logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳

سرمایه گذاری در سبدگردانی آگاه

شرکت سبدگردان آگاه > سرمایه گذاری در سبدگردانی آگاه

معرفی سبدگردانی آگاه

گروه آگاه در سال ۱۳۸۶ مجوز سبدگردانی خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کرد. در حال حاضر حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در سبدگردانی اختصاصی آگاه موقتاً ۵ میلیارد تومان است، سرمایه‌گذارانی با این میزان سرمایه با حضور در هر یک از شعب کارگزاری آگاه می‌توانند از راهنمائی‌های کارشناسان ما در حوزه‌ی خدمات سبدگردانی اختصاصی بهره‌مند شوند.

مراحل سرمایه‌گذاری در سبدگردانی آگاه

مسئولیت‌ها و قوانین

در بازار سرمایه ایران، هر شرکتی برای فعالیت در امر سبدگردانی می‌بایست مجوز خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کند. برای کسب این مجوز، سازمان بورس امکاناتی را از شرکت‌های متقاضی مانند: توانایی نیروی انسانی‌، مدارک حرفه‌ای، سرمایه در اختیار و سایر موارد را طلب می‌کند. این مجوز به صورت دوره‌ای توسط سازمان بورس مورد بازنگری قرار می‌گیرد و در صورتی که عملکرد سبدگردان در گذشته با خطاهای قانونی همراه نبوده باشد، دوباره تمدید می‌گردد. گروه آگاه از سال ۱۳۸۶ تا کنون توانسته این مجوز را داشته باشد. در زمینه‌ی ارتباط سرمایه‌گذاران با شرکت سبدگردان، یک قرارداد رسمی که ابلاغیه‌ی سازمان بورس است منعقد می‌گردد. در این قرارداد روابط کاری و حقوقی بین سرمایه‌گذار و سبدگردان تعریف شده است.

برای مشاهده‌ی نمونه قرارداد سبدگردانی آگاه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده‌ی فرم ارزیابی توان مشتری حقیقی در تحمّل ریسک اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده‌ی فرم ارزیابی توان مشتری حقوقی در تحمّل ریسک اینجا کلیک کنید.

عملکرد سبدهای اختصاصی شرکت سبدگردانی آگاه

ارتباط با ما

آدرس شرکت سبدگردان آگاه:

تهران- خیابان نلسون ماندلا-کوچه مدیر-خیابان شهید علی یزدان پناه- پلاک 91

کدپستی: 1968837141

تلفن: 91004001-021

نمابر: 82154250-021

پست الکترونیک: info@agahinvest.com

تماس با ما