logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳
 

خدمات سبدگردانی و مدیریت سرمایه در بورس

شرکت سبدگردان آگاه > خدمات سبدگردانی و مدیریت سرمایه در بورس
مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه شما در بورس

مدیریت سرمایه شما یا سبدگردانی در بورس به این معناست که یک شخص حقوقی سبدگردان (شرکت) متناسب با شرایط شما، سرمایه‌تان را در بورس مدیریت می‌کند. مدیریت سرمایه با خرید، نگهداری و فروش اوراق بهادار در بورس تهران صورت می‌گیرد.
ما با تحلیل‌ شرکت‌ها، کلیت بازار، شرایط اقتصادی و سیاسی و متغیرهای مهم دیگر مانند نرخ بهره، تورم، قیمت ارز، چشم‌انداز صنعت و… به انتخاب اوراق بهادار مناسب و تشکیل یک سبد دارایی مخصوص شما اقدام می‌کنیم.

سرمایه‌گذاری با اولویت حفظ سرمایه

در شرکت سبدگردان آگاه، حفظ سرمایه شما در درجه اول قرار دارد و افزایش ثروت و سرمایه اولویت دوم است. در شرکت سبدگردان آگاه، حفظ سرمایه شما در درجه اول قرار دارد و افزایش ثروت و سرمایه اولویت دوم است.

حفظ اصل پول
گزارشات دقیق

گزارشات دقیق بصورت آنلاین

گزارشات هفتگی بازدهی سبد بصورت آنلاین در دسترس شما خواهد بود، لیست خریدوفروش‌هایی که انجام داده‌ایم و سایر جزییات در پنل قابل مشاهده است. گزارشات هفتگی بازدهی سبد بصورت آنلاین در دسترس شما خواهد بود، لیست خریدوفروش‌هایی که انجام داده‌ایم و سایر جزییات در پنل قابل مشاهده است.

ارتباط با ما

آدرس شرکت سبدگردان آگاه:

تهران- خیابان نلسون ماندلا-کوچه مدیر-خیابان شهید علی یزدان پناه- پلاک 91

کدپستی: 1968837141

تلفن: 91004001-021

نمابر: 82154250-021

پست الکترونیک: info@agahinvest.com

تماس با ما