logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳

آنچه باید از سبدگردانی اختصاصی بدانیم

شرکت سبدگردان آگاه > سبدگردانی  > آنچه باید از سبدگردانی اختصاصی بدانیم
آنچه باید از سبدگردانی بدانیم

آنچه باید از سبدگردانی اختصاصی بدانیم

با توجه به رشد روزافزون سرمایه در بخش مالی و بازار سرمایه؛ یکی از جذاب ترین گزینه های موجود برای افرادی که تمایل دارند تا سود بیشتری را از این راه کسب نمایند؛، سبدگردانی اختصاصی است. در این مقاله سعی شده به زبانی ساده به معرفی سرویس سبدگردانی اختصاصی بپردازیم.

تعریف

سبدگردانی اختصاصی در واقع عبارت است از سپردن سرمایه به متخصصین این حوزه جهت کسب بازدهی. متخصصان سبدگردانی بسیاری از عوامل تاثیرگذار از جمله نیازمندی های سرمایه گذار، میزان بازدهی مورد نظر، میزان ریسک پذیری، و عوامل موثر بر بازار سرمایه مانند بازدهی شرکت های سهامی و صندوق های سرمایه گذاری مشترک موجود و غیره را در نظر گرفته و با تجزیه و تحلیل های اقتصادی در تلاش اند تا بهترین ترکیب دارایی را برای هر سرمایه گذار انتخاب کنند و با پایش مستمر این ترکیب؛‌ ارزش دارایی سرمایه گذار را افزایش دهند. این ترکیب می تواند شامل سهام مورد معامله در بازار سرمایه و یا صندوق سرمایه گذاری مختلفی باشد که بر اساس تشخیص سبدگردان در جهت افزایش ثروت سرمایه گذار خریداری می شوند.

قرارداد سبدگردانی بین سرمایه گذار و شرکت هایی است که این خدمت را ارائه می دهند؛ این قرارداد می تواند از یک سال تا چند سال باشد و بیشتر بودن مدت قرارداد؛ ریسک سرمایه گذاری را کاهش و احتمال سود را افزایش می دهد. سرمایه گذار می تواند در هر زمان به سرمایه سبد خود افزوده یا از آن برداشت نماید و یا کل قرارداد را فسخ و سرمایه خود را مطالبه کند. با درخواست کتبی، این مبلغ از ۲ تا ۵ روز کاری به حساب مورد نظر سرمایه گذار واریز می شود.

در سرمایه‌گذاری اصلی وجود دارد مبنی بر اینکه سرمایه گذاران برای کسب بازده بیشتر ناگزیر هستند که ریسک بیشتری نیز تحمل کنند، سبدگردانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به همین دلیل سود تضمین شده در این روش وجود ندارد،ولی با توجه به ارتباط مستقیم سودآوری سبد و کارمزد سبدگردان؛ سبدگردان‌ها تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا در چهارچوب درجه ریسک‌ پذیری هر شخص حداکثر بازدهی را ایجاد کنند. . 

تاریخچه و چشم انداز

تقریبا از دهه ۴۰ میلادی در آمریکا سبدگردانی شروع به کار کرده است و سرمایه گذاری های غیر مستقیم از این دست روز به روز در حال افزایش است. با به وجود آمدن و گسترش صندوق های سرمایه گذاری؛  این صنعت از دهه ۹۰ جایگاه خود را در ایران پیدا کرده است و با توجه به چند برابر شدن سرمایه در بازارهای سرمایه گذاری در کنار تمام مشکلات و موانع موجود؛ این صنعت به سرعت در حال رشد و ترقی است و به عنوان یکی از ارکان مهم بازار سرمایه در آینده ای نزدیک تبدیل خواهد شد.

مزایا

تمایز عمده سبدگردانی نسبت به سرمایه گذاری های فردی، استفاده از دانش بالای مالی جهت انتخاب بهترین گزینه و سودآوری بیشتر براساس بررسی های دقیق از طریق تحلیل های اقتصادی و تحلیل های بنیادی و تکنیکال سهام شرکت ها است. سبد اختصاصی برای هر سرمایه گذار امکان اعمال نظر و مالکیت سرمایه را نیز برای او به ارمغان می آورد و سرمایه گذار امکان دسترسی روزانه به سبد خود را دارد. همچنین انعطاف پذیری این صنعت در پذیرش افراد مختلف از جمله افراد حقوقی و حقیقی؛ باعث جذابیت بیشتر سبدگردانی شده است. خصوصا برای افرادی که زمان کافی برای بررسی بازار و پیگیری موقعیت های سودآور بسیار نداشته یا دانش و اطلاعات کافی را در این زمینه ندارند. یکی دیگر از مزایای مهم سبدگردانی؛ معاف بودن آن از مالیات می باشد.

مخاطبان

افراد اهداف متفاوتی برای سرمایه گذاری دارند. سرمایه گذارانی که علاقمند به کسب بازدهی بیشتر از سپرده گذاری در بانک ها و استفاده از  پتانسیل های دیگر بازار هستند یا تمایل به تحمل ضرر کمتر در معاملات انفرادی سهام دارند؛ از مخاطبان سبدگردانی می باشند. این افراد لازم است افق های سرمایه گذاری میان مدت تا طولانی مدت داشته باشندو در این صورت می‌توانند از مزایا و فرصت‌های جذاب بازار سرمایه بهره‌مند شوند. شرکت های سبدگردان این امکان را برای افراد به وجود می آورند که بتوانند با افراد حرفه ای و متخصص مشاوره کرده و بهترین تصمیم را برای ثروت خود اتخاذ نمایند.

روند درخواست تشکیل سبد اختصاصی

سرمایه گذاران می توانند با توجه به میزان سرمایه خود و مراجعه به شرکت های ارائه دهنده خدمت سبدگردانی؛ درخواست تشکیل سبد اختصاصی خود را بدهند. سرمایه گذار با پر کردن فرم های مخصوص سبدگردانی و واریز وجه درخواست خود را مبنی بر فعالیت سبدگردانی به شرکت سبدگردان اعلام و شرکت اقدام به عقد قرارداد رسمی با ایشان می‌کند. پس از تایید سازمان بورس و هماهنگی با شرکت سپرده گذاری مرکزی (ارسال مدارک به سازمان بورس و سپرده گذاری مرکزی جهت تشکیل سبد اختصاصی جز وظایف سبد گردان می باشد.) کد سبدگردانی برای سرمایه گذار اخذ و فعالیت سبدگردانی برای وی آغاز می‌شود.

 

شرکت سبدگردان آگاه

 

شرکت سبدگردان آگاه با بهره‌گیری از تیم‌های مجزا و متخصص در ۴ حوزه مشاوره، سبدگردانی، تحلیل و پشتیبانی سرویس اختصاصی سبدگردانی را با استانداردهای جهانی به سرمایه گذاران محترم ارائه می‌دهد. در حال حاضر حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در این روش موقتاً ۵ میلیارد تومان است. برای اطلاعات بیشتر شما می‌توانید با شماره تماس ۹۱۰۰۴۰۰۱ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

بازدیدها: 5,995

9 دیدگاه
 • جواد موحدی نیا
  پاسخ
  ارسال شده در16:56,1398/05/23

  بسیار عالی

 • صحرانورد
  پاسخ
  ارسال شده در15:07,1398/07/22

  ا،لاعات مفیدی بود فقط اینکه سلدگردانی برای سرمایه بالا انجام میشه

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در15:16,1398/07/22

   با سلام و احترام

   حداقل سرمایه لازم برای سبدگردانی آگاه ۱ میلیارد تومان است برای آشنایی بیشتر با جزئیات سبدگردانی این مطلب را مطالعه فرمایید.

 • حسین
  پاسخ
  ارسال شده در08:49,1398/09/02

  اگر سبدگردان ضرر داد چی؟؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در07:45,1398/09/03

   با سلام و احترام

   دوست عزیز؛ از آنجایی که کارمزد سبدگردانی طوری تعریف شده که منافع سرمایه‌گذار و شرک در یک راستا تعریف شود و سبدگردان نیز در سبد سرمایه‌گذار منتفع خواهد بود، شرکت تمام تلاش خود را خواهد کرد که در چهارچوب ریسک‌پذیری سرمایه گذار، بیشترین بازدهی را ایجاد کند.

 • ارسال شده در22:55,1398/09/07

  باسلام وعرض احترام مطالب مفیدی بود ولی به جزییات توجه نشده بعنوان مثال درسبدگردانی نوع سبد ودرصد تخصیص بودجه فرد واینکه چطور سبد روانتخاب کنیم

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در08:19,1398/09/09

   با سلام و احترام

   دوست عزیز؛ سبدگردانی اختصاصی در شرکت سبدگردان توسط یک تیم ۳۰ نفره انجام می‌پذیرد و نوع سبدهایی که برای افراد تشکیل می‌شود متناسب با درجه ریسک‌پذیری و اهداف مالی ایشان است که بعد از تشکیل جلسه حضوری مشخص می‌‎شود. در حال حاضر حداقل مبلغ لازم برای سبدگردانی اختصاصی آگاه، ۱ میلیارد تومان است.

 • محمد علی شفیقی
  پاسخ
  ارسال شده در18:22,1398/11/07

  بسیار عالی هست سبد گردانی اگاه

 • مجید منصوری
  پاسخ
  ارسال شده در22:01,1398/12/01

  با توجه به حداقل مبلغ ۱٫۵ ملیارد جهت استفاده از خدمات سبدگردانی، جهت استفاده افرادی که دارای سرمایه کمتری نسبت به مبلغ مذکور میباشند،چنانچه نوعی سبدگردانی مشترک ایجاد شود که ۲نفر با سطح ریسک پذیری یکسان ( که پس از ملاقات توسط کارگذاری مشخص میشود ) بتوانند مبلغ مذکور را به صورت مشارکتی تامین و از خدمات سبدگردانی استفاده نمایند.

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ارتباط با ما

آدرس شرکت سبدگردان آگاه:

تهران- خیابان نلسون ماندلا-کوچه مدیر-خیابان شهید علی یزدان پناه- پلاک 91

کدپستی: 1968837141

تلفن: 91004001-021

نمابر: 82154250-021

پست الکترونیک: info@agahinvest.com

تماس با ما