logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳

شروع سرمایه گذاری

شرکت سبدگردان آگاه > شروع سرمایه گذاری

قصد سرمایه گذاری درکدام ابزار را دارید؟

صندوق‌های سرمایه‌گذاری

یکی از روش‌های غیرمستقیم سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه است. در این روش همه سرمایه‌گذاران با خرید واحدهای هر صندوق در سبد دارایی‌های صندوق شریک بوده و متناسب با عملکرد صندوق می‌توانند کسب سود کنند. حداقل سرمایه لازم برای هر صندوق به اندازه قیمت صدور یک واحد از آن صندوق است که به صورت روزانه محاسبه می‌شود. (برای آشنایی بیشتر با صندوق‌های سرمایه‌گذاری اینجا کلیک کنید)

سرمایه‌گذاری در صندوق

سبدگردانی

این سرویس نیز یکی از روش‌های غیرمستقیم سرمایه‌گذاری و خلق ثروت در بازار سرمایه است. برخلاف صندوق‌ها در این روش متناسب با درجه ریسک‌پذیری و اهداف هر شخص سبدی از دارایی‌های مختلف به صورت اختصاصی برای همان فرد تشکیل می‌شود. در حال حاضر حداقل سرمایه لازم برای سبدگردانی اختصاصی آگاه، موقتاً ۵ میلیارد تومان است. (برای آشنایی بیشتر با سبدگردانی اختصاصی اینجا کلیک کنید)

مشاوره سبدگردانی

ارتباط با ما

آدرس شرکت سبدگردان آگاه:

تهران- خیابان نلسون ماندلا-کوچه مدیر-خیابان شهید علی یزدان پناه- پلاک 91

کدپستی: 1968837141

تلفن: 91004001-021

نمابر: 82154250-021

پست الکترونیک: info@agahinvest.com

تماس با ما