logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳

سرمایه گذاری در صندوق

شرکت سبدگردان آگاه > سرمایه گذاری در صندوق

صندوق های آگاه

download

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک آگاه (در سهام)

این صندوق سال ۸۷ فعالیت خود را آغاز کرد. صندوق‌های در سهام صندوق‌هایی هستند که طبق الزام سازمان بورس موظفند حداقل ۷۰% از دارایی‌های خود را تحت هر شرایطی به سهام شرکت‌ها اختصاص دهند و مابقی به اوراق با درآمد ثابت اختصاص یابد؛ از این رو جزو صندوق‌های پرریسک بوده و طبیعتاً می‌توانند بازدهی بالایی هم ایجاد کنند.

شروع سرمایه‌گذاری راهنمای سرمایه‌گذاری
قابل معامله هستی‌بخش آگاه

صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) هستی‌بخش آگاه (در سهام)

این صندوق سال ۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد. صندوق‌های قابل معامله صندوق‌هایی هستند که می‌توان واحدهای آن‌ها را مانند سهام شرکت‌ها در بازار سرمایه خرید و فروش کرد. یکی از مزایای این صندوق‌ها نسبت به سهام شرکت‌ها این است که معاف از مالیات خرید و فروش هستند. برای سرمایه گذاری به صورت آنلاین در صندوق‌های قابل معامله نیاز به کد بورسی است. برای دریافت کد بورسی روی دکمه «دریافت آنلاین کد بورسی» کلیک کنید.

دریافت آنلاین کد بورسی راهنمای دریافت کد بورسی
yahoot

صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) یاقوت آگاه (درآمد ثابت)

این صندوق سال ۹۹ فعالیت خود را آغاز کرد. صندوق‌های قابل معامله صندوق‌هایی هستند که می‌توان واحدهای آن‌ها را مانند سهام شرکت‌ها در بازار سرمایه خرید و فروش کرد. صندوق با درآمد ثابت بخش اعظمی از دارایی‌های خود را در سپرده های بانکی، گواهی سپرده بانکی و اوراق بهادار با درآمد ثابت و …. سرمایه‌گذاری می‌کند. برای سرمایه گذاری به صورت آنلاین در صندوق‌های قابل معامله نیاز به کد بورسی است. برای دریافت کد بورسی روی دکمه «دریافت آنلاین کد بورسی» کلیک کنید.

دریافت آنلاین کد بورسی راهنمای دریافت کد بورسی

صندوق سرمایه گذاری مشترک یکم نیکوکاری آگاه (مختلط)

این صندوق سال ۹۰ فعالیت خود را آغاز کرد. هدف از تأسیس این صندوق فعالیت‌های انسان‌دوستانه و خیرخواهانه است. صندوق سرمایه‌گذاری یکم نیکوکاری آگاه بر اساس امیدنامه، بخشی از سود را به سرمایه‌گذار و مابقی آن را به امور خیریه اختصاص می‌دهد.

شروع سرمایه گذاری راهنمای سرمایه گذاری

ارتباط با ما

آدرس شعب شرکت سبدگردان آگاه:

1- تهران، بلوار اندرزگو، بعد از سلیمی جنوبی، پلاک 52، ساختمان سام اندرزگو، طبقه دوم

2- تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان دستگردی (ظفر)، نبش کوچه ناصری، پلاک 2551، برج کیان، طبقه هفدهم

3- تهران، سعادت‌آباد، بلوار دریا، روبه‌روی پارک دلاوران، پلاک70، طبقه فوقانی جین وست

کدپستی: 75113-19176

تلفن: 91004001-021

نمابر: 82154250-021

پست الکترونیک: info@agahinvest.com

تماس با ما