logo-agahinvest

شرکت سبدگردان آگاه با 20 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی آگاه شروع به کار کرده است. با تجربه سال‌ها مدیریت سرمایه، این شرکت قادر است دارایی شما را در بورس اوراق بهادار مدیریت کند.
کسب سود بدون نیاز به درگیری‌ها و دغدغه‌های فکری و کمک تیم مدیریت سرمایه آگاه و تحلیلگران برتر اکنون برای شما فراهم شده است.

ایمیل: info@agahinvest.com
تلفن: 02182154200
آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک ۱۳

صندوق های آگاه

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک آگاه

دارایی‌های این صندوق سرمایه‌گذاری، عمدتاً شامل سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس است و توسط مدیر سرمایه گذاری صندوق مدیریت می‌گردد. صدور و ابطال واحدهای سرمایه گذاری این صندوق بر اساس ارزش خالص دارایی های روز بعد از ارایه درخواست صورت می‌گیرد.

شروع سرمایه‌گذاری

صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) هستی‌بخش آگاه

این صندوق، با نماد آگاس، قابلیت خرید و فروش روزانه و برخط را در بورس اوراق بهادار تهران دارا است. دارایی های این صندوق نیز عمدتاً شامل سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس می ­باشد. 

شروع سرمایه‌گذاری
قابل معامله هستی‌بخش آگاه
بانک گردشگری

صندوق سرمایه‌گذاری بانک گردشگری

این صندوق سرمایه‌گذاری، صندوقی با درآمد ثابت است که عمده دارایی‌های آن اوراق مشارکت، اوراق اجاره و اوراق بهادار رهنی و گواهی سپرده منتشره توسط بانک ها و موسسات مالی مجاز و هر نوع سپرده گذاری نزد بانک ها و موسسات مالی می باشد و توسط مدیر سرمایه گذاری صندوق مدیریت می‌شود.

شروع سرمایه‌گذاری

صندوق سرمایه گذاری مشترک عقیق

عمده دارایی‌های این صندوق سرمایه گذاری، همانند صندوق سرمایه گذاری مشترک آگاه، سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس است. 

شروع سرمایه‌گذاری
صندوق عقیق
یکم نیکوکاری آگاه

صندوق یکم نیکوکاری آگاه

این صندوق، صندوقی مختلط است. این صندوق‌ها معمولا بازده بالاتری از سپرده‌های بانکی و صندوق‌های با درآمد ثابت دارند اما رویکرد محافظه‌کارانه خود را حفظ می‌کنند. صندوق‌های مختلط از نظر ریسک‌پذیری، حد میانی صندوق‌های سهامی و صندوق‌های با درآمد ثابت هستند.

شروع سرمایه‌گذاری