logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳

معرفی سبدگردانی آگاه

شرکت کارگزاری آگاه در سال۱۳۸۶ مجوز سبدگردانی خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کرد. در حال حاضر سرمایه‌گذارانی که بیش از  ۵۰۰ میلیون تومان سرمایه دارند، با حضور در هر یک از شعب کارگزاری آگاه می‌توانند از راهنمائی‌های کارشناسان ما در حوزه‌ی خدمات سبدگردانی اختصاصی بهره‌مند شوند.

مراحل سرمایه‌گذاری در سبدگردانی آگاه

مسئولیت‌ها و قوانین

در بازار سرمایه ایران، هر شرکتی برای فعالیت در امر سبدگردانی می‌بایست مجوز خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کند. برای کسب این مجوز، سازمان بورس امکاناتی را از شرکت‌های متقاضی مانند: توانایی نیروی انسانی‌، مدارک حرفه‌ای، سرمایه در اختیار و سایر موارد را طلب می‌کند. این مجوز به صورت دوره‌ای توسط سازمان بورس مورد بازنگری قرار می‌گیرد و در صورتی که عملکرد سبدگردان در گذشته با خطاهای قانونی همراه نبوده باشد، دوباره تمدید می‌گردد. کارگزاری آگاه از سال ۱۳۸۶ تا کنون

توانسته این مجوز را داشته باشد. در زمینه‌ی ارتباط سرمایه‌گذاران با شرکت سبدگردان، یک قرارداد رسمی که ابلاغیه‌ی سازمان بورس است منعقد می‌گردد. در این قرارداد روابط کاری و حقوقی بین سرمایه‌گذار و سبدگردان تعریف شده است.

برای مشاهده‌ی نمونه قرارداد سبدگردانی کارگزاری آگاه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده‌ی فرم ارزیابی توان مشتری حقیقی در تحمّل ریسک اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده‌ی فرم ارزیابی توان مشتری حقوقی در تحمّل ریسک اینجا کلیک کنید.

عملکرد سبدهای اختصاصی شرکت سبدگردانی آگاه