازگشایی صندوق معادل 21% سود سالانه به قیمت واحدهای صندوق به سرمایه گذاران تعلق خواهد گرفت.

محمد تقی وارسته

سلام، این 21 درصد سود تا موقع بازگشایی را که می فرمایید چطور پرداخت میشه؟ ممنون

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، این 21 درصد به صورت معادل سالانه محاسبه می شود و به قیمت واحد های صندوق اضافه میشود.

حمیدرضا عابداف

سلام
بدون دامنه نوسان باز میشه..و امکان داره تحت تاثیر بازار با منفی بالا باز بشه؟

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، دامنه نوسان در صندوق های سرمایه گذاری 10%± است و بسته به شرایط بازار در این محدوده بازگشایی می شود.

پویا

سلام وقت بخیر این که گفته شده تا زمان بازگشایی صندوق از سود روزشمار 21 درصد بهره مند شوید یعنی چی ؟ این سود روزشمار واریز میشه یا بعد از بازگشایی حساب میکنن و واریز میکنن ؟

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، سود 21% از زمان شروع پذیره نویسی تا زمان بازگشایی صندوق به قیمت واحدهای صندوق اضافه خواهد شد و سرمایه گذاران از افزایش قیمت واحدهای خود منتفع خواهند شد.

زهرا

سلام چطور درقرعه کشی این صندوق بعد از خرید ثبت نام کنیم

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، با خرید واحدهای صندوق زرین آگاه، نام شما در لیست قرعه کشی قرار می گیرد.

محمد

سلام.روز بازگشایی صندوق برچه اساسی مقدار سهام ما قیمت دارد.ما آلن خرید کنیم تا روز بازگشایی قیمت طلا در چه زمانی محاسبه میشود

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، دامنه نوسان در صندوق های سرمایه گذاری ۱۰%± است و بسته به شرایط بازار در این محدوده بازگشایی می شود.

حمید

منظورتون چیه که مدام همراه با طلا میاورید؟ یعنی به ازای پولی که بابت خرید سهام میدیم همون اندازه به قیمت روز طلا برای ما طلا درنظر گرفته می شود و قیمت آن با قیمت طلا یک اندازه است یا اینکه ارزش آن کمتر از طلا نمی شود؟ یا اینکه صرفا صندوقی هست که خود سرمایه گذارها رو طلا سرمایه گذاری میکنند و ریسک سرمایه گذاری وجود دارد هیچ ربط مستقیمی به قیمت طلا ندارد؟

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، حداقل ۷۰ درصد دارایی این صندوق‌ها در گواهی سپرده کالایی سکه طلا و مابقی در اوراق مشتقه مبتنی بر سکه طلا سرمایه‌گذاری می‌شوند.
همچنین از زمان پذیره نویسی تا زمان بازگشایی صندوق، سود روزشمار معادل 21 درصد سالانه به کل منابع در اختیار این صندوق تعلق میگیرد و این مبلغ در ارزش NAV هر واحد لحاظ میشود و شما از افزایش قیمت واحدهای صندوق سود کسب می کنید.

جواد امامی

سلام. وقتتون به خیر
به طور تقریبی میشه بگین که چقدر طول میکشه که بازگشایی بشه؟
مثلا به طور حدودی سه ماه و…
میشه یه زمان تقریبی بگین؟

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، صندوق پس از طی مراحل قانونی از سمت سازمان بورس مجوز بازگشایی خود را دریافت می کند. اقدامات لازم از طرف شرکت سبدگردان آگاه برای طی کردن فرایندهای قانونی شروع شده است اما در کل بازگشایی صندوق به فرایندهای اداری سازمان بورس بستگی دارد.

علی

اگر بخواهم در این باره بیشتر مطالعه کنم و از ریسک های احتمالی با خبر شوم چه منبعی رو توصیه می کنید؟

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از مشاوران آگاه با شماره 91004001-021 تماس حاصل فرمایید.

یونس

سلام خسته نباشید آیا وقتی در پذیره نویسی شرکت کردیم تا قبل از بازگشایی نمیتوانیم سهام مان را بفروشیم؟؟

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، پس از اتمام پذیره نویسی صندوق، کلیه مدارک به سازمان بورس ارسال می شود تا مراحل لازم جهت اخذ مجوز فعالیت انجام گیرد. پس از دریافت مجوز فعالیت از سوی سازمان بورس، صندوق بازگشایی می شود و شما می توانید نسبت به فروش سهام خود اقدام کنید.

حمید

تو برنامه ایزی تریدر نمیزاره بخریم میگه وضعیت گروه اجازه این فعالیت را نمیدهد.
کجا میتونم پذیره نویسی انجام بدم؟

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، سقف واحدهای پذیره‌نویسی صندوق زرین آگاه تکمیل گردید. پس از اخذ مجوز فعالیت و بازگشایی صندوق، شما می‌توانید نسبت به خرید واحدهای صندوق و سرمایه‌گذاری اقدام کنید.

ناصر ابرقوئی

سلام و عرض ادب
داشتم امروز 28 آذر شروع میکردم به خرید صندوق طلای زرین آکاه که اعلام شد ظرفیت تکمیل است و دیگر امکان ندارد.
لطفا اگر میشود به مدیر سبد گردان آگاه یا مسوول مربوطه بگویید وقتی آگهی میدهید یا پیامک میزنید (SMS) سه کلمه را در پیامک ننوشتید ” …و ظرفیت محدود است. ” یا فایل PDF را پیوست یا لینک میکردید. همین . لطفا حتما به گوش مسوول اطلاع رسانی برسانید. در ضمن بدانید خیلی ناراحت شدم که بی خبرم گذاشتید و فکر میکردم تا اول دی میتوانم سرمایه بیشتری جمع آوری کنم و خرید صندوق کنم.
یک پوئن منفی در اطلاع رسانی برای کارگزاری آگاه . این انتقاد را لطفا منعکس فرمایید و اگر امکان دارد جوابش را علاوه براینجا به من ایمیل کنید.
ارادتمند : ابرقوئی

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، ضمن تشکر از حسن نظر جنابعالی، تکمیل سقف پذیره نویسی صندوق زرین آگاه در درگاه های مختلف داخلی و خارجی انجام شده بود و از آنجایی که با استقبال بی نظیر سرمایه گذاران مواجه گردید در دقایق اولیه روز دوم پذیره نویسی سقف واحدها تکمیل گردید. شما می توانید پس از اخذ مجوز فعالیت صندوق و بازگشایی نماد برای سرمایه گذاری در این صندوق اقدام کنید. همچنین با دنبال کردن شبکه های اجتماعی مدیریت دارایی آگاه تمام اطلاعات لازم درخصوص صندوق های سرمایه گذاری را دریافت کنید.

سعید

سلام این قرعه کشی 70سکه فقط برای یک نفر هست یا برای هر فرد یه سکه تعلق میگیرد

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، به هر فرد یک سکه تعلق میگیرد.

شایان

سلام،وقت بخیر
چون اسمش صندوقه،تا یه مدت نمیشه فروخت سهمو یا هر زمان بخوایم بعد از بازگشایی میتونیم بفروشیم؟

Agahinvest

باسلام و احترام؛
دوست عزیز، پس از بازگشایی صندوق شما هر زمان بخواهید می توانید نسبت به فروش واحدها اقدام کنید و به دلیل اینکه صندوق زرین آگاه دارای رکن بازارگردان است در صف خرید و فروش قرار نمی گیرید.