logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳

صندوق های آگاه

مشترک آگاه

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک آگاه (در سهام)

این صندوق سال ۸۷ فعالیت خود را آغاز کرد. صندوق‌های در سهام صندوق‌هایی هستند که طبق الزام سازمان بورس موظفند حداقل ۷۰% از دارایی‌های خود را تحت هر شرایطی به سهام شرکت‌ها اختصاص دهند و مابقی به اوراق با درآمد ثابت اختصاص یابد؛ از این رو جزو صندوق‌های پرریسک بوده و طبیعتاً می‌توانند بازدهی بالایی هم ایجاد کنند.

شروع سرمایه‌گذاری
قابل معامله هستی‌بخش آگاه

صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) هستی‌بخش آگاه (در سهام)

این صندوق سال ۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد. صندوق‌های قابل معامله صندوق‌هایی هستند که می‌توان واحدهای آن‌ها را مانند سهام شرکت‌ها در بازار سرمایه خرید و فروش کرد. یکی از مزایای این صندوق‌ها نسبت به سهام شرکت‌ها این است که معاف از مالیات خرید و فروش هستند.

شروع سرمایه‌گذاری
بانک گردشگری

صندوق سرمایه‌گذاری بانک گردشگری (درآمد ثابت)

این صندوق سال ۹۰ فعالیت خود را آغاز کرد. صندوق‌های درآمد ثابت صندوق‌هایی هستند که طبق الزام سارمان بورس موظفند حداقل ۷۵% از دارایی‌های خود را تحت هر شرایطی به اوراق با درآمد ثابت مثل گواهی‌های سپرده بانکی، اوراق مشارکت و .. اختصاص دهند؛ از این رو جزو صندوق‌های کم‌ریسک دسته بندی شده و سالیانه به طور متوسط بین ۲۰ تا ۲۲% سود ایجاد می‌کنند.

شروع سرمایه‌گذاری
صندوق عقیق

صندوق سرمایه گذاری مشترک عقیق (در سهام)

این صندوق سال ۸۹ با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار (سبا) به عنوان صندوق سرمایه گذاری موضوع بند ۲۰ ماده ۱ قانون بازار اوراق بهادار، فعالیت خود را آغاز کرد. عمده دارایی‌های این صندوق سرمایه گذاری، همانند صندوق سرمایه گذاری مشترک آگاه، سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس است. 

شروع سرمایه‌گذاری