سرمایه‌گذاری آسان و مطمئن با سامانه آگاه

سامانه آگاه مسیری آسان و مطمئن برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه است. از طریق این سامانه می‌توانید به سادگی و به صورت غیرحضوری در تمامی صندوق‌های درآمد ثابت، سهامی، صندوق طلای آگاه سرمایه‌گذاری کنید و همواره در جریان روند مدیریت دارایی‌های خود باشید.

هدف سامانه آگاه، ارائه خدمات سرمایه‌گذاری آسان، پربازده و غیرحضوری برای افرادی است که وقت یا دانش کافی برای تحلیل بازار بورس را ندارند، اما علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در بورس و کسب سود مطمئن هستند.

دسترسی سریع و آسان

در هر زمان و مکان، به صورت آنلاین و غیرحضوری می‌توانید واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های آگاه را مشاهده و برای خرید و فروش آن‌ها اقدام کنید.

رصد لحظه‌ای دارایی‌ها

با سامانه آگاه، در هر لحظه می‌توانید با مشاهده سبد دارایی و میزان بازدهی کسب شده، به سادگی در جریان روند سرمایه‌گذاری خود قرار بگیرید و دارایی‌تان را مدیریت کنید.

سرمایه‌گذاری هدفمند و اختصاصی

روش‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری وجود دارند که هرکدام مناسب افراد با ویژگی‌های متفاوتی است. با انجام تست ریسک سنجی آگاه، شخصیت مالی و میزان ریسک‌پذیری خود را محک بزنید و با توجه به نتیجه آزمون و ترکیب سرمایه‌گذاری پیشنهادی، مناسب‌ترین روش‌ها را انتخاب کنید.

چطور از سامانه آگاه استفاده کنیم؟

۳

شروع سرمایه‌گذاری

براساس استراتژی سرمایه‌گذاری خود می‌توانید برای خرید و فروش صندوق‌های سرمایه‌گذاری آگاه اقدام کنید.

۲

ورود به سامانه با حساب آگاه

پس از ساختن حساب کاربری در کارگزاری آگاه، با نام کاربری و گذر واژه خود به سامانه وارد ‌شوید.

۱

افتتاح حساب آگاه

گام اول، افتتاح حساب در کارگزاری آگاه و احراز هویت سجام آنلاین است.

مدیریت هوشمند سرمایه

سامانه آگاه با ارائه لیست متنوعی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت آگاه و دارای مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار، امکان سرمایه‌گذاری دارایی‌های مازاد را برای شما فراهم می‌کند. همچنین در راستای همراهی هرچه بیشتر در این مسیر، این سامانه با سنجش میزان ریسک‌پذیری، مناسب‌ترین ترکیب سرمایه‌گذاری را به شما پیشنهاد می‌دهد.