logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳

راهنمای قدم‌ به‌ قدم متقاضیان سبدگردانی

شرکت سبدگردان آگاه > سبدگردانی  > راهنمای قدم‌ به‌ قدم متقاضیان سبدگردانی

راهنمای قدم‌ به‌ قدم متقاضیان سبدگردانی

بازدیدها: 31,001

سرمایه‌گذاران به روش‌های مختلف می‌توانند سرمایه خود را وارد بازار سرمایه نمایند. در مدیریت سرمایه به شیوه سبدگردانی، با توجه به اهداف سرمایه‌گذار و سطح ریسک‌پذیری شما، سبدی از دارایی‌های مختلف شامل اوراق با درآمد ثابت، اوراق مبتنی بر طلا، سهام شرکت‌های ارزنده و گواهی‌های کالایی مثل زعفران و زیر و هر ابزار مالی که سازمان بورس مجوز سبدگردانی آن را صادر کرده باشد تشکیل می‌شود. (منظور از سبد دارایی یا سبد سهام، مجموعه‌ای از دارایی‌ها و یا سهام است که برای کسب سود خریداری می‌شوند)

 

ما در سبدگردانی چه خدماتی ارائه می دهیم؟

ما در شرکت سبدگردان آگاه، با دارابودن تخصص و تجربه بیش از یک دهه در مدیریت دارایی و کسب بیش از ۱۱۰۰۰% بازدهی در این مدت، پس از شناسایی اهداف مالی و تعیین سطح ریسک‌پذیری شما، اقدام به تشکیل بهترین و مناسب ترین سبد از دارایی‌های مالی برای شما می‌نماییم. خرید و فروش اوراق بهادار برای سرمایه‌گذار با بررسی‌های کارشناسانه افراد خبره در قالب کدمعاملاتی تحت مالکیت سرمایه گذار و با وکالت از او توسط سبدگردان مطابق با قرارداد قانونی تنظیم شده توسط سازمان بورس انجام می‌شود. همچنین در راستای اجرای عملیات سبدگردانی به نمایندگی از سرمایه‌گذار نسبت به شرکت در مجامع و اعمال حق رأی سهام، دریافت سود و عملیات مربوط به افزایش سرمایه اقدام می‌نماییم.

فرایندی که سبدگردان آگاه برای مدیریت سرمایه شما طی می‌کند:

۱- ابتدا در جلسه‌ای حضوری یا از طریق ویدئو کنفرانس و تماس تلفنی، جزییات کامل سبدگردانی را در اختیار شما قرار می‌گیرد.

۲- ما با توجه به اهداف سرمایه گذاری شما، افق زمانی سرمایه‌گذاری، محدودیت‌هایی که برای سرمایه‌گذاری دارید و در نهایت میزان ریسک‌پذیری‌تان استراتژی مناسب سرمایه‌گذاری را تدوین می‌کنیم.

۳- در مرحله بعد برای ارائه خدمات سبدگردانی در قالب چهارچوبی منسجم با شما قرارداد سبدگردانی منعقد می‌کنیم. لازم به ذکر است مفاد قرارداد توسط سازمان بورس تهیه و تنظیم شده است و مدت زمان قرارداد یک ساله ولی قابل فسخ در مدت های کمتر بوده و از این منظر محدودیتی وجود نداشته و جریمه‌ای شامل حال سرمایه‌گذاران محترم نیست.

۴- چنانچه سرمایه شما بصورت آورده سهام باشد، پس از بررسی پورتفوی شما توسط کارشناسان ما، سهام موردنظر از کد معاملاتی شما به کد جدید سبدگردانی که  پس از عقد قرارداد به نام شما ایجاد می‌شود منتقل می‌گردد.

۵- عملیات تیم سبدگردان آغاز می‌شود و با توجه به اطلاعات به‌دست آمده در مرحله قبل، تیم سبدگردان آگاه به بررسی شرایط بازار پرداخته و سبدی بهینه از دارایی‌ها برای شما تهیه می‌کند. نتایج این بررسی‌ها از طریق پنل سبدگردانی در اختیار شما سرمایه‌گذاران محترم قرار داده شده و شما می‌توانید به صورت روزانه مشاهده کنید که در سبد شما چه اتفاقی می‌افتد.

۶- بطور مرتب با توجه به شرایط بازار، تصمیم گیری در خصوص سهام و انتخاب و تخصیص دارایی برای سبد شما انجام می‌شود. در ادامه انجام بهینه معاملات، ثبت رویدادها، پیگیری سود تقسیمی و سایر عملیات اجرایی در این مرحله صورت می‌گیرد.

۷- سبدگردانی آگاه، اهداف تعیین شده برای سبد دارایی‌های شما را پیگیری می‌کند و سعی خود را بر به حداقل رساندن انحراف از اهداف و همین طور تجدید ارزیابی و بهینه‌سازی پورتفوی سرمایه گذاران قرار می‌دهد.

قصد ما این است که به پشتوانه تیم سبدگردان خود و با در نظر گرفتن اهداف شما سرمایه‌گذاران، اگر در صنعت یا سهامی تغییرات اساسی ایجاد گردید، اقدام به تجدید ارزیابی پورتفو نماییم.

هزینه و کارمزد سبدگردانی

کارمزد سبدگردانی آگاه به شرح زیر است:

 

 ۱٫ ثابت: ۱% درصد از میانگین ارزش سبد خواهد بود که در طول مدت قرارداد به صورت روزانه محاسبه و توسط شرکت سبدگردان در انتهای قرارداد دریافت خواهد شد.

۲٫ مبتنی بر عملکرد: این کارمزد به صورتی تدوین شده که منافع شرکت سبدگردان و سرمایه‌گذار در یک راستا تعریف می‌شود. بدین صورت که تا سقف نرخ سود بدون ریسک کارمزدی دریافت نمی‌شود و بیش از آن مقدار، کارمزد مبتنی بر عملکرد ۲۰% است.

لازم به ذکر است که کارمزدها بر اساس میزان سرمایه و شرایط سرمایه گذار قابل مذاکره خواهد بود.

 

گزارش عملکرد سبدگردانی آگاه

سبدگردانی آگاه بصورت مستمر و به کمک روش‌های متنوع نسبت به گزارش عملکرد سبد سرمایه گذاران اقدام می کند. این گزارشات شامل؛ جزئیات دارایی‌های سبد شما، معاملات انجام شده، بازدهی و … است.گزارش عملکرد سبدها به صورت دوره ای در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد.

چگونه می‌توانید به گزارشات سبدگردانی خودتان دسترسی یابید؟

گزارشاتی که در خصوص عملکرد سبد خود می‌توانید داشته باشید به ۲ صورت کلی شامل؛ گزارشات ماهانه و روزانه، از طریق انتشار در پنل سبدگردانی شما در دسترس شما قرار می‌گیرد.

چه اوراقی را در سبد دارایی‌های شما قرار می‌دهیم؟

انواع مختلفی از اوراق بهادار با درآمد ثابت، کالایی، سهام شرکت‌ها در سبد دارایی‌ شما قرار داده می‌شود. ترکیب انواع این دارایی‌ها با توجه به فرایندهایی که در مراحل قبل توضیح داده شد؛ بصورت بهینه انجام می‌گیرد.

برای مدیریت دارایی شما از چه روش‌های تحلیلی استفاده می‌کنیم؟

روش‌های کلی تجزیه و تحلیل که تیم تحلیلی سبدگردانی آگاه مورد استفاده قرار می‌دهند، ترکیبی از دو روش تکنیکال و بنیادی است. سبدگردانان ما پس از طی مراحل تحلیل بنیادی از جمله بررسی کلی اقتصاد و بازار و صنایع و شرکت‌ها، با استفاده از نمودارهای صنایع، شاخص و قیمت‌ها به تحلیل سبد تحت مدیریت خود می‌پردازند.

مهم‌ترین ویژگی سبدگردانی اختصاصی آگاه این است که ابتدا تمایلات و ویژگی‌های مشتریان را بررسی و سپس به تشکیل دارایی می‌پردازد.

سبدگردانان آگاه از چه منابع اطلاعاتی استفاده می‌کنند؟

تیم تحلیل سبدگردانی آگاه از دو بخش اطلاعات شامل جهانی و داخلی استفاده می‌کنند.

برخی از منابع به شرح زیر است:.

✔ شبکه کدال؛ سایت مرجع انتشار گزارشات مالی شرکت های حاضر در بازار سرمایه، www.codal.ir ؛

✔ سایت بورس اوراق بهادار؛ مرجع آمار معاملات سهام و آتی های مبتنی بر سهام، www.irbourse.ir ؛

✔ سایت سازمان بورس؛ مرجع قوانین، مقررات، آیین نامه ها و دستورالعملهای بازار سرمایه، www.seo.ir ؛

✔ سایت بورس کالای ایران؛ مرجع آمار معاملات کالاها و آتی های مبتنی بر کالا،www.ime.co.ir ؛

✔ سایت فرابورس ایران؛ مرجع آمار معاملات سهام در بازار فرابورس،www.irfarabourse.ir ؛

✔ پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران؛www.sena.ir ؛

✔ سایت گمرک جمهوری اسلامی ایران http://www.irica.gov.ir ؛

✔ سایت مرکز آمار ایران https://www.amar.org.ir ؛

✔ سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران https://www.cbi.ir ؛

✔ سایت شرکت های پذیرفته شده در بورس ؛

✔ سایتهای بورسهای جهان، اطلاع رسانی قیمت محصولات فلزی، پتروشیمی و …. و بازارها و صنایع مختلف ؛

✔ سایت های معتبر اطلاع رسانی در مورد بازارهای بین المللی از جمله www.bloomberg.com ؛

 

شرایط سبدگردانی چیست؟

الف- داشتن میزان حداقل سرمایه لازم برای تشکیل سبد موقتا ۵ میلیارد تومان

ب- در نظر داشتن اینکه دوره سبدگردانی حداقل ۱ سال است. البته می‌توان قرارداد را با توجه به درخواست سرمایه گذار قبل دوره یک ساله فسخ کرد و در این خصوص جریمه‌ای به ایشان تعلق نخواهد گرفت.

ج- سرمایه گذار در طول قرارداد سبدگردانی مجاز به برداشت از حساب خود است. به شرطی که از حداقل مبلغ ذکر شده در بند الف کمتر نشود.

د- قبول شرایط بازار و قوانین سبدگردانی از طرف سرمایه‌گذار

سابقه فعالیت شرکت سبدگردان

شرکت سبدگردان آگاه به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه آگاه است که در شهریور ۹۷ به ثبت رسیده است. البته فعالیت مدیریت دارایی از سال ۸۷ با مدیریت کارگزاری آگاه انجام میشد که طبق تصمیمات هیأت مدیره، این فعالیت در حال حاضر با مدیریت شرکت سبدگردان آگاه انجام می‌پذیرد.

 

خدمات سبدگردان آگاه در شهرستان‌ها

سرمایه گذاران می‌توانند در این خصوص به شعب ما در شهرستان‌های مختلف مراجعه کنند و به صورت ویدئو کنفرانس جلسه معرفی و مشاوره سبدگردانی برای ایشان تشکیل شود. اگر در استفاده از تلفن راحت‌تر هستید، می‌توانیم مشاوره و اطلاعات موردنیاز را از طریق گفتگوی تلفنی در اختیار شما قرار دهیم.

 

راه‌های ارتباطی مشتریان با سبدگردان چیست؟

پس از عقد قرارداد سبدگردانی و شروع کار، اطلاعات ورود به پنل آنلاین جهت مشاهده گزارشات، بازدهی سبد و خرید و فروش‌ها وجود دارد. شما سرمایه‌گذار محترم می‌توانید با اطلاعات تماسی که در اختیارتان می‌گذاریم، مستقیما با کارشناس سبدگردانی در ارتباط باشید.

مدارک مورد نیاز برای سبدگردانی چیست؟

مدارک شناسایی مانند کارت‌ملی، شناسنامه و کدبورسی شما لازم است. در صورتی که قصد دارید سهامی که قبلا خریده‌اید را به عنوان سرمایه اولیه وارد سبد دارایی‌هایتان کنید، باید از طریق کارگزار ناظر آن اوراق، اقدام نمایید.

برای دریافت مشاوره سبدگردانی می‌توانید با کلیک بر روی دکمه زیر روز و ساعت مد نظر خود را اعلام کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند

 

52 دیدگاه
 • طاها منقرد
  پاسخ
  ارسال شده در11:04,1398/11/07

  عالی

 • فضائیل جلیلی
  پاسخ
  ارسال شده در11:24,1398/11/07

  لطفا برای روشن شدن دقیق کار مزد ثابت و متغییر سبدگردانی مثال عددی ریاضی بیان فرمائید.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در10:20,1398/11/08

   فرض بفرمایید شما ۱٫۵ میلیارد تومان به شرکت سبدگردان آگاه برای سبدگردانی اختصاص می‌دهید و بعد از ۱ سال ۶۰% بازدهی برای شما ایجاد می‌شود (یعنی ۹۰۰ میلیون تومان سود)، کارمزد ثابت به این صورت محاسبه می‌شود:
   میانگین ارزش دارایی شما بعد از ۳۶۵ روز محاسبه شده و ۱% از آن به عنوان کارمزد ثابت از شما دریافت خواهد شد.
   کارمزد مبتنی بر عملکرد: تا ۲۰% اول یعنی ۳۰۰ میلیون تومان اول برای شماست و در ۶۰۰ میلیون تومان باقی مانده ۲۰% کارمزد مبتنی بر عملکرد خواهد بود. (معادل ۱۲۰ میلیون تومان)
   برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌ ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 • الهه ناصری
  پاسخ
  ارسال شده در11:57,1398/11/07

  یک و نیم میلیارد که خیلیه !!!!!!!!!!!!!!

  اینطوری فقط افراد خاصی می توانند سبدگردانی داشته باشند

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در10:19,1398/11/08

   با سلام و احترام
   دوست عزیز، از آنجایی که در سبدگردانی اختصاصی برای هر سرمایه گذار سبدی مختص به ایشان و متناسب با ریسک پذیری و اهداف مالی سرمایه گذار تشکیل می‌شود لذا با توجه به افزایش تعداد سبدها به صورت متناسب حداق سرمایه نیز افزایش می‌یابد؛ افراد با سرمایه های کمتر از این مقدار می‌توانند در صندوق‌های ما سرمایه گذاری کنند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص صندوق‌های سرمایه گذاری می‌توانید با شماره تلفن ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل بفرمایید.

 • راضیه
  پاسخ
  ارسال شده در12:10,1398/11/07

  خیلی ممنون ساده و روان توضیح دادید .

 • میصم
  پاسخ
  ارسال شده در12:17,1398/11/07

  عالی

 • AY2396
  پاسخ
  ارسال شده در14:01,1398/11/07

  عالی بود

 • بهروز قارداشی
  پاسخ
  ارسال شده در14:59,1398/11/07

  اطلاعات مفیدی بود.

 • playmaster
  پاسخ
  ارسال شده در16:06,1398/11/07

  تشکر از اطلاعات خوب تون. من هم آگاه دارم هم مفید. واقعا خدمات و مسابقات و نحوه امتیازدهی آگاه خیلی بهتره. مخصوصا خدمات آنلاینش. البته جای بهبود هم داره. امیدوارم با توسعه زیرساختها، از مشکلات قطعی و اختلال (که البته گاهی به خاطر هسته معاملات هست) جلوگیری بشه. ممنون ازتون

 • محبوبه ابدی
  پاسخ
  ارسال شده در16:52,1398/11/07

  عالی

 • محبوبه ابدی
  پاسخ
  ارسال شده در16:53,1398/11/07

  متشکر
  عالی بود

 • محمدرضا خدابنده لو
  پاسخ
  ارسال شده در16:55,1398/11/07

  سلام برای سرمایه های پایین تر هم امکان تشکیل سبد وجود دارد؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در17:49,1398/11/07

   با سلام و احترام
   دوست عزیز برای سرمایه‌های کمتر از مبلغ مذکور، صندوق‌های سرمایه گذاری به شما پیشنهاد می‌شود.
   برای سرمایه گذاری در صندوق‌های سرمایه گذاری می‌توانید با شماره تلفن‌ ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   • لادن وقار
    پاسخ
    ارسال شده در11:25,1398/11/16

    با درود، متاسفانه چندین بار با شماره های بالا تماس گرفتم ولیکن ارتباط نمیده. در مورد صندوق مشاوره می خواهم. چگونه می شود صحبت کرد؟

    • Agahinvest
     پاسخ
     ارسال شده در13:54,1398/11/16

     با سلام و احترام
     دوست عزیز، می‌توانید از شنبه تا چهارشنبه با شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ در ساعات پاسخگویی ۸ – ۱۷ با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در10:20,1398/11/08

   با سلام و احترام
   دوست عزیز برای سرمایه‌های کمتر از مبلغ مذکور، صندوق‌های سرمایه گذاری به شما پیشنهاد می‌شود.
   برای سرمایه گذاری در صندوق‌های سرمایه گذاری می‌توانید با شماره تلفن‌ ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ زیر تماس حاصل فرمایید.

 • علي
  پاسخ
  ارسال شده در21:24,1398/11/07

  خیلی ممنون

 • آسیه
  پاسخ
  ارسال شده در21:30,1398/11/07

  سپاس از زحماتتون

 • ارسال شده در23:35,1398/11/07

  ممنون، توضیحات خیلی ساده و قابل فهمن

 • رضا فرکاریان
  پاسخ
  ارسال شده در02:03,1398/11/08

  درود و عرض ادب خیلی عالی و شفاف مطالب بیان شده فقط یک سوال معمولا چند درصد سود شامل حال سرمایه گذاران تا کنون گردیده ودر مقایسه با صندوقهای موجود چقدر بیشتر از انها سود عاید میگردد.ببخشید شد دوتا سوال.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در10:22,1398/11/08

   با سلام و احترام

   دوست عزیز اساساً مقایسه سبدگردانی اختصاصی با صندوق‌های سرمایه گذاری به لحاظ بازدهی مقایسه درستی نیست برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید با شماره تلفن‌های ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید یا برای آشنایی بیشتر در مورد تفاوت این دو ابزار مطلب تفاوت سبدگردانی و صندوق سرمایه گذاری چیست را مطالعه فرمایید.

 • سعید فرجی
  پاسخ
  ارسال شده در10:01,1398/11/08

  درصد ثابت یک درصد برای سبد گردانی را با ذکر مثال توضیح بفرمایید.
  چه در پایان یکسال و چه در ۶ ماه از سال
  ضمنا اگر سودی حاصل نشد و سبد دچار زیان گردید ایا کارگزاری نقشی در جبران زیان خواهد داشت

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:24,1398/11/12

   با سلام و احترام
   کارمزد ثابت سبدگردانی آگاه، ۱% درصد از میانگین ارزش سبد خواهد بود که در طول مدت قرارداد به صورت روزانه محاسبه و توسط شرکت سبدگردان در انتهای قرارداد دریافت خواهد شد.
   لازم به ذکر است اگر حداقل سرمایه افراد مبلغ ۲ میلیارد تومان به بالا باشد، شخص سرمایه گذار از پرداخت کارمزد ثابت معاف خواهد بود و کارمزد ثابت برای ایشان حذف خواهد شد.
   طبق الزام سازمان بورس هیچ شرکت سبدگردانی در زیان شریک نیست و در خصوص شرکت سبدگردان آگاه تاکنون سبدی وجود نداشته است که با گذشت یک سال با زیان مواجه شده باشد.

 • مهرزاد
  پاسخ
  ارسال شده در11:20,1398/11/08

  بسیار عالی.

 • محمدرسول شیخی
  پاسخ
  ارسال شده در13:46,1398/11/08

  یک سوال بنده اگه گواهینامه سبدگردانی داشته باشم میتونم با کارگزاری در این زمینه همکاری کنم

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در11:23,1398/11/12

   با سلام و احترام
   دوست عزیز؛ شما می‌توانید از طریق وب‌سایت کارگزاری آگاه رزومه خود را به ایمیل شرکت بفرستید؛ در صورت تأیید کارشناسان مربوطه با شما تماس گرفته خواهد شد.

 • علی سراج
  پاسخ
  ارسال شده در16:54,1398/11/08

  با سلام
  تا چند مدت قبل حداقل مبلغ برای سبد گردانی اختصاصی ۸۰۰ میلیون بود که شد ۱ میلیارد الانم تبدیلش کردین به ۱/۵ میلیارد تومن
  مگه چه اتفاقی افتاده که با این سرعت میزان حداقل مبلغ رو بالا بردین.
  در ضمن صندوق های سرمایه گذاری از نظر من اصلا جذاب نیستند.
  فقط امیدمان به ین سبد گردانی بود که اونم تا ما سرمایمون به اون عدد برسه با این سرعتی که شمادارین میبرینش بالا بیشتر عقب میفتیم.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در11:23,1398/11/12

   با سلام و احترام
   دوست عزیز، از آنجایی که در سبدگردانی اختصاصی برای هر سرمایه گذار سبدی مختص به ایشان و متناسب با ریسک پذیری و اهداف مالی سرمایه گذار تشکیل می‌شود لذا با توجه به افزایش تعداد سبدها به صورت متناسب حداقل سرمایه نیز افزایش می‌یابد.
   مدیریت دارایی اگاه صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلفی را ارائه نموده است که دارای بازدهی مورد انتظار بالایی نیز می‌باشند برای اطلاعات بیشتر در خصوص این صندوق‌ها می‌توانید با کارشناسان ما با شماره تلفن‌ ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 • علی
  پاسخ
  ارسال شده در15:41,1398/11/09

  سلام
  وقتتون بخیر
  ۱/۵ میلیارد خیلی زیاده، کاش اعداد کمتری رو لحاظ میکردین

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در11:16,1398/11/12

   با سلام و احترام
   دوست عزیز، در سبدگردانی اختصاصی برای هر سرمایه گذار سبدی مختص به ایشان و متناسب با ریسک پذیری و اهداف مالی سرمایه گذار تشکیل می‌شود لذا با توجه به افزایش تعداد سبدها به صورت متناسب حداقل سرمایه نیز افزایش می‌یابد. برای افراد با سرمایه های کمتر از مقدار مذکور، صندوق‌های سرمایه گذاری آگاه پیشنهاد می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صندوق‌های سرمایه گذاری می‌توانید با کارشناسان ما با شماره تلفن ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 • حامد
  پاسخ
  ارسال شده در15:58,1398/11/09

  سپاس

 • مرتصی
  پاسخ
  ارسال شده در00:57,1398/11/24

  اطلاعات کافی

 • نبی اله مختارزاده
  پاسخ
  ارسال شده در22:03,1398/11/25

  مثل همیشه عالی

 • منصور جعفری
  پاسخ
  ارسال شده در19:09,1398/11/26

  سلام، اگر در طول یک سال(بر فرض محال) سبد شما ضرر کرد، چه مسئولیتی را می پذیرید؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در14:31,1398/11/28

   با سلام و احترام
   یکی از مهمترین ویژگی‌های سبدگردانی اختصاصی، عدم وجود تضاد منافع بین شرکت سبدگردانی و سرمایه‌گذار است؛ چرا که بخش اصلی کارمزد سبدگردانی در گرو سودآوری بیشتر از نرخ سود بدون ریسک است. این منطق هم شرکت و سرمایه‌گذار را منتفع خواهد کرد و هم ریسک و دغدغه‌ی سرمایه‌گذار را برای تحمل زیان کاهش می‌دهد. تاکنون در خصوص هیچ کدام از سبدهای آگاه چنین اتفاقی نیفتاده است. ولی بر فرض محال شرکت های سبدگردانی در زیان با سرمایه گذار شریک نیستند.

 • حمید
  پاسخ
  ارسال شده در08:00,1399/01/29

  با سلام
  ۱-در توضیحات گفته اید حد اقل ۳ میلیارد تومان سرمایه برا سبد گردانی اختصاصی، مثال عددی برا کارمزد بر مبنای ۱.۵ میلیارد هست. یعنی عملاً مبلغ کم تر هم قبول می کنید؟
  ۲- در قم هم نمایندگی دارید لطفاً؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:07,1399/01/31

   با سلام و احترام
   دوست عزیز از آنجایی که در سبدگردانی متناسب برای هر نفر یک سبدی از داریی های متنوع برای آن شخص تشکیل می‌شود لذا با توجه به افزایش تعداد سبدها، حدالق سرمایه لازم نیز متناسب با آن افزایش می‌یابد. درحال حاضر حداقل مبلغ سرمایه گذاری ۳ میلیارد تومان است و مبلغ سرمایه گذاری ذکر شده به عنوان مثال در کامنت به یکی از کاربران مربوط به گذشته است. محاسبه کارمزد ارتباطی به مبلغ سرمایه ندارد و براساس عملکرد و بازدهی سبد محاسبه می‌شود.
   برای مشاهده لیست شعب کارگزاری آگاه به این لینک مراجعه کنید.

 • علیرضا
  پاسخ
  ارسال شده در17:25,1399/02/02

  سلام
  در حال حاظر برای سبد گردانی چقدر باید سرمایه داشت ؟؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در10:49,1399/02/14

   با سلام و احترام
   دوست عزیز در حال حاضر حداقل مبلغ سرمایه گذاری در سبدگردانی اختصاصی آگاه، ۳ میلیارد تومان است.

 • زینب حیدری
  پاسخ
  ارسال شده در19:11,1399/02/06

  با سلام
  من در سبد گردانی و صندوق مشترک تقریبا هم زمان سرمایه گذاری کردم .الان بعد از تقریبا سه ماه مقایسه که می کنم میبینم صندوق سود بیشتر با کارمزد کمتر داره.
  اگه براتون ممکن توضیح بدید ایا من درست فکر می کنم یا نه؟یعنی صندوق سود اوری بالاتری داره؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در11:31,1399/02/14

   با سلام و احترام
   دوست عزیز، اساساً مقایسه سبدگردانی اختصاصی با صندوق‌های سرمایه گذاری به لحاظ بازدهی مقایسه درستی نیست در سبدگردانی اختصاصی برای هر سرمایه گذار سبدی مختص به ایشان و متناسب با ریسک پذیری و اهداف مالی سرمایه گذار تشکیل می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید با شماره تلفن‌ ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید یا برای آشنایی بیشتر در مورد تفاوت این دو ابزار مطلب تفاوت سبدگردانی و صندوق سرمایه گذاری چیست را مطالعه فرمایید.

 • مصطفی
  پاسخ
  ارسال شده در13:56,1399/02/19

  با عرض سلام وخسته نباشید

  من یک سوال در مورد مراحل عقد قرارد داد داشتم. برای دریافت کد سبدگرانی آیا لازم است ابتدا مبلغ واریز شود و قرارداد بسته شود یا ابتدا قرارداد بسته می شود و پس از دریافت کد سبدگردانی واریز وجه صورت می گیرد؟

  با تشکر

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در15:21,1399/02/20

   با سلام و احترام
   از آنجایی که سرمایه‌ی سرمایه گذار باید ابتدا به دارایی تبدیل شود و میزان و نوع دارایی در قرارداد ذکر شود، لذا ابتدا باید واریز انجام پذیرد. از این حیث هم جای نگرانی نیست، چرا که این روش در مرحله اول با زمانی که سرمایه گذار خود قصد خرید و فروش دارد تفاوتی ندارد چرا که در هر صورت ابتدا باید کد سرمایه گذار شارژ شود.

 • سید حبیب جزایری
  پاسخ
  ارسال شده در08:58,1399/04/04

  باسلام.مقداری پس انداز برای سرمایه گذاری دارم ولی هیچ اطلاعی از بورس ندارم. راهنمایی نمایید

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:42,1399/04/09

   با سلام و احترام
   دوست عزیز با همکاران ما با شماره ۹۱۰۰۴۰۰۴-۰۲۱ حاصل نمایید تا شما را راهنمایی نمایند.

 • سیداحمد موسوی
  پاسخ
  ارسال شده در00:05,1399/04/18

  آیا شرکت های سبدگردان شرایط اعطا نمایندگی در دیگر استان ها و شهرستان ها را دارند؟ چگونه؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در08:28,1399/04/18

   با سلام و احترام
   دوست عزیز، خیر در حال حاضر در خصوص مجموعه مدیریت دارایی آگاه چنین امکانی وجود ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سایر شرکت‌های سبدگردان می‌توانید با آن‌ها تماس حاصل نمایید.

 • جمشید
  پاسخ
  ارسال شده در16:41,1399/05/20

  هر نفر می‌تونه با چند سبد گردان قرارداد امضا کنه؟ فقط با یک سبد گردان؟ یا چند سبد گردان؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:11,1399/05/21

   با سلام و احترام
   دوست عزیز، سرمایه گذاران می‌توانند با هر شرکت سبدگردان تا سقف ۳ قرارداد سبدگردانی منعقد نماید؛ در نتیجه محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.

 • محمد فردادی
  پاسخ
  ارسال شده در10:52,1399/05/23

  سلام و درود خدمت شما
  لطفا در مورد دریافت شعبه سبد گردانی توضیح می دهید

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در10:56,1399/05/25

   با سلام و احترام
   دوست عزیز، برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به سایت سازمان بورس مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ارتباط با ما

آدرس شرکت سبدگردان آگاه:

تهران- خیابان نلسون ماندلا-کوچه مدیر-خیابان شهید علی یزدان پناه- پلاک 91

کدپستی: 1968837141

تلفن: 91004001-021

نمابر: 82154250-021

پست الکترونیک: info@agahinvest.com

تماس با ما