سبدگردان آگاه، مدیریت دارایی‌ها با حرفه‌ای‌ها

شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، تخصص ماست!

دیده‌بان سالانه‌ بازارها

بهترین سرمایه‌گذاری در ایران

با توجه به افزایش مداوم قیمت کالاها و خدمات در کشور، سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف به عنوان راهکاری برای مقابله با تورم و افزایش قدرت خرید شناخته می‌شود.‌ در این میان گزینه‌ای برای سرمایه‌گذاری مناسب‌تر است که بازدهی بیشتری نسبت به نرخ تورم و سایر روش‌ها داشته باشد؛ آمار و ارقام نشان می‌دهد که همیشه در بلندمدت شاخص بورس بازدهی بیشتری از سایر بازارها داشته است. نکته جالب توجه اینکه مدیریت دارایی آگاه با بهره‌گیری از تیم مدیریت حرفه‌ای، توانسته بازدهی بالاتری را از شاخص بورس به ثبت برساند و جلوتر از بازدهی بازار و البته تورم حرکت کند.

چرا سبدگردان آگاه را انتخاب کنیم؟

تخصص و تجربه مهمترین عواملی هستند که سبدگردان آگاه را طی ۱۴سال فعالیت مداوم به انتخاب حرفه‌ای‌های بازار سرمایه تبدیل کرده‌اند. نام صندوق‌های سرمایه‌گذاری آگاه همواره در میان پربازده‌ترین صندوق‌های کشور دیده می‌شود و سبدگردانی اختصاصی آگاه به سرمایه‌گذاران بسیاری برای رسیدن به سود بیشتر در این بازار کمک کرده است. عملکردی که موجب شده امروز مدیریت دارایی آگاه همراه مطمئن هزاران سرمایه‌گذار بورس باشد.

تاسیس و مدیریت

تاسیس و مدیریت

۱۸ صندوق سرمایه‌گذاری

دارایی تحت مدیریت

دارایی تحت مدیریت

بیش از ۲۳۰,۰۰۰ میلیارد ریال
تعداد سرمایه‌گذاران

تعداد سرمایه‌گذاران

بیش از ۲۰۰،۰۰۰ نفر
مدیریت پرتفوی

مدیریت پرتفوی

بیش از ۴۰۰ سبد اختصاصی

چرا سبدگردان آگاه را انتخاب کنیم؟

تخصص و تجربه مهمترین عواملی هستند که سبدگردان آگاه را طی ۱۶ سال فعالیت مداوم به انتخاب حرفه‌ای‌های بازار سرمایه تبدیل کرده‌اند. نام صندوق‌های سرمایه‌گذاری آگاه همواره در میان پربازده‌ترین صندوق‌های کشور دیده می‌شود و سبدگردانی اختصاصی آگاه به سرمایه‌گذاران بسیاری برای رسیدن به سود بیشتر در این بازار کمک کرده است. عملکردی که موجب شده امروز مدیریت دارایی آگاه همراه مطمئن هزاران سرمایه‌گذار بورس باشد.

خدمات مدیریت دارایی آگاه

با سرمایه‌گذاری در صندوق درآمد ثابت، بدون اینکه متحمل هیچ‌گونه ریسکی شوید، می‌توانید مشابه سپرده‌های بانکی اما با نرخ سود بالاتر و به صورت روزشمار سود دریافت کنید.

یاقوت آگاه

همای آگاه

صندوق سهامی مناسب افرادی است که تا حدودی ریسک‌پذیر هستند و انتظار بازدهی بالایی از سرمایه‌گذاری دارند. همچنین این صندوق بیشتر به افرادی با دید بلندمدت توصیه می‌شود، چرا که در گذر زمان می‌تواند سرمایه آن‌ها را چند برابر کند.

یاقوت آگاه

همای آگاه

صندوق طلا، به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که با هر میزان سرمایه در یک دارایی امن مانند طلا سرمایه‌گذاری کنند و همسو با بازدهی طلا در بازار فیزیکی و نرخ دلار، به سود برسند.

یاقوت آگاه

همای آگاه

صندوق‌های بخشی بیشترین درصد دارایی‌های خود را به یک صنعت اختصاص می‌دهند و با مدیریت حرفه‌ای، می‌توانند بیشترین سود آن صنعت را در اختیار سرمایه‌گذاران بگذارند.

یاقوت آگاه

همای آگاه

صندوق اهرمی نوعی صندوق سهامی است که بخش اعظم دارایی آن به سهام و حق تقدم سهام شرکت‌های بورسی اختصاص می‌یابد و با استفاده از اهرم مالی، امکان کسب بازدهی مضاعف را در اختیار سرمایه‌گذاران می‌گذارد.

شتاب آگاه

اطلاعات بیشتر

یاقوت آگاه

همای آگاه

در این خدمت به صورت اختصاصی با توجه به اهداف مالی و سطح ریسک‌پذیری افراد برای آن‌ها سرمایه‌گذاری می‌شود.

سبدگردانی اختصاصی

اطلاعات بیشتر

یاقوت آگاه

همای آگاه

سرمایه‌گذاری آسان و مطمئن با سامانه آگاه

سامانه آگاه، مسیری آسان و مطمئن برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه است.

بلاگ

زنبیل خرید