ساز سرمایه‌گذاری را کوک کنید!

سامانه آگاه اینوست آسان‌ترین راه برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های آگاه است. با آگاه اینوست به سادگی می‌توانید وارد بازار سرمایه شوید، به خرید و فروش صندوق‌های آگاه بپردازید و به صورت مداوم، جریان دارایی‌های خود را رصد کنید.

با سامانه آگاه اینوست، آسان سرمایه‌گذاری کنید و به صورت لحظه‌ای مدیریت دارایی خود را زیر نظر داشته باشید.

سپرده بانکی
دلار
مسکن
سکه طلا
شاخص بورس
مدیریت دارایی آگاه
ریتـم بازدهـی بازارهـای سرمـایه‌گـذاری مـوازی را بشنویـد!
sarmaye
sozan
کلید یک سرمایه گذاری آسان و پر بازده

کلید یک سرمایه گذاری آسان و پر بازده

سامانه آگاه اینوست در هر زمان و مکانی همراه شما است و با استفاده از آن می‌توانید به راحتی در صندوق‌های درآمد ثابت، سهامی و صندوق طلای آگاه سرمایه‌گذاری کنید.

tavarom
sozan
چند گام بالاتر از تورم

چند گام بالاتر از تورم

مدیریت دارایی آگاه با افزایش ۴۰۰ برابری سرمایه مشتریان خود در ۱۳ سال، بهترین عملکرد را در برابر تورم و بازارهای سرمایه‌گذاری موازی داشته است.

character
sozan

هماهنگ با شخصیت سرمایه گذار

هماهنگ با شخصیت سرمایه گذار

آزمون ریسک‌سنجی و ارائه استراتژی شخصی سرمایه‌گذاری در سامانه آگاه اینوست به شما کمک می‌کند تا یک سرمایه‌گذاری اختصاصی و هدفمند را در بورس تجربه کنید.

samfoni
sozan
سمفونی سرمایه گذاری آگاه

سمفونی سرمایه گذاری آگاه

شرکت سبدگردان آگاه، با ارائه صندوق‌های سرمایه‌گذاری متنوع، امکان کسب سود بیشتر از سپرده‌های بانکی و بهره‌مندی از مزایای سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف مانند دلار، طلا، بورس و … را برای شما ایجاد کرده است.

rasad
sozan
رصد میزان دارایی

رصد میزارن دارایی

با استفاده از سامانه آگاه اینوست می‌توانید به صورت لحظه‌ای دارایی‌های خود را رصد کنید و روند سرمایه‌گذاری خود را زیر نظر داشته باشید.