• لی اوت سایت جدید (نسخه 2)

    شرکت مدیریت دارایی آگاه

    با سرمایه‌گذاری آگاهانه سود کسب کنید حتی با سرمایه‌های کوچک

دیده‌بان سالانه‌ی بازارها

شاخص کل بورس: 0.65 %

صندوق درآمد ثابت آگاه: 0.24 %

صندوق سهامی آگاه: 0.65 %

صندوق طلای آگاه: 0.65 %

بهترین سرمایه‌گذاری در ایران کدام است؟

پیش از آن که به بررسی بهترین روش سرمایه گذاری در ایران بپردازیم، لازم است ابتدا با اهمیت سرمایه گذاری آشنا شویم. در جوامعی مانند ایران که قیمت کالاها و خدمات به طور مداوم در حال افزایش است، سرمایه گذاری به عنوان راهکاری برای مقابله با تورم و حفظ ارزش پول و قدرت خرید، اهمیت بسزایی دارد. در اولین نگاه، گزینه‌ای برای سرمایه‌گذاری مناسب‌تر است که بازدهی بیشتری نسبت به نرخ تورم و سایر روش ها داشته باشد، اما هر یک از گزینه های سرمایه گذاری مانند مسکن، طلا، دلار و … شرایط و ویژگی‌های خاص خود را دارد و طبیعتا همه افراد، امکان حضور در همه این بازارها را ندارند. اما در طی سالیان گذشته کدام بازار بازدهی بیشتری برای سرمایه‌گذاران ایجاد کرده است؟

چرا آگاه؟

مدیریت دارایی آگاه در طی 13 سال گذشته با ارائه انواع راه‌حل های سرمایه گذاری توانسته بیشترین بازدهی را برای سرمایه‌گذاران ایجاد کند. این تیم با تجربه‌ سال‌ها مدیریت سرمایه، قادر است دارایی سرمایه‌گذاران را در بورس اوراق بهادار به صورت تخصصی و حرفه‌ای مدیریت کند و سرمایه‌گذاران می‌توانند بدون دغدغه خاصی از سود بازار سرمایه بهره‌مند شوند.

fund

دارایی تحت مدیریت

بیش از 70,000 میلیارد
ریال
about-us

تعداد سرمایه‌گذاران

بیش از 43 هزار
کاربر
safebox

تعداد صندوق‌ها

17 صندوق سرمایه‌گذاری
 
shopping-bag

تعداد سبدهای اختصاصی

بیش از 120 سبد

با سرمایه‌گذاری در صندوق درآمد ثابت، بدون اینکه متحمل هیچ‌گونه ریسکی شوید، می‌توانید مشابه سپرده‌های بانکی اما با نرخ سود بالاتر و به صورت روزشمار سود دریافت کنید.

yaghoot

یاقوت آگاه

homa-fund-95x95

همای آگاه

صندوق سهامی مناسب افرادی است که تا حدودی ریسک‌پذیر هستند و انتظار بازدهی بالایی از سرمایه‌گذاری دارند. همچنین این صندوق بیشتر به افرادی با دید بلندمدت توصیه می‌شود، چرا که در گذر زمان می‌تواند سرمایه آن‌ها را چند برابر کند.

yaghoot

یاقوت آگاه

homa-fund-95x95

همای آگاه

صندوق طلا، به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که با هر میزان سرمایه در یک دارایی امن مانند طلا سرمایه‌گذاری کنند و همسو با بازدهی طلا در بازار فیزیکی و نرخ دلار، به سود برسند.

yaghoot

یاقوت آگاه

homa-fund-95x95

همای آگاه

در این خدمت به صورت اختصاصی با توجه به اهداف مالی و سطح ریسک‌پذیری افراد برای آن‌ها سرمایه‌گذاری می‌شود.

سبدگردانی اختصاصی

اطلاعات بیشتر
yaghoot

یاقوت آگاه

homa-fund-95x95

همای آگاه

intro

سرمایه‌گذاری آسان و مطمئن با آگاه اینوست

اپلیکیشن آگاه اینوست مسیری آسان و مطمئن برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه است .از طریق این اپ می‌توانید به سادگی و به صورت غیر حضوری با هر میزان پس‌انداز در صندوق‌های درآمد ثابت، سهامی و صندوق طلای آگاه سرمایه‌گذاری کنید و همواره در جریان روند سرمایه‌گذاری خود باشید.