logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳

معرفی صندوق سرمایه‌گذاری همای آگاه

شرکت سبدگردان آگاه > سبدگردانی  > معرفی صندوق سرمایه‌گذاری همای آگاه
صندوق سرمایه گذاری قابل معامله همای آگاه

معرفی صندوق سرمایه‌گذاری همای آگاه

سرمایه‌گذاری غیر مستقیم یکی از روش‌های برخورداری از سود بازار سرمایه بدون نیاز به مهارت‌های لازم و صرف وقت زیاد است و صندوق‌های سرمایه‌گذاری یکی از بهترین ابزارها برای سرمایه‌گذاری غیر مستقیم محسوب می‌شوند. صندوق‌ها انواع مختلفی دارند که هر یک ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند. در این مقاله قصد داریم به معرفی صندوق سرمایه‌گذاری همای آگاه بپردازیم؛ جدیدترین صندوق درآمد ثابت آگاه، ETF یا قابل معامله در بورس و با پرداخت سود نقدی ماهانه است.

معرفی صندوق همای آگاه

صندوق سرمایه گذاری همای آگاه، یک صندوق قابل معامله در بورس یا ETF و از صندوق درآمد ثابت با سود ماهانه است. این صندوق توسط شرکت سبدگردان آگاه تأسیس شده است تا تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و بر اساس مقررات، اساسنامه و امیدنامه فعالیت خود را آغاز کند.
برای سرمایه‌گذاری در این صندوق، با جست‌وجوی نماد «همای» در سامانه معاملاتی کارگزاری خود می‌توانید واحدهای این صندوق را در ساعات معامله بازار، خرید و فروش کنید. همانطور که گفته شد این صندوق از نوع درآمد ثابت است یعنی بخش اعظم دارایی‌های صندوق همای آگاه در سپرده‌های بانکی، گواهی‌های سپرده بانکی و اوراق بهادار با درآمد ثابت سرمایه‌گذاری می‌شود.
سرمایه‌گذاری در صندوق‌ درآمد ثابت معمولا با هدف کاهش ریسک و کسب سود بیشتر از سپرده بانکی انجام می‌شود. چرا که این صندوق‌ها با تجمیع وجوه اشخاص و سرمایه‌گذاری بخش اعظم آن در اوراق درآمد ثابت، سبب می‌شوند که سرمایه‌گذار با اطمینان خاطر بیشتری از سود بازار سرمایه بهره‌مند شود.
شایان ذکر است که صندوق همای آگاه، تقسیم سود ماهانه دارد؛ در واقع با سرمایه‌گذاری در این صندوق شما راهکاری کم‌ریسک همراه با دریافت سود ماهانه را انتخاب می‌کنید.

بیشتر بخوانید: etf چیست؟

مشخصات صندوق همای آگاه

ارزش مبنای هر واحد سرمایه‌گذاری در همای ۱۰٫۰۰۰ ریال است و حداقل میزان سرمایه‌گذاری در آن بر طبق الزام سازمان بورس مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است. در جدول زیر تمامی مشخصات صندوق همای آگاه را مشاهده می‌کنید:

 

نام صندوق صندوق سرمایه‌گذاری همای آگاه با نماد «همای»
نوع صندوق صندوق سرمایه گذاری بادرآمد ثابت نوع دوم– قابل معامله در بورس
نحوه پرداخت سود ماهانه و در آخرین روز هر ماه
بازارگردان صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی آگاه
مدیر صندوق شرکت سبدگردان آگاه
متولی موسسه حسابرسی شاخص اندیشان
حداکثر تعداد واحد ۴۹۵٫۰۰۰٫۰۰۰
نحوه سرمایه‌گذاری از طریق شبکه کارگزاری بورس اوراق بهادار تهران با استفاده از کد معاملاتی
حداقل مبلغ سرمایه گذاری بر طبق الزام سازمان بورس مبلغ ۵۰۰ هزار تومان
وبسایت صندوق www.homayeagah.ir

 

ترکیب دارایی‌های صندوق همای آگاه

همان طور که گفته شد صندوق همای آگاه یک صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت و با تقسیم سود ماهانه است. این صندوق‌، بر طبق الزام سازمان بورس و بر اساس امید نامه خود موظف است حداقل ۹۰% از کل دارایی‌های خود را در اوراق با درآمد ثابت و حداکثر ۵% آن را به سهام و حق تقدم سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اختصاص دهد.

مزیت صندوق درآمد ثابت نسبت به سپرده بانکی چیست؟

گفتیم که یکی از انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری، صندوق با درآمد ثابت است. بیشترین درصد دارایی‌های این صندوق‌ها در ابزارهایی مانند سپرده‌های بانکی، گواهی سپرده بانکی و سایر اوراق بهادار با درآمد ثابت سرمایه‌گذاری می‌شود.
برخی از صندوق‌های سرمایه گذاری پرداخت سود دوره‌ای دارند اما در مورد بعضی دیگر، سود نقدی پرداخت نمی‌شود و سرمایه‌گذاران از افزایش قیمت واحدهای صندوق سود کسب می‌کنند.
با وجودی که این صندوق‌ها همانند سپرده‌های بانکی ریسک کمی دارند اما به دلیل سرمایه گذاری بخشی از دارایی صندوق در سهام، می‌توانند سود بیشتری نسبت به بانک داشته باشند. ضمن آن که سرمایه‌گذاری در آن‌ها بسیار ساده‌ است و اگر همانند همای آگاه از نوع صندوق های ETF باشند، تنها با چند کلیک می‌توانید از طریق سامانه معاملاتی کارگزاری خود در زمان بازار، سرمایه گذاری خود را انجام دهید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت.
از دیگر مزایای صندوق‌های درآمد ثابت قابل معامله در بورس این است که جریمه برداشت زود هنگام ندارند، در صورتی که برای فسخ قرارداد سپرده‌های بانکی و برداشت پیش از موعد، مبلغی به عنوان جریمه کسر می‌شود.

مزایای صندوق همای آگاه

سرمایه‌گذاری در صندوق همای آگاه مزایای بسیاری دارد که در ادامه به بخشی از این مزیت‌ها اشاره می‌کنیم:

۱- پرداخت سود نقدی ماهانه

مهمترین مزیت صندوق همای آگاه پرداخت سود نقدی است. این سود به صورت ماهانه و در پایان هر ماه به حساب سهامداران واریز خواهد شد.

۲- امنیت سرمایه

همای آگاه، صندوق با درآمد ثابت است و با سرمایه‌گذاری بخش اعظم دارایی‌هایش در اوراق بهادار با درآمد ثابت به نوعی امنیت سرمایه شما را تضمین می‌کند. همچنین با پرداخت سودی بیشتر از سود بانک‌ها جایگزین مناسبی برای سپرده بانکی به حساب می‌آید.

۳- سهولت خرید

همای آگاه صندوق قابل معامله در بورس است و به سادگی و تنها با جست‌وجوی نماد «همای» در سامانه معاملات کارگزاری خود می‌توانید آن را بدون توقف در صف خرید یا فروش معامله کنید.

۴- قابلیت نقدشوندگی بالا

وجود بازارگردان تاثیر بسیار زیادی بر میزان نقدشوندگی سهام دارد و با وجود رکن بازارگردان در صندوق همای آگاه هیچ گونه نگرانی بابت نقدشوندگی سرمایه خود نداشته باشید.

نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق همای آگاه

نحوه سرمایه‌گذاری صندوق همای آگاه به صورت آنلاین است و برای سرمایه‌گذاری در آن کافی است کد بورسی داشته باشید و با جستجوی نماد “همای” از طریق سامانه معاملاتی کارگزاری‌های خود اقدام کنید. 

نحوه پذیره‌نویسی صندوق همای آگاه

کلام آخر

همان طور که گفتیم صندوق همای آگاه از نوع صندوق‌های درآمد ثابت و قابل معامله در بورس با پرداخت سود نقدی ماهانه است که توسط شرکت سبدگردان آگاه تاسیس شده است. گفتنی است که تیم مدیریتی آگاه در تمام این سال‌ها و با پشتوانه تجربه بالا در مدیریت سرمایه توانسته با جمع‌آوری سرمایه سرمایه‌گذاران و تشکیل صندوق‌های متنوع، بیشترین بازدهی را به مشتریان خود پرداخت کند. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت صندوق به آدرس www.homayeagah.ir اطلاعات بیشتری در مورد صندوق همای آگاه به دست آورید.

286 دیدگاه
 • حسین
  پاسخ
  ارسال شده در12:10,1400/04/16

  سلام .ایا این صندوق علاوه بر پرداخت سود ماهیانه شامل افزایش یا کاهش قیمت هرواحد یا سهم مثل سایر سهامهای
  قابل معامله نوری ، دارایکم ، فولاد ، می گردد یعنی می توان انتظار داشت اگر شخصی واحد یا سهامش را خرید بعد از یکسال
  با افزایش قیمت هر واحد نیز به سود دگری هم برسد؟ضمنا فاصله زمان خرید تا اجازه معامله چقدر است ؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:30,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق همای آگاه فقط تقسیم سود ماهانه دارد و پس از اتمام پذیره نویسی و بررسی های لازم از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار (بازه زمانی یک هفته تا ۱۰ روز) واحدهای صندوق قابل معامله خواهد بود.

  • روزبه
   پاسخ
   ارسال شده در17:23,1400/04/19

   اره .چون ای تی اف هست قابل معامله می باشد.سودش روزشمازه و اگه بخواین بدونید در ماه چقد تقریبا سود واریز میشه هیجد درصد رو تقسیم بر دوازده کنید ضربدر کل سرمایه گذازی.البته درصورتی که اوضاع بورس خوب باشه چون سبد از سهام هم بهر میبره خب مسلما سود بیشتری میبریذ

 • علیرضا
  پاسخ
  ارسال شده در13:50,1400/04/16

  سلام، سود ماهیانه به همه تعلق میگیره؟ یعنی ماکه مبخوایم موقع پذیره نویسی از طریق گوشی خرید بکنیم سود ماهیانه برامون واریز میشه؟ یا خیر

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:18,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، سود صندوق همای آگاه به صورت ماهانه و در آخرین روز هر ماه به حساب کلیه سرمایه گذاران واریز می‌گردد.

 • غلامرضا شهابی
  پاسخ
  ارسال شده در18:59,1400/04/16

  با سلام . سود ماهانه این صندوق چند درصد می باشد و خرید و فروش آن برعهده سهامداراست یا برعهده صندوق؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:12,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، از آن جایی که بخش اعظم دارایی صندوق همای آگاه در اوراق درآمد ثابت و سپرده‌بانکی سرمایه‌گذاری می‌گردد، حداقل سود بانکی را برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند . این صندوق قابل معامله در بورس است و شما می‌توانید در ساعت بازار با استفاده از پنل معاملاتی خود نسبت به خرید و فروش واحدهای صندوق اقدام کنید.

 • محمد محمودیان
  پاسخ
  ارسال شده در10:53,1400/04/17

  لطفا به میزان سود ماهانه ای که قراره پرداخت بشه اشاره کنید!؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:04,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، بخش اعظم دارایی صندوق همای آگاه (حداقل ۹۰%) در اوراق با درآمد ثابت و سپرده بانکی و حداکثر ۵% آن در سهام شرکت‌های پذیرفته شده بورسی سرمایه‌گذاری می گردد و به همین دلیل حداقل سود بانکی را برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند.

 • ولی دلفانی
  پاسخ
  ارسال شده در12:03,1400/04/17

  موافقم

 • امیر حسین ذالی
  پاسخ
  ارسال شده در15:09,1400/04/17

  نقدا بگین چن درصد سود میدین؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:00,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، به دلیل اینکه عمده دارایی‌های صندوق همای آگاه (حداقل ٩٠٪؜) در سپرده بانکی و اوراق با درآمد ثابت سرمایه گذاری می‌گردد، حداقل سود بانکی را برای سرمایه‌گذار ایجاد می‌کند.

 • محمد
  پاسخ
  ارسال شده در09:41,1400/04/19

  سلام از چه ماهی شروع میکنه به سود دادن.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در10:20,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، پس از اتمام پذیره نویسی و بررسی‌های لازم از سمت سازمان بورس و اوراق بهادار (که معمولاً بین ۱ هفته تا ۱۰ روز زمان می‌برد) صندوق فعالیت خود را آغاز می‌کند و در پایان هر ماه نیز پرداخت سود انجام می‌گیرد.

 • سام
  پاسخ
  ارسال شده در09:46,1400/04/19

  سلام ،در اصل قضیه ایجاد چنین صندوق های کم ریسکی مناسب است .ولی نکته جالب اینه که چرا سوالات دوستان شفاف جواب داده نمیشه.
  لطفا اعلام کنید سود ماهانه چقدر است؟؟البته اگر دوبار مطالب بالا را کپی نکنید.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در10:30,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، حداقل سود بانکی سالیانه ۱۸% است و چون عمده دارایی‌های صندوق حداقل ۹۰% در سپرده بانکی و اوراق با درآمد ثابت سرمایه‌گذاری می‌شود، حداقل سود بانکی را برای سرمایه گذاران ایجاد می‌کند.

 • ارسال شده در10:10,1400/04/19

  سلام
  حد اقل سود بانکی چند درصد هست؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در10:27,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، حداقل سود بانکی سالیانه ۱۸% است و چون عمده دارایی‌های صندوق حداقل ۹۰% در سپرده بانکی و اوراق با درآمد ثابت سرمایه‌گذاری می‌شود، حداقل سود بانکی را برای سرمایه گذاران ایجاد می‌کند.

 • مهدی
  پاسخ
  ارسال شده در10:50,1400/04/19

  سلام اینکه حداقل سود بانکی رو پرداخت می‌کنه یعنی اگه بازار سرمایه خوب باشه سود پرداختی بیشتر هم میشه؟! یا نه به همون ۱۸٪ اکتفا میکنه

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:01,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، از آن جایی که حداکثر ۵% از دارایی‌های صندوق در سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس سرمایه‌گذاری می شود، در صورت بازدهی بالای بازار سرمایه سود پرداختی نیز بیشتر خواهد شد و این یکی از مزایای سرمایه‌گذاری در صندوق به جای سپرده‌گذاری در بانک است.

 • roha
  پاسخ
  ارسال شده در11:33,1400/04/19

  سلام.
  از این صندوق ها بانک ها هم دارن مزیت این صندوق نسبت به اونها چیه که بجای اونها این صندوق رو انتخاب کنیم؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:12,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، برای انتخاب صندوق باید به سابقه و عملکرد آن توجه کنیم. به عنوان مثال صندوق‌های آگاه به دلیل سابقه طولانی، مدیریت حرفه ای و ترک رکورد قابل اتکایی که دارند همواره به عنوان پربازده‌ترین بستر سرمایه‌گذاری در کشور بوده‌اند.

 • زهرا حاجي حسين خاني
  پاسخ
  ارسال شده در11:33,1400/04/19

  با سلام.
  ببخشید در صورتی که در پذیره نویسی اولیه تعدادی واحد سرمایه گذاری همای خریداری کنیم و بعدا هم به این تعداد واحد از طریق خرید و فروش در پنل معاملاتی اضافه نماییم سود ماهیانه به تعداد اضافه شده هم تعلق میگیرد یا فقط به همان میزان سرمایه گذاری اولیه؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:06,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، بله تقسیم سود در آخرین روز هر ماه صورت می‌گیرد و چون سود این صندوق به صورت روز شمار است شما هر زمان که واحدهای صندوق را خرید کنید به تناسب میزان سرمایه شما سود تعلق می‌گیرد.

 • هادی
  پاسخ
  ارسال شده در11:40,1400/04/19

  سلام و خسته نباشید

  منظور ماهانه ۱۸%حداقل پرداخت و یا مبنای حداقل ۱۸% شما دقیقا مثل بانک ها سالیانه هست؟؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:13,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز،بله ۱۸% سالیانه است.

 • مهدی دوست محمدی
  پاسخ
  ارسال شده در11:41,1400/04/19

  سلام شفاف پاسخ نمی دهید حداقل سودی که ذکر می کنید چنددرصد است ؟چرا دقیقا اعلام نمی کنید از همین اول با مردم روراست نیستید!

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:16,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق درآمد ثابت غالباً حداقل سود بانکی را که تقریباً ۱۸% است، پرداخت می‌کند.

 • محسن
  پاسخ
  ارسال شده در11:55,1400/04/19

  سلام
  در این صندوق پرداخت سود ماهانه هست ولی اگر کسی تعدادی و یا کل سهم خود را قبل از سر رسید ماهانه بفروشد به آن مقداری که فروخته سود روز شمار تعلق می گیرد یا نه ؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:19,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، تقسیم سود در آخرین روز هر ماه صورت می‌گیرد و چون سود این صندوق به صورت روز شمار است، شما هر زمان که نسبت به خرید و فروش واحدهای صندوق اقدام کنید، به شما سود تعلق می‌گیرد.

 • محمد رفیعی
  پاسخ
  ارسال شده در11:59,1400/04/19

  آیا برای فروش ویا خرید در آینده صفی وجود داره یا نه و اینکه بعد از اتمام پذیره نویسی امکان خرید وجود داره یا خیر

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:22,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، یکی از مزایای صندوق همای آگاه دارا بودن رکن بازارگردان است و به همین دلیل هیچگاه در صف خرید و فروش قرار نمی‌گیرد و نقدشوندگی بسیار بالایی دارد. پس از اتمام پذیره نویسی و بررسی‌های لازم از سوی سازمان بورس، صندوق فعالیت خود را آغاز می‌کند.

 • رسول
  پاسخ
  ارسال شده در12:05,1400/04/19

  سقف خرید چقدر هستش؟ واینکه شما در توضیحات گفتین که این صندوق سود کم ریسک و ماهیانه ای بالاتر از سود بانکی رو به سهام داران ارائه میده اما در پاسخ به سوال دوستان میگید حداقل سود بانکی ۱۸ درصد ! خب این چه تفاوتی با سرمایه گذادی بانکی داره؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:32,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، برای صندوق‌های قابل معامله در بورس مانند همای آگاه سقف خرید نامحدود است. غالباً صندوق‌های درآمد ثابت حداقل سود بانکی را پرداخت می‌کنند اما از آنجایی که حداکثر ۵% از دارایی صندوق در سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس سرمایه‌گذاری می‌شود، می‌تواند سودی بیشتر از سپرده‌های بانکی ایجاد کند.

 • محدثه
  پاسخ
  ارسال شده در12:13,1400/04/19

  سلام.تاچه مبلغی حداکثرامکان خریداری هست؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:25,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، برای صندوق های قابل معامله در بورس مانند همای آگاه سقف خرید نامحدود است.

 • رضا
  پاسخ
  ارسال شده در12:13,1400/04/19

  سلام اگر به فرض ۱۹ درصد سود بده این ۱۹ درصد سالانه است یا ماهانه

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:25,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، به صورت سالانه است.

 • فریبا صفایی
  پاسخ
  ارسال شده در12:13,1400/04/19

  شما گفتین بیشتر از سود بانکی پرداخت میشه پس احتمال داره که از ۱۸ درصد بیشتر سود بده ؟و اینکه درصدسود پرداختی در طول سال متفاوت باشه؟
  و کارمزد خرید و فروشش کمتر از سهام عادیه؟

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در12:29,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، از آن جایی که حداکثر ۵% از دارایی صندوق در سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس سرمایه‌گذاری می‌شود، می‌تواند بازدهی بیشتر از بانک ایجاد کند.
   کارمزد خرید و فروش برای صندوق‌های درآمد ثابت و قابل معامله در بورس ۰/۰۰۰۱۸۷۵٪ است.

 • خدابخشی
  پاسخ
  ارسال شده در12:44,1400/04/19

  سلام
  من الان خرید کردم , ۱٫۲۵% کارمزد کم شده

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در09:11,1400/04/20

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز،مابه التفاوت کارمزد به حساب آنلاین شما واریز می‌شود. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با شماره ۹۱۰۰۴۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 • ارسال شده در13:22,1400/04/19

  صندوق همای یک صندوق درآمد ثابت از نوع دوم است یعنی حداقل ۹۰ درصد در اوراق با درآمد ثابت و سپرده بانکی سرمایه گذاری میکند که ریسک را به حداقل میرسونه.از ۱۹ تیر ماه پذیره نویسی میشه با قیمت اسمی هر واحد ۱۰۰۰ تومان برای شرکت در پذیره نویسی باید طبق قانون سازمان بورس باید با حداقل ۵۰۰ هزارتومان شرکت کنید بازگشایی نماد هم بعد از پذیره نویسی حدود دو تا سه ماه طول میکشه و در این بازه شما دسترسی به سرمایه ندارین پیش بینی سود بین بازه ۱۸ الی ۲۳ درصد سالیانه و نیم تا ۳ درصد ماهانه هست با کمترین ریسک سرمایه گذاری به خاطر ماهیت صندوق که در آمد ثابت هست. تقسیم سود دوره ای هم آخر هر ماه انجام میشه و تاریخ اول یا دوم هر ماهبه حسابی که در کارگزاری معرفی کرده اید واریز میشه.
  شما این پیام رو برای مردم فرستادید آیا اگر به گفته شما سود ماهانه ۱۸ درصد هست چرا توی این پیام گفتید سود ماهانه نیم تا ۳ درصد هست،لطفا شفاف توضیح بدید مردم گناه دارند سرمایه شان به هدر نره

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در16:35,1400/04/19

   باسلام و احترام؛
   دوست عزیز، صندوق های درآمد ثابت غالباً حداقل سود بانکی (که تقریباً ۱۸% سالیانه) است را پرداخت می کنند.

 • hassan
  پاسخ
  ارسال شده در14:30,1400/04/19

  سلام شما به درستی بیان بفرمایید که حداقل سود بانگی کهحرف انرا میزنید چه درصدی است/؟مقداری اصم وگنگ جواب میدهید سپرده گذار را به شک می اندازید.حد اقل سود بانکی ۱۰% است یاهیجده درصد؟ ضمن اینکه ما با شما قرداد می بندیم نه با بانگ.

  • Agahinvest
   پاسخ
   ارسال شده در17:10,1400/04/19

   باسلام و احترام،
   دوست عزیز، منظور از سود ۱۸% سپرده بانکی، سپرده گذاری به صورت یکساله و یا بیشتر است که سالیانه ۱۸% کسب بازدهی خواهید داشت.

 • hassan
  پاسخ
  ارسال شده در14:34,1400/04/19

  سلام دوست عزیز اکثر صندوقها ۲۰%تا۲۲% سود ماهیانه میدهند.حد اقل سود بانکی که شما میفرمایید چند درصد است؟