روز پزشک

تخفیف ویژه سبدگردانی اختصاصی برای پزشکان عزیز به مناسبت روز پزشک

گروه آگاه به عنوان یک هلدینگ مالی با رتبه الف و سابقه بیش از ۱۵ سال، افتخار ارائه خدمات مالی و سرمایه گذاری متنوع برای طیف گسترده‌ای از آحاد جامعه کشور را در چهارچوبی شفاف و مبتنی بر اعتماد و تعهد داشته است.

شرکت سبدگردان آگاه به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه هلدینگ آگاه، در زمینه مدیریت سرمایه افراد در بازار سرمایه فعالیت داشته است. این شرکت با بهره‌مندی از مدیران، مشاوران و تحلیلگران مجرب، متخصص و حرفه‌ای و با اولویت حفظ امنیت سرمایه افراد، در کنار ایجاد بازدهی مطلوب، توانسته برای سرمایه‌گذاران ارجمند خلق ثروت کند.

یکی از ابزارهای جهانی برای مدیریت سرمایه افراد «سبدگردانی اختصاصی» است که در این روش متناسب با درجه ریسک‌پذیری و اهداف مالی هر فرد با تشکیل سبد متنوعی از دارایی‌های مالی اقدام به سرمایه‌گذاری و مدیریت سرمایه فرد می‌گردد.

مدیریت دارایی آگاه با کسب بازدهی بیش از ۴۰ هزار درصد در طول ۱۲ سال گذشته توانسته همواره پربازده‌ترین بستر سرمایه‌گذاری در کشور باشد. این بار شرکت سبدگردان آگاه تصمیم دارد به جبران خدمات بی‌دریغ جامعه عزیز پزشکی کشور به خصوص در زمان شیوع کرونا، مدیریت سرمایه ایشان را در قالب سبدگردانی اختصاصی با تخفیف ویژه به عهده گیرد.

در حال حاضر حداقل سرمایه لازم برای سبدگردانی اختصاصی مبلغ ۵ میلیارد تومان می‌باشد.

شما می‌توانید با تکمیل فرم منتظر تماس مشاوران ما برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر باشید.

  • در حال حاضر حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در سبدگردانی اختصاصی آگاه موقتاً 7 میلیارد تومان است.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .